• benkoszabi
    #582
    na. sikerült aktiválnom a rostert....reális lett végre..DE! - sajnos azt is tapasztaltam, hogy sok csapat erősségét is átalakították, és a játékosokhoz is hozzányúltak, ami nekem nem tetszik...azért sem, mert kissé drasztikus volt a roster készítője...a README-ban azt írja, hogy a játékban túl sok kobe bryant szerű superstar játékos van...ezért steve nash-től és carmelo anthony-tól is elvette a csillagot, igy carmelo most oylan semmilyen, nash meg csak 3-ast tud dobni...de ugyanez elmondható a lakers-ről is, amit elég rendesen legyengített például....sztem nash simán klasszis játékos, jól dobja a 3ast, jól passzol, jól tör be és jól is bűntetőzik...sztem benne van az 5 legjobb irányító között....meg iylet hogy carmelo sem superstar...mikor jól dobja a triplát, jól zsákol...magas...klasszis játékos...

    épp ezért van arra mód, hogy ezek nélkül a változtatások nélkül használjam a rostert? mittomén....mondjuk csak a csúszkákat hsználnám, hogy élethű legyen...de minden más, a csapatok és játákosok erőssége is maradjon gyári? gondolo mezzel az átigazolásokat is buknám...