3952
  • GhostR1der
    #3472
    sziasztok valaki segítsen gyors!
    Elkezdtem ma feltenni egy főzött Romot, mindent a leírás szerint, a JAF is megcsinálja a dolgát rendesen, de aztán phone not found és nem kapcsol be a telefonom!
  • blekike
    #3471
    egyáltalán nem nehéz bekalibrálni a kijelzőt. csak bizonyos pontokon megkell nyomni a képernyőt, ott ahol egy karika lesz asszem.
  • jiko16
    #3470
    Meg sem néztem eddig ,de mostmár rendben van. köszönöm
  • sznus
    #3469
    Nagy galibát nem tudsz vele csinálni. Tapicskold a kijelzőt! :)
  • jiko16
    #3468
    Köszönöm mindkét választ. A kalibráláshoz nem értek és nem akarom elrontani. Nehéz megcsinálni?
  • spy803
    #3467
    Beállítások-->telefon-->érintők bevitel-->érintőkijelző kalibrál.
  • blekike
    #3466
    azért nehéz kisdzedni a kártyát mert uj a teló és nincs kikoptatva még. :D örülj neki hogy ijen jól tart. :D
  • jiko16
    #3465
    Megint én. A képernyő kalibrálása kicsit jobbra húz. Ezt megtudom oldani házilag?
  • jiko16
    #3464
    Szevasztok! Pár nappal ez előtt vettem egy 5800-át,és az a kérdésem,hogy csak nekem kell a micro SD-t szabályosan kicibálni(csipesszel) a telóból? Természetesen miután benyomtam és kattant.
  • ajem kisa
    #3463
    Nekem valami szeróra csatlakozott a csávó(?), elmondása szerint a függetlenítésem "legális" volt így és 1000 kemény ft-ot fizettem érte a nyáron!:)
  • tuzfal3
    #3462
    Én úgy tudom hogy nem lehet.A helyedben ilyen vacak kódokkal pedig nem próbálgatnám a szerencsémet.Ha már annyira függetleníteni akarsz,akkor menj be egy gsm-boltba és ott megcsinálják normálisan.
  • illes95
    #3461
    #pw
  • illes95
    #3460
    Sziasztok , Én tegnap vettem egy Nokia 5800 át nagyon jó kis gép , azt szeretném kérdezni, hogy házilag lehet e valahogyan függetleníteni? ingyenesen. mert találtam egykét videót meg hasonlókat , de ott fizetős dolgok vannak , mert elvileg egy kóddal le lehet függetleníteni a telefont #pw+kód+1# . Ha lehet valaki részletesen leírná?
  • RETROB0Y
    #3459
    Hát mgcsináltam de sajnos ugyanaz a baj

    Várakozás a GPS-re

    És a Hely menüben is ez van


    Mit tok tenni?
  • tuzfal3
    #3458
    Ez két külön lépés.Én a második módszert alkalmaztam.
  • RETROB0Y
    #3457
    De most ez két lépés vagy választható?

    Szóval ez mos akkor eloszor kod beiras utan kell kiapcsolni?
  • tuzfal3
    #3456
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1223036741&no=3421]#3421[/URL]
  • RETROB0Y
    #3455
    Légyszi ird le lépésenként hogy mit kell csinálnom me eléggé nem vágom a telót

  • tuzfal3
    #3454
    Formázd le a telefont.Nekem is ezt csinálta.Formázás után rendkívül hamar talált jelet.
  • RETROB0Y
    #3453
    Hello!

    Nekem az a bajom hogy tgnap este még ment a GPS ma meg már nem!!

    Csak annyit mutat a teló hogy Várakozás a GPS re

    Reggel óta semmi válzotás

    Mi lehet a baj?
  • ajem kisa
    #3452
    Én ugyan lecseréltem az 5800-ámat, de ha valakit érdekel codmw ma még free!
    Ha valakinek sikerül, akkor szoljon vissza légyszi!
    Support nokia...:Nokia: 2323 Classic, 2330 Classic, 2600 Classic, 2730 Classic, 2760, 3110 Classic, 3120 Classic, 3500 Classic, 3600 Slide, 5000, 5130 XpressMusic, 5200, 5220 XpressMusic, 5230, 5310 XpressMusic, 5330 XpressMusic, 5530 XpressMusic, 5610 XpressMusic, 5630 Xpress Music, 5700 XpressMusic, 5800 XpressMusic, 6120 Classic, 6300, 6303 Classic, 6500 Classic, 6600 Fold, 6600 Slide, 6630, 6700 Classic, 7610 Supernova, E50, E51, E52, E63, E65, E66, E71, E72, E75, E90, N70, N73, N78, N79, N81, N82, N85, N95, N96, N97 Mini, X2, X3, X6
  • Firerock
    #3451
    köszönöm
  • spy803
    #3450
    Jó rá. Barátnőm 5230án is az én fóliáim vannak.
  • Firerock
    #3449
    szerintetek tesóm nokia 5230-asára is jó az ehhez a telefonhoz való fólia?
    mert akkor rendelnék többet
  • tuzfal3
    #3448
    Valaki tudna adni egy működő shazam-ot?
  • 94mike
    #3447
    off: valaki tudna nekem olyan témát linkellni,amivel xp,win7,vagy vista kinézetet érhetek el?:D
  • 94mike
    #3446
    Velemis voltmár ilyen..3 óra szenvedés után működött újra,tegnap jártam hasonlóképp..éjjelente töltőre szoktam rakni,nos ez kedd este nem így volt,3-ason volt még a teló..reggel már nem ébresztett-.- régi telóm lemerüllt állapotbanis ébresztett,elékéstem a matek dogát,rohannom kellet suliba..nagyon gondolkozok azon,hogy el fogom adni..egyre többször csalódok az 5800-ban..
  • HTS s3rg1nh00
    #3445
    v51 óta sajna ez van,velem is előfordult már.
  • Doomista
    #3444
    Kapcsold ki a mobilt, vedd ki az akksit, majd rakd vissza...nálam ez megoldotta a #3441 hsz-m problémáját, pedig már kezdtem parázni.
  • signs
    #3443
    Helló!
    Tegnap este teljesen feltöltöttem a telefonomat, reggelre meg csontig lemerült, kikapcsolt állapotban találtam, és ami a legrosszabb, nem ébresztett! Nem tudtam bekapcsolni, csak amikor rádugtam töltőre, így vettem észre, hogy teljesen le van merülve. Ilyet eddig még soha nem csinált... Szerintetek kezdjek el aggódni?
  • akyyy
    #3442
    nokiaprogramokon vn pár megoldás . amugy azt kell, mintha másik szoftot, esetleg főzött romot tennél fel.
  • Doomista
    #3441
    Azt hiszem, én is megszívtam. Tegnap csúnyán elejtettem a mobilt, kb 1+ méterről a padlóra, kocolta rendesen...feltöltöttem este az akksit maxra...most néztem, mindjárt lemerül...nem hallgatam vele zenét se, semmi, csak ébresztett reggel :S
  • HTS s3rg1nh00
    #3440
    5800.blog.hu
  • tuzfal3
    #3439
    Sziasztok. Kb 2 hete tettem fel az 51es szoftvert. Egyátalán nem vagyok vele megelégedve. Fagy,az érintő felület akad,nem tudok vele normálisan netezni/filmet nézni. A 40es szoftvernél nem volt ilyen gond. Lehet hogy főzött Rom kellene rá. Valaki tudna nekem segíteni?
  • HTS s3rg1nh00
    #3438
    ha még garis,akkor próbáld visszavinni oda ahol vetted(remélem nem használt),hirtelen más ötletem nincs,hátha jön valaki okosabb.
  • Grave Digger
    #3437
    Elég komoly problémám van. Majd fél éve használom már a telefont, eddig egy-két fagyást produkált csak, de...
    Ma este másoltam rá usb-n zenét, lehúztam a telot a gépről, erre kikapcsolt, se kép, se hang. Aksi ki, vártam picit, aksi vissza, erre elkezdett villogni úgy, hogy pár másodpercig fehér volt a kijelző, majd szépen lassan elhalványult, ám a kijelző tiszta krutty volt, mintha tönkrement volna. Közben nem lehetett kikapcsolni, hanem tíz-tizenöt másodpercenként előjött a már említett villódzás. Hard reset, hátha segít, gondoltam magamban, de meg sem moccant, gyanítom azért, mert nem volt kikapcsolva a telo. Aksi ki, visszaraktam, ugyanazt produkálja, egyből bekapcsol, de meg sem moccan, még az üdvözlő képernyőig sem jut el, csak lassan villog.

    Nem tudom, hogy miként jutott eszembe, de gondoltam, hogy ha esetleg az usb okozta a problémát, akkor rádugom hátha segít. Segített, egyből bekapcsolt, újra be kellett állítanom mindent. Na mondom fasza, akkor minden oké, de mint kiderült mégsem. Az aksi már merült, ráraktam a töltőre, de meg sem moccant. Telefon kikapcs, de bekapcsolni újra csak úgy lehetett, ha usb-n össze van kötve a géppel, ráadásul csak bekapcsolás után tölt, de azt is csak akkor, ha az usb-n marad a telefon. Ahogy lehúzom róla, még feltölti, de legközelebb ismét csak akkor enged tölteni, ha kikapcsolom és usb-vel együtt újraindítom.

    Találkozott már valaki hasonló porblémával, illetve milyen tanácsot tudtok adni, mit tehetek?
  • xlewy95
    #3436
    Eladó egy nokia 5800 kék 8gb-os memóriakártyával,védőfóliával ,bőrtokkal, dobozzal minden tartozékával.Tel: 06-30-902-9997 . [email protected] 31000ft
    http://www.vatera.hu/nokia_5800_8gb_navifacio_t_mobile_os_184637693.html
  • blekike
    #3435
    üdv
    azt szeretném kérdezni hogy pontosan mitadnak az 5800 értékesítési csomaglyában? többféle csomag is vna?
    azért kellene, mert nemtom pontosan eldönteni, hogy milyen agydugós fülhallgatót kaptam hozzá:
    van wh-205, wh-601 és wh-701 is. ezek közül valamelyik lehet sztem.
    (nemtudom hogy van e még ezeken kívül.)
  • kasa85
    #3434
    Amúgy itt egy video,hogy hogyan esik szét a kép 30-40perces folyamatos filmezés közben, és resetel a készülékem.Szegény csákonak meg már a bejelentkezésnél csinálja a video alapján.
    http://www.youtube.com/watch?v=6pgURvL2RHM
  • kasa85
    #3433
    Köszi.Tény,hogy nem látom a különbséget 25-30fps között,akkor marad minden az előre be állított convert progi 25fps értékén.Stabil szoftver engem is érdekelne hátha azzal már nem fagyna ritká a telefonom filmezés alatt.