• narumon
    #25
    Szerintem amig semmi nincs kint addig nem érdemes szidni a blizzardot. Egyrészt nem tudjuk a termék árát. (ki mondta, hogy teljes áron kell majd megvenni a darabjait?) Ez azt is jelentheti hogy mondjuk darabját megkapod 7e forintért, és akkor szerintem az egy korrekt ár lesz (persze lehet mondani hogy 1db csak 14e lenne....). Azt se felejtsük el, hogy ne darabra mérjünk már játékokat. Ha eleve úgy lett volna 1 játék hogy csak 1 fajjal játszható akkor most senki nem fanyalogva. Inkább legyen egy játékban 1 faj játszható de az legyen pöpec. Attól nem fog többet érni egy játékprogram hogy 48 faj is játszható benne.

    RTS fejlődéshez meg annyit, hogy még mindig a SC1 az egyik legjobb (ha nem a legjobb) ezen a téren, a többi cég "fejlődését" én sokszor csak casualos butításnak éreztem. Legutóbbi C&C egy viccz volt pl. Gyorsanvégigrohanós hogy meglegyen és nem megvevős. Azért én még bízom a Blizzardban. Majd ha kezemben lesz a végtermék és tényleg szar, akkor majd kiaakadok. Addig meg félrerakom a megjelenésre a pénzt.