Miért van az, hogy a lányok nagyrésze a rosszfiúkat szereti?
  • Dant0r
    #235
    Klart jól kiegészítette #221-ben a mondanómat, nyílván megölné a kapcsolatot ha másból sem állna ez egész.

    Velem/velünk ezek olyan 5-6 hetes ciklusok, szóval ilyen időközönként van 1-2 nap amikor kell/érdemes taktikázni.
    Olyasmi ez, mint ahogy a madarak repülnek: ha túl sokszor csapkod a szárnyával, elfárad és leesik. Azonban ha észreveszi az áramlatokat, és akkor csap párat amikor kell, sokkal tovább bír repülni:)
    Kicsit éreztetni, hogy én tisztában vagyok az értékeimmel. Ha kellek, akkor ne csak az kelljen amit nyújtani tudok, "köszönje is meg":)

    Az olyan ötletekre, hogy akkor ez nem is szerelem... Mindenkinek mást jelent a szerelem. Van, aki szeret "epekedni", kitenni szívét-lelkét és megelégszik egy csöppnyi boldogsággal is. Na, én nem ilyen vagyok.
    Mondhatjuk szebben is: én így küzdök a szerelemért, a boldogságért.
    Nyílván nem kizárólag így, ez önmagában édeskevés; ez csak amolyan szintfenntartásra való. Arra viszont kitűnő!

    -
    amúgy ez az egész régebben, főleg bátyám hatására alakult ki bennem. Ő fiatalon megnősült, és 12 évig bírták egymás mellett a feleségével, aztán szétmentek. Már az utolsó pár évben folyamatosan erről dumáltunk, mondhatni megfejtettük a női lelket:) Pontosabban... az emberi lelket.
    A vágy a változásra van meg bennünk, ezért fejlődünk. Ki tudja, talán pont ezért másztunk le a fáról.