1876

\"\"
\"\"\"\"
  • sek300
    #1596
    Hernando kardja:
    Sebzés: 95-125
    Szükséges szint: 50
    Képességbónuszok: +7 Reflex; +6 Kereskedelem

    Ha valaki egyszer a távoli jövőben szeretné megpróbálni megszerezni leírom , hogy teheti ezt meg.
    Aki érdeklődik a téma iránt, azok kedvéért leírom, hogy lehet hozzájutni, mert elég csavaros.

    Meg nem vásárolható, kizárólag egy titkos küldetésért kapható meg. (Mellesleg a küldetés végén el is kell pusztítani, de persze nem kell minden küldetést befejezni. :P)
    A küldetés akkor lesz elérhető, ha valaki rendelkezik a feljegyzés mindhárom darabjával. Az 1. rész az alábbi munkák közben található: Lőszerszállítás, Kereskedés indiánokkal,Fegyverek eladása indiánoknak, Sírrablás, Kincskeresés, Béketárgyalások, Telepesek kifosztása, Banditavadászat, Csempészet, Rajtaütés, Fejvadász, Fegyencjárat, Postakocsirablás, Vonatrablás és Betörés.
    A 2. rész pedig a Kereskedelem, a Sírrablás és a Banditavadászat munkákért kapható.
    A második rész kalandban is megszerezhető !
    A 3. rész , eredetileg azt mondják csak kalandban megszerezhető ami 67es szinten indul "A Portya" néven. (Persze ez az a kalandsor ami talán a legnehezebb) De ezeknél a munkáknál van egy szemernyi esély rá:
    Postakocsirablásnál és Vonatrablásnál meg Sírrablásnál van esély rá.
    (Még ha kalandor is vagy már 10% meg ha van prémium 50% meg ha imádkozol megint 10% bónusz szerencse akkor se biztos , hogy találsz)
    A három részletet Henry Walker fogja tőled elkérni. Ezt követően egy ásót kell vinned neki, és meg is kapod a The West "Excaliburját".
    A csavar azonban ott van a dologban, hogy ez egy szentségtelen kard (ezért is kellene elpusztítani) így nem is kis áldozatot igényel.
    A titkos küldetés csak akkor lesz elérhető, ha a 25. szinten kezdődő - A döntés - nevezetű küldetéssorozatot egy bizonyos módon zárjuk le. Ebben a küldetésben John Fitzburn seriffnek kell előbb egy nyereg majd öt szén és végül öt hódprém, de ugyanekkor Waupee is kér tőlünk valamit, mégpedig öt hódcsapdát. Közel sem ajánl értük annyit, mint amennyit a prémekért kapnánk, de ha valaha is szeretnénk Hernando kardját, bizony rézbőrű testvérünk kérésének kell eleget tennünk.
    Hasonló a helyzet a 39. szinten megjelenő - Három folyó - című küldetésnél. Ebben Waupee-nak kell megtennünk néhány dolgot. Nevezetesen egy párbajban le kell győznünk Vadorzó-t, majd hoznunk kell két hódcsapdát, egy térképet és nem kevesebb, mint 15 bolondok aranyát. Ezek után Maria Roalstad felajánl egy igencsak tetszetős lehetőséget. Mégpedig, hogy ahelyett, hogy Waupeenak adnánk három anyaghengert 800 $-ért, tőle a semmiért is kaphatunk 1400-at. Ha azonban engedünk az ördögi csábításnak, végleg búcsút is inthetünk Hernando kardjának.
    Ennyi volna. Szóval, ha a küldetésekben választanunk kell, mindig Waupee-nak kedvezzünk!

    De aki eléri a 67es szintet ahol : A Portya kalandsorból egy kalandrészben választhat egy sétabot egy Táncosnőruha és az ismeretlen közül (ott az a feljegyzés 3. darabja).
    Persze előtte vonatrablás , sírrablás , banditavadászat , 1-2 nehéz fokozatú párbaj várja az embert...
    Meg persze 1-2 nehezebb tárgy beszerzése ... (Zsebóra...)
    De ha valaki még meg is szerzi ebből a küldetéssorból a 3. részt akkor se biztos hogy meglesz a Hernando Kardja mert nem biztos hogy úgy zárta le a kalandokat ahogy kellett volna...
    Ahogy Hammer mondta jobban jársz ha rányomulsz a Portya kalandjaira mint hogy várod hogy az öledbe hulljon a harmadik darab...(tehát több az esély arra hogy a küldetésből szerzi meg az ember mint a munkákból)
    Meg azt is mondta hogy sokakat elcsábít az hogy ott a sétabot és nem kell akkor már a bizonytalan (ismeretlen). (Nem pontosan így írta de ezt jelenti)
    Ezért sokan rosszul döntenek és ott elpasszolják a lehetőséget hisz 10szer 20ször több ember van aki sétabotot talált mint aki 3. darabot ...
    Akit nem érdekel nem baj de azért ha az ember később tesz egy próbát vagy tenni akar akkor az elején pár kaland miatt ne bukja el a lehetőséget
  • Punker
    #1595
    olyan munkát csinálsz ami sokat fizet, vagy párbajozol sokat.
  • maarkikemp elek
    #1594
    hogy lehet a legkönnyebben pénzhez jutni? sok idönek tünik mig meglesz a szükséges felszerelés és a sámánozás meg sok pénzbe kerülne :\
  • CoolX
    #1593
    igen párbajra :)
  • Zs0lt1
    #1592
    Én 68-as szinten 174. vagyok a v5-ön és 62-es szinten 18. vagyok a v6-on.
  • Cat 02 #1591
    Én 53-mal 1700. vagyok :o
    Bár ahogy nézem te a párbajra gondolsz.
  • CoolX
    #1590
    én v5-ön 477. vagyok :( pedig 51-es szintem van 84-es párbajszint
    de majd belehúzok nem sokára :P :D
  • balintkaa97
    #1589
    Értem. Én csak 6-oson vagyok 24-es pb szintem meg 36
  • Cat 02 #1588
    1,5,6,7 + béta

    :( de 6os close lesz valszeg, 1es nem tudom, mégiscsak 67-es vok, 5ösön meg 25. párbajban :D
  • Apus
    #1587
    1,6,7
  • CoolX
    #1586
    5,7
  • Zs0lt1
    #1585
    5+6
  • balintkaa97
    #1584
    Sziasztok! Ti melyik szerveren vagytok?
  • CoolX
    #1583
    v7-en kalandor karaktert próbálom ki,v5ön asszem elég jó párbajos lettem :D
    egyébként ncore városhoz csatlakozhatsz még,de nem biztos
    külsősként tudsz
  • maarkikemp elek
    #1582
    jo lehet az ötlet, ki kell probálni apa
  • Punker
    #1581
    hát én sokszor mindent lövésre raktam, most pénzt gyűjtök a sarlatán szett minden darabjához.
  • Cat 02 #1580
    Katona és szintlépésenként 1et taktikára (bónusz miatt) 2-t lövésre raksz.
  • Punker
    #1579
    mi???
    nekem van a 6-oson katonám, nem rossz.
    7-esen nemtom mi legyek, van új kaszt?

    kéne város is :D
  • Cat 02 #1578
    1 taktika + 2 lövés katonát próbált már vki ?
  • Apus
    #1577
    Harc Dareios II-ért
    Tapasztalati pont: 414 tapasztalati pont.
    Sérülés: Egy lepattanó lövedék eltalálja a vállad, de a fájdalom ellenére kitartasz! 263 életerőpontot veszítettél.

    lepattanó lövedék pázz:D
  • Zs0lt1
    #1576
    Csak ez az egy :D
  • Burdi
    #1575
    jólmegy:D

    mennyi van meg az alvós szettből?
  • Zs0lt1
    #1574
    Munka kész: Banditavadászat Ma 13:19-kor Töröl
    Banditavadászat
    Motiváció
    89%
    Időtartam 2 óra
    Fizetség $ 50
    Tapasztalati pont 184 tapasztalati pont
    Szerencse
    Hálóing
    Csempészáru
    « »
  • Zs0lt1
    #1573
    Srácok, a 67-es szintü kalandnál, amikor ez van:
    dickson_forest 1. lehetőség: Megfosztás Győzd le párbajban Scott-t
    Itt adja a táncosnőruhát, a sétabotot és a harmadik meg titkos.
    Szal az a kérdés, hogy tudja valaki mit ad a titkosnál? :D
  • Punker
    #1572
    jaja nekem is összeszakadt.
  • Apus
    #1571
    Harc Fort Texas-Colt-ért
    Tapasztalati pont 223 tapasztalati pont.
    Sérülés:Már láttad lepörögni az életed a szemeid előtt. 940 életerőpontot veszítettél.
    Eszméletvesztés. Az életerőpontod 0. Eszméleted veszted. Amikor felébredsz, egy hotelban vagy készpénz és tapasztalati pontok nélkül.

    ha jólemlékszem a 18. körig bírtam. Chat befagyott a végén?
  • Apus
    #1570
    jó buli volt:D
  • Punker
    #1569
    Harc Fort Texas-Colt-ért
    Tapasztalati pont 1074 tapasztalati pont.
    1 szintet léptél fel!
    Sérülés Ahogy elhagyod a fedezéked eltalálnak, és összeesel. 1160 életerőpontot veszítettél.
    Eszméletvesztés Az életerőpontod 0. Eszméleted veszted. Amikor felébredsz, egy hotelban vagy készpénz és tapasztalati pontok nélkül.


    32. körig bírtam, 4 védőt leszedtem.
  • maarkikemp elek
    #1568
    perceh :D
  • Punker
    #1567
    megkérdeztem tőle, azt mondta ki akarta üttetni magát.
  • Apus
    #1566
    ide vezet a túlzott önbizalom:D
    grat a 499xp-hez
  • Punker
    #1565
    megtámadott:

    Conqvistador elveszíti az eszméletét. Punker nyeri a párbajt, 499 tapasztalati pontot kap. Mivel Conqvistador nem tartott magánál pénzt, ezért Punker nem kap semmit.

    24/139 első körben meghót :D


    ja amúgy világ2ben ő az első most.
  • Punker
    #1564
    ezt hogy? :D
  • maarkikemp elek
    #1563
    Kiérdemelt kitüntetések (Szamárhajtó hegyeken-völgyeken át) Ma 13:18-kor Töröl
    Kiérdemelt kitüntetések
    Szamárhajtó hegyeken-völgyeken át
    Elérve 11/12/2009


    XDDDDDDDD
  • Apus
    #1562
    átnéztem, és én is csak ennyi kritériumot találtam. köszi a választ!
  • Cat 02 #1561
    Ha nem támadjátok ugyanazt és egymást akkor nincs semmi. De azért nézd át te is a szabályzatot, biztos ami biztos.
  • Apus
    #1560
    Srácok mi van akkor ha a munkahelyemen a kollágám is akarna westezni, de ugye egy gép van csak. kivágnak multikarizás miatt mert ugyanaz az i.p? a szabályok szerint lehet egy gépen 2 fiók, nade akkor a multikarikat hogy szűrik ki?
  • Punker
    #1559
    Erődharcjelentés: South Park Erőd 2 Ma 21:53-kor Töröl
    Harc South Park Erőd 2-ért
    Tapasztalati pont 587 tapasztalati pont.
    Sérülés A csatában eltalálnak, összeesel és elveszíted az eszméleted. 1119 életerőpontot veszítettél.
    Eszméletvesztés Az életerőpontod 0. Eszméleted veszted. Amikor felébredsz, egy hotelban vagy készpénz és tapasztalati pontok nélkül.
  • Punker
    #1558
    Munka kész: Börtönőr Ma 11:41-kor Töröl
    Börtönőr
    Motiváció
    94%
    Időtartam 2 óra
    Fizetség $ 41
    Tapasztalati pont 35 tapasztalati pont
    Szerencse
    Párna
    « »

  • Zs0lt1
    #1557
    az enyém meg 280 volt, mielőtt el nem kezdtem átsámánozni a pontokat az ütőerő-szívó-életerő-célzás kombóra ;-)