\"\"
\"\"\"\"
  • sek300
    #1596
    Hernando kardja:
    Sebzés: 95-125
    Szükséges szint: 50
    Képességbónuszok: +7 Reflex; +6 Kereskedelem

    Ha valaki egyszer a távoli jövőben szeretné megpróbálni megszerezni leírom , hogy teheti ezt meg.
    Aki érdeklődik a téma iránt, azok kedvéért leírom, hogy lehet hozzájutni, mert elég csavaros.

    Meg nem vásárolható, kizárólag egy titkos küldetésért kapható meg. (Mellesleg a küldetés végén el is kell pusztítani, de persze nem kell minden küldetést befejezni. :P)
    A küldetés akkor lesz elérhető, ha valaki rendelkezik a feljegyzés mindhárom darabjával. Az 1. rész az alábbi munkák közben található: Lőszerszállítás, Kereskedés indiánokkal,Fegyverek eladása indiánoknak, Sírrablás, Kincskeresés, Béketárgyalások, Telepesek kifosztása, Banditavadászat, Csempészet, Rajtaütés, Fejvadász, Fegyencjárat, Postakocsirablás, Vonatrablás és Betörés.
    A 2. rész pedig a Kereskedelem, a Sírrablás és a Banditavadászat munkákért kapható.
    A második rész kalandban is megszerezhető !
    A 3. rész , eredetileg azt mondják csak kalandban megszerezhető ami 67es szinten indul "A Portya" néven. (Persze ez az a kalandsor ami talán a legnehezebb) De ezeknél a munkáknál van egy szemernyi esély rá:
    Postakocsirablásnál és Vonatrablásnál meg Sírrablásnál van esély rá.
    (Még ha kalandor is vagy már 10% meg ha van prémium 50% meg ha imádkozol megint 10% bónusz szerencse akkor se biztos , hogy találsz)
    A három részletet Henry Walker fogja tőled elkérni. Ezt követően egy ásót kell vinned neki, és meg is kapod a The West "Excaliburját".
    A csavar azonban ott van a dologban, hogy ez egy szentségtelen kard (ezért is kellene elpusztítani) így nem is kis áldozatot igényel.
    A titkos küldetés csak akkor lesz elérhető, ha a 25. szinten kezdődő - A döntés - nevezetű küldetéssorozatot egy bizonyos módon zárjuk le. Ebben a küldetésben John Fitzburn seriffnek kell előbb egy nyereg majd öt szén és végül öt hódprém, de ugyanekkor Waupee is kér tőlünk valamit, mégpedig öt hódcsapdát. Közel sem ajánl értük annyit, mint amennyit a prémekért kapnánk, de ha valaha is szeretnénk Hernando kardját, bizony rézbőrű testvérünk kérésének kell eleget tennünk.
    Hasonló a helyzet a 39. szinten megjelenő - Három folyó - című küldetésnél. Ebben Waupee-nak kell megtennünk néhány dolgot. Nevezetesen egy párbajban le kell győznünk Vadorzó-t, majd hoznunk kell két hódcsapdát, egy térképet és nem kevesebb, mint 15 bolondok aranyát. Ezek után Maria Roalstad felajánl egy igencsak tetszetős lehetőséget. Mégpedig, hogy ahelyett, hogy Waupeenak adnánk három anyaghengert 800 $-ért, tőle a semmiért is kaphatunk 1400-at. Ha azonban engedünk az ördögi csábításnak, végleg búcsút is inthetünk Hernando kardjának.
    Ennyi volna. Szóval, ha a küldetésekben választanunk kell, mindig Waupee-nak kedvezzünk!

    De aki eléri a 67es szintet ahol : A Portya kalandsorból egy kalandrészben választhat egy sétabot egy Táncosnőruha és az ismeretlen közül (ott az a feljegyzés 3. darabja).
    Persze előtte vonatrablás , sírrablás , banditavadászat , 1-2 nehéz fokozatú párbaj várja az embert...
    Meg persze 1-2 nehezebb tárgy beszerzése ... (Zsebóra...)
    De ha valaki még meg is szerzi ebből a küldetéssorból a 3. részt akkor se biztos hogy meglesz a Hernando Kardja mert nem biztos hogy úgy zárta le a kalandokat ahogy kellett volna...
    Ahogy Hammer mondta jobban jársz ha rányomulsz a Portya kalandjaira mint hogy várod hogy az öledbe hulljon a harmadik darab...(tehát több az esély arra hogy a küldetésből szerzi meg az ember mint a munkákból)
    Meg azt is mondta hogy sokakat elcsábít az hogy ott a sétabot és nem kell akkor már a bizonytalan (ismeretlen). (Nem pontosan így írta de ezt jelenti)
    Ezért sokan rosszul döntenek és ott elpasszolják a lehetőséget hisz 10szer 20ször több ember van aki sétabotot talált mint aki 3. darabot ...
    Akit nem érdekel nem baj de azért ha az ember később tesz egy próbát vagy tenni akar akkor az elején pár kaland miatt ne bukja el a lehetőséget