630
Szerintetek létezik?
  • lifesgood
    #630
    Irtam egy üzit..:)
  • acsroli
    #629
    Hát nagyon remélem, mert nem szeretném, ha a csaj félre értené, amiért "elviszem" a Cirque du soleil előadására február 5-én, de egyedül nagyon nem volt kedvem menni, pedig rohadt jó lesz:
    http://www.youtube.com/watch?v=QiRbyX2DPQs
  • IXEMGabeo
    #628
    ez egy burkolt reklám...tegnap más néven másik topikba is ugyanez a faszbukos szar lett linkelve...kamu vagy
  • Fbn Lx
    #627
    segítek: a sors nem küld figyelmeztetéseket
    de ha már annyira hinni akarsz benne, akkor is elég önkényesen értelmezed. pl. értelmezhetnéd úgy, hogy kiszakadt az óvszer, mert a sors szerint meg kell termékenyítenie téged és közös gyerekeket kell nevelnetek
  • gercse
    #626
    úgy mint régen, maximum, ha mindketten házasok vagytok már, de még akkor sem biztos
  • dusanzita
    #625
    Én nagyon sokáig azt hittem, hogy létezik fiú lány barátság, de sajnos rá kellett jönnöm, hogy nem... és bizony előbb utóbb valamelyikünk átlépi a zónahatárt...
    Volt egy nagyon-nagyon jó srác barátom, akivel mindent meg tudtunk beszélni. Mindkettőnknek volt kapcsolata, teljesen jól elvoltunk. Aztán hirtelen megváltoztak az érzéseink, és el kezdtünk egymáshoz közeledni, már mindent vele beszéltem meg, a kapcsolatom a barátommal emiatt megromlott. Aztán nem bírtuk tovább és engedtünk az érzéseknek, kezdetben csak csókok voltak, semmi több. De aztán megtörtént a dolog. Furcsa, hogy akit még egyszer barátként kezeltem és azt gondoltam barát is marad, azzal szexuális viszonyom lett. Viszont mintha a sorstól kaptunk volna egy figyelmeztetést: az együttlétünk alatt az óvszer felmondta a szolgálatot...Az esténk onnantól kezdve kínszenvedés lett, telefonálgattunk és infót kerestünk a neten arról, hogyan juthatok esemény utáni tablettához, mert szégyellem, de semmit nem tudtam erről, csak hogy létezik. Ebben az oldalban nem csalódtam, rengeteg hasznos és hiteles infót olvastam:
    http://www.facebook.com/neesspanikba
    Aztán cselekedtem. Szerencsére sikerült időben bevenni a gyógyszert és nem lett gond. Viszont ez az eset rányomta a bélyegét a kapcsolatunkra és azóta szinte nem is beszélünk..pedig hiányzik..vajon tudunk úgy beszélgetni valaha, mint annó? :(
  • asysoft
    #624
    "Van, hogy megsimítja a karom vagy közelebb húzódik ismerem mint a tenyerem tudom nála ez mit jelent, másnap meg már úgy tesz mintha semmi nem történt volna eltávolodik, magába zárkózik szabályosan eltaszít."
    Nem lehet, hogy próbál közeledni, de te nem mutatsz túl nagy lelkesedést, ezért inkább "vissza vesz"? Persze nem ismerem őt, de feltételezem, hogy nem egy önbizalomtól dagadó srácról van szó (mivel írtad, hogy nem volt még kapcsolata), de ez volt az első, ami beugrott.
  • Ripley756
    #623
    Én azt gondoltam, hogy szerintem a fiú sem tudja mit is akar, cak akkor ne hagyna folyton kétségek között.
  • gercse
    #622
    a baromság inkább 15 sorból ítélkezni
  • Fbn Lx
    #621
    nem
  • Casillas
    #620
    ez baromság
  • Fbn Lx
    #619
    ha valakit ezt tolja az azt jelenti, hogy lelki sérült, és soha nem lesz kapcsolatképes
  • gercse
    #618
    Lehet ő is vár rád egy kicsit, te is vársz rá, így nem születik meg az első lépés, hogy beszéljetek róla. Ha legközelebb úgy látod, hogy alkalmas lenne előhozni, akkor beszéljetek róla.

    Az őszinteség, és az egymásba vetett bizalom nagyon fontos.
  • RealCián
    #617
    Pedig valahogy muszáj lesz megbeszélned vele. A kommunikáció hiánya teszi tönkre a legtöbb kapcsolatot.
    Ha pedig kölcsönös a vonzódás, akkor szép lassan kezdjetek bele, semmit sem kell elsietni. Előny, hogy már ismeritek egymást, tudjátok, hogy mire számíthattok egymástól. Az is figyelemreméltó, hogy a fiú nem élt vissza a helyzettel és nem akart lefektetni, ezt becsüld meg, ilyet már nagyítóval sem találsz.
  • Ripley756
    #616
    Sziasztok!

    Tanácsot szeretnék kérni légyszí segítsetek, mert én már egyáltalán nem értek semmit.Barátok vagyunk 1 fiúval már 6 éve, ez idő alatt történt egy s más. Egymásba habarodtunk, jártunk, de végül semmi nem lett belőle(se csók se más) magánügyi és családi problémák miatt, ekkor 1 évre megszakadt a kapcsolatunk nem beszéltünk egymással. Majd ez után ismét elkezdtünk chatelni, mintha minden a régi lenne ma már együtt megyünk edzésre is, és a minap megint előkerült ez a vonzódás dolog, pedig azt hittem már lezártuk. Én teljesen töröltem magamból ezt az egészet vagy legalábbis sikeres elnyomtam, erre kiderül egy nem éppen félreérthető utalásból, hogy én még mindig tetszem neki. Fogalmam sincs mit gondoljak vagy mit tegyek. Már a saját érzéseimben sem vagyok biztos ennyi idő és kényszerű felejtés, elnyomás után. Nagyon félek, hogy elveszítem őt akárhogy is döntök, de hogy ez nem szimpla barátság ami kettőnk között van az tuti. Gondoltam rá, hogy előhozom a témát és beszélek vele, de egyik nap ilyen másik nap olyan nem tudok rá alapozni, teljesen tönkre tesz a csapongó érzelmeivel. Van, hogy megsimítja a karom vagy közelebb húzódik ismerem mint a tenyerem tudom nála ez mit jelent, másnap meg már úgy tesz mintha semmi nem történt volna eltávolodik, magába zárkózik szabályosan eltaszít. Ez a kettősség kikészít, beleélem magam, hogy lehet valami van még remény utána pedig rendszerint csalódnom kell, és már felhozni sem merek semmit a végén még én esek pofára. Miért csinálja ezt velem? Ilyenkor mi a megoldás? Nem szeretném, hogy vége legyen a barátságunknak egyszer már majdnem elveszítettem még egyszer nem tudnám, viszont biztos vagyok benne ha össze jönnénk és vége lenne képtelen lennék újra a barátja lenni, ha viszont barátok maradunk mindig ott motoszkálna, hogy de miért nem lépünk feljebb miért nem próbáljuk meg és később akár meg is bánhatjuk, hogy ott voltunk egymásnak és még csak esélyt sem adtunk egy kapcsolatnak. Azt azért hozzá kell tennem, hogy egyikünknek sem volt előtte kapcsolata, tehát az érthető, hogy mind a ketten tapasztalatlanok és félénkek vagyunk talán ez a gátlásosság a legnagyobb probléma.
  • Napibenji
    #615
    Köszi:)
  • garadas20
    #614
    Jó kis írás.
  • IXEMGabeo
    #613
    jóféle
  • Napibenji
    #612
    Köszi:)
  • Casillas
    #611
    "...ha kell inkább utáljuk meg azt a bizonyos személyt..."

    Ez azért nem működik ilyen egyszerűen, de azért nyomtam egy plusz 1-et, tetszett összességében. :)
  • Napibenji
    #610
    hasonló témában írtam a blogomba...
    ha gondoljátok: http://napibenji.blogspot.hu/2012/10/ha-valami-megfog-masikban.html
  • gercse
    #609
    szerencsés helyzet, ha lesz belőle valami, nem pedig az ellenkezője :)
  • gercse
    #608
    ez így van, és általában mindkét fél tudja, hogy nincs :)
  • pinnacle
    #607
    Háát én azt hittem van :D de nekem most 2,5 év után kibukott h. ilyesmi nem létezik :D

    2,5 éve ismerem a mostani párom. 4 hónapja vagyunk együtt, háát mit is mondjak, erősen veri az eddigi kapcsolataimat és igazából az h. elég sok mindent tudunk a másikról rohadt nagy pluszt ad. Jövőhónapban hozzám is költözik :)

    Szal a véleményem, hogy fiú-lány barátság nincs :D vagy ha " az" akkor több is van a dologban :D
  • garadas20
    #606
    Szerintem lehet barátság, nekem az ismerőseim zöme nő és igazából csak barátkozok.
  • drsenorita
    #605
    érthető:)
  • pinnacle
    #604
    Jó mondjuk ha megcsalás, átverés, undoritó viselkedés van a végén akkor ez nem áll :D
  • drsenorita
    #603
    és ez így helyes:) csak egyeseknek fontosabbak a hülye elveik...:'(
  • pinnacle
    #602
    igazából nekem a természetemből adódik, mert ha szeretek valakit akkor vigyázok rá. :D és ez általában a szakítás után is marad.
  • drsenorita
    #601
    jah... kár, hogy nem mindenki úgy gondolkodik, mint te, hogy lehet utána barátság...:(
  • pinnacle
    #600
    Persze, ez is benne van, hogy ez lesz, de ismer és tudja, hogy azokkal a lányokkal akikkel együtt voltam és szerettem, miután szétmentünk, jóba vagyok, beszélek velük. Szal ezt igy kilőhetjük gondolom.
    De ha nem próbáljuk meg, akkor soha nem fogjuk megtudni milyen lett volna, ha igen... egyszer élünk.
  • drsenorita
    #599
    csak kár, hogy ha a szerelmi kapcsolat véget ér, vagy egyáltalán nem lesz semmi, akkor a barátságból se. mert kínos lenne...:S
  • pinnacle
    #598
    Én most vagyok egy ilyen szituba pont.
    A lánnyal főiskolán ismerkedtem meg, volt bnőm, volt barátja, szal hülyéskedés beszélgetés ilyenek. Aztán kezdett beszarni a kapcsolatom, az övé is elkezdett haldokolni és elkezdtünk mélyebben belemenni a beszélgetésekbe, megismertük egymást nagyon nagyon mélyen.
    Aztán elkezdett átalakulni ez a dolog, hogy a külső vonzalom megvolt eddig is, belsőleg is tiptop minden és végülis a barát/barátnő sincs képbe, ezért miért ne? Na most itt tartunk, eddig jöttek nevetséges kifogások mind2 részről...
  • drsenorita
    #597
    hát, ez kár. mert szerintem vannak olyanok, akikkel érdemes barátságot kötni annak ellenére, hogy ellenkező neműek. hidd el, megéri:)
  • IXEMGabeo
    #596
    ja értem...egyébként jobban belegondolva a nagyon elmélyített lány-fiú lány barátságok akkor érnek valamit, ha mindketten foglaltak úgy amúgy, csak akkor meg dögivel menne a féltékenykedés így úgy...vagy pedig a másik eset, ha több baráti köröd van (köztük fiúk is és több lányismerősöd, akit esetleg már igaz barátnak tekinhetsz)
  • Fbn Lx
    #595
    nem egy már meglévő barátba, inkább azt mondom hogy soha nem jutottam még el a barátságig úgy hogy ne szerettem volna bele közben
    lány nem kellett soha barátnak, arra vannak fiúk
  • IXEMGabeo
    #594
    akarva akaratlanul csakúgy beleszeretnél egy lány barátodba?
  • Fbn Lx
    #593
    velem ilyen soha nincs
    nem szoktam akarni csak megdugni lányokat, max idegeneket az utcán
    akihez vonzódom, attól mindig többet akarok. érzelmeket keresek, nem dugást
  • IXEMGabeo
    #592
    nagy különbség nem biztos, hogy beleszeretsz (aki képes az érzelmeit kordában tartani annak simán mehet a barátság), maximum a testi vonzalmaknak nehéz ilyen helyzetben parancsolni az ún. kémiának szóval magyarán nem feltétlen, hogy beleszeretsz, hanem egész egyszerűen egy idő után az előteredben és a veled egykörben logó, egy húron pendülő barátodat szépen megszeretnéd dugni ennyi a lényeg
  • drsenorita
    #591
    értem, és van benne valami...