• Kvasir
    #3736
    Sziasztok!

    A telefonon akartam a szoftvert frissíteni, mivel már erősen kampányolt, hogy kéne. Szépen csináltam is PC Suite-tal egy biztonsági mentést, majd mehet a frissítés. De erre kiírta, hogy azt ezzel nem lehet, töltsek le Ovi Suite-ot. Mondom jó, töltsd. Le is szedte a felugró ablakban 99%-ig, majd kiírta, hogy a letöltés sikertelen. Ezt többször is eljátszotta. Mondom rajtam nem fog ki, felmentem a Nokia honlapjára és leszedtem onnan az Ovi Suite-ot. Kicsit macerás volt, mert először nem indult el a letöltés, aztán meg nem akarta befejezni, de végül csak meglett. Szóval feltelepítettem, elindítottam, a leírtaknak megfelelően csatlakoztattam a telefont, kiválasztottam a PC Suite funkciót az USB csatlakozásnál, erre az Ovi ablak tovább is lépett, hogy válasszam ki, hogy melyik USB-vel csatlakoztatott készüléket akarom hansználni. Rákattintottam a(z egyetlen) Nokia 5800 feliratra, erre egy felugró buborék azt írja ki, hogy a készülék nem PC Suite/Ovi Suite módban van, állítsam át, vagy húzzam ki és csatlakoztassam újra, akkor pedig válasszam ki PC Suite/Ovi Suite módot. Megtettem párszor, de semmi változás, letöröltem a programot, újra feltettem, szintén semmi. De most már legalább a PC Suite sem ismeri fel a bedugott telefont...

    Találkozott már valaki ilyesmivel? Mi lehet a probléma? És a megoldás?