Avagy mi tanítja ma az embereket élni
  • 5c0rp330n
    #99
    a szegfű egy példa volt, mert a napokban ezeket látom az utcákon, utána nem is konkrétan erről beszéltem, (de itt azért megjegyezném, hogy a másik oldalnak semmilyen plakátját nem láttam sehol-de mért is kéne? van mostanában bármilyen választás?) hanem általánosságban ezekről a dolgokról, ha nem lett volna elég egyértelmű. nem mondtam egy szóval sem, hogy a másik oldal nem ugyanezt csinálja, minden ezt csinálja, ez ömlik a médiából, bármiről is van szó, az embert az orránál fogva vezetik, mint az állatokat, mert ez működik. ha az ország helyzetéről van szó, akkor egyvalami biztos nem leszek: optimista. nincs mihez optimistának lenni. ha rágondolok, csak pesszimista leszek, de próbálok semlegesen gondolni rá, magyarul leszarni az egész történetet és nem idegeskedni azon, ami úgysem menthető, illetve amin úgysem tudok változtatni. a tv és cirkusz pedig jó összehasonlítás, csak éppen cirkuszba nem járt régen annyit az ember, amennyit ma tv-zik és a bohócok nem fognak manipulálni a cirkuszban..