• babajaga
    #74
    "Vigyázz, mert ezt úgy is meg lehetne fogalmazni, hogy nem fejlődtél semmit 6 éves korod óta"

    Mint a bibliamagyarázat. Van egy dolog amiben nem fejlődhet az ember mert az vagy van vagy nincs. Ismeretekben viszont gyarapodhat, az iskolai és munkabeli produktumaim azt bizonyítják. Ja és az első a logika aminek nincs fokozata. A logikusnál nincs logikusabb. Öt éves koromban beírattak hittanra. 6 éves koromra örökre kikerültem a hittanoktatásból. A kettő között csak pár hónap telt el. Olyan kérdéseket tettem fel a papnak amire nem tudott érdemben válaszolni,ma is pontosan ugyanazt kérdezném. És a tanáraimnak is jó kérdéseket tettem fel és a jó tanároktól jó válaszokat kaptam, csak egy tanárom volt 17 év alatt aki nem tudott értelmes válaszokat adni mert ismeretileg és emberileg is erre alkalmatlan volt. Ja és ha valaki a három hónapos hittan karrierből azt a következtetést vonná le hogy nem ismerem a vallást, bibliát az végzetesen téved. Mit egyáltalán nem ismerek arról nem cserélek eszmét, mint pld közgazdaságtan.