• Grave Digger
    #3437
    Elég komoly problémám van. Majd fél éve használom már a telefont, eddig egy-két fagyást produkált csak, de...
    Ma este másoltam rá usb-n zenét, lehúztam a telot a gépről, erre kikapcsolt, se kép, se hang. Aksi ki, vártam picit, aksi vissza, erre elkezdett villogni úgy, hogy pár másodpercig fehér volt a kijelző, majd szépen lassan elhalványult, ám a kijelző tiszta krutty volt, mintha tönkrement volna. Közben nem lehetett kikapcsolni, hanem tíz-tizenöt másodpercenként előjött a már említett villódzás. Hard reset, hátha segít, gondoltam magamban, de meg sem moccant, gyanítom azért, mert nem volt kikapcsolva a telo. Aksi ki, visszaraktam, ugyanazt produkálja, egyből bekapcsol, de meg sem moccan, még az üdvözlő képernyőig sem jut el, csak lassan villog.

    Nem tudom, hogy miként jutott eszembe, de gondoltam, hogy ha esetleg az usb okozta a problémát, akkor rádugom hátha segít. Segített, egyből bekapcsolt, újra be kellett állítanom mindent. Na mondom fasza, akkor minden oké, de mint kiderült mégsem. Az aksi már merült, ráraktam a töltőre, de meg sem moccant. Telefon kikapcs, de bekapcsolni újra csak úgy lehetett, ha usb-n össze van kötve a géppel, ráadásul csak bekapcsolás után tölt, de azt is csak akkor, ha az usb-n marad a telefon. Ahogy lehúzom róla, még feltölti, de legközelebb ismét csak akkor enged tölteni, ha kikapcsolom és usb-vel együtt újraindítom.

    Találkozott már valaki hasonló porblémával, illetve milyen tanácsot tudtok adni, mit tehetek?