• droidka
    #51
    Te biztosan nyilván a tévedhetetlen Chuck Norris vagy személyesen, igaz?

    Netalán azt állítod, hogy a tudomány soha semmiben nem hazudott a kisembernek? (Minimum tízezerszer!!!) És hogy mindent köteles vagyok gondolkodás és kétkedés nélkül, automatikusan, parancsra beszopni, mert az írva vagyon?

    Tudod, hogy általában miért nem szoktam leállni a többi dologban vitázni a felsőbbrendű, tévedhetetlen fajtáddal?

    1: Mert nem célom, hogy mindenáron enyém legyen az utolsó szó!

    2: Mert ha valaki egy AXIÓMÁT másként értelmez, mint én, azt valószínűleg (99,99%) soha nem fogom tudni megértetni vele. Ahogy fordítva, ő sem fogja tudni elfogadtatni velem az ő véleményét! Ezért ezeknek a vitáknak az AXIÓMÁKRÓL egy ponton túl nincs értelme.

    És ha azt hiszed, hogy nem tudnám a földbe döngölni a replikádat, ha nagyon akarnám, akkor hidd csak!!! Nekem nem számít, hogy a többség mit gondol rólam!... És tudod, hogy miért nem? Mert a többség olyan, mint te!!!

    Nyugodtan fikázzál, nyugodtan gyalázzál, ha attól jobban érzed magad! Csak rajta, mutasd ki a fogad fehérjét!!! Miattam ne fogd vissza magad, se te, se más! Nyugodtan hívjatok őrültnek, nekem az megtiszteltetés!!! :) Minél többet átkoztok és gyaláztok engem, én annál erősebb leszek tőle!!!

    Üdv néktek! Tévedhetetlen, mindentudóak! Tóth Dániel