A naponta jelentkező showban a neves indiai sorselemző, Joshi Bharat nyújt segítséget a hozzá fordulóknak. Hétköznapi emberek egyáltalán nem hétköznapi problémái, és hírességek életének drámái kerülnek képernyőre. Egy azonban mindegyik adásban közös: a probléma megoldatlan nem marad! Joshi mindegyik vendégét ráébreszti, hogy a megoldás saját magában rejlik, csak akarni kell!
  • Palinko
    #104
    várjuk már a most leszoktok a cigiről részeket :D

    tényleg megérte megnézni a műsort félelmetes, azt szerettem a mónika és balázs beszéljük meg showba, hogy bejött pár barom azt dumáltak, jobb esetben ordibáltak, aztán elmentek, mónika hogy ott volt vagy nem épp mindegy, kérdeztem is magamtól mi a fenéért fizetik, na de most :D
    most sokkal jobb, hogy valaki beokoskodik közbe hülye kérdésekkel :D

    minden műsorban "sztárok" vannak? mert akkor fele kitalált merem fogadni és jövő hétre elfogynak aztán más kombinációkban jönnek vissza mint a hal a tortánban is valaki lassan 3. van :D

    de adom az új topic nyitási ötletet ahol együtt spammelünk a jövőben, senorita szöszi új műsor lesz a hargiatai beát viszik valami komához, a világ legveszélyesebb országába (a tv2 szerint, valszeg afganisztán stb nincs a térképen...) valami dél amerikai ország, nem jegyeztem meg, lényeg már jól előre beharangozták hogy milyen jó pasit látott a bea abban az országban az aktívban volt 2 szer legalább, áh tv2 gyenge vagy :D