142
A naponta jelentkező showban a neves indiai sorselemző, Joshi Bharat nyújt segítséget a hozzá fordulóknak. Hétköznapi emberek egyáltalán nem hétköznapi problémái, és hírességek életének drámái kerülnek képernyőre. Egy azonban mindegyik adásban közös: a probléma megoldatlan nem marad! Joshi mindegyik vendégét ráébreszti, hogy a megoldás saját magában rejlik, csak akarni kell!
  • Avalon74
    #142
    Igazad van. 1 hónapig a hevarokkal azt számoltuk, hogy a délutáni műsorokban hány cigánybalhé és szereplő lép fel. Iszonyatos szám jött ki.
  • Avalon74
    #141
    Most kiakadtam. Joshi Bharat és a tetye-tutya fiatalok. Rolans és Elizabeth, akik állíton, hogy csakis az anyai nyomásra jelentek meg. Két perlekedő anyuka, akik szajkózzák a magukét. Két fiatal, akinek annyi esze sincs, mint a tyúknak.
    Tényleg jó lesz, ha megszüntetik ezt és az ehhez hasonló műsorokat. mindegy, hogy Mónika, Joshi Bharat.
    Sajnos ez nem fogja azt jelenti, hogy a kereskedelmi adók KULTÚRÁLT műsorokat fognak vetíteni, hisz azzal drasztikusan csökkenne a nézettség. Már régen nem arról van szó. hogy a magyarokat szólítanák meg a műsoraikkal!!!Az egyik "írótárs" jól meg is fogalmazta:(és elnézést minden gyenge lelkületütől) a magyar disznó, hisz minden szemetet képes megenni. Írta a műsorszórásra vonatkozóan. Egyet kell, hogy értsek.
  • Daza500
    #140
    Hálaistennek.
  • triplet
    #139
    én azt hallottam be fog szünni a tv2 mert szerződést kötöttek az ortt-vel hogy nem lehet több bunyó a józsibarátba de a multkor meg volt egy kurvanagy ezér meg fog szünni.
  • Avalon74
    #138
    Ha Joshi Bharatot azért nem lehet a képernyőre engedni, mert nem tud rendesen magyarul, akkor Pákó, Győzike és a hasonló vadbarmok mit keresnek ott?
    Igaz én nem nézem a műsort, nem is érdekel. Sokaktól mégis azt hallom, hogy az egész csakis a nézettségről, cigányvircsaftról szól. Akárcsak a Mónika és hasonszőrű társaik.
  • Daza500
    #137
    #134
  • Klemice
    #136
    Mi?
  • lvgaben
    #135
    Ez nagyon gaz...
  • Daza500
    #134
    még mindig cigányok a vendégek...
  • Klemice
    #133
    up :D
  • karajjj
    #132
    bazz, azért a mai műsor nemgyenge :|
  • Daza500
    #131
    Már egy pedofília-ügyet is kavart ez a hülyeség. Szépen halad.
  • caseih9400
    #130
    dettó , hülyeség az egész
  • Contrecast
    #129
    én szarok az egész műsorra! :D:D
  • sweech
    #128
    ki a fasz kíváncsi rád, ez itt a kérdés.
  • Daza500
    #127
    Ez az, amire már nem lehet mit mondani.
  • milk41
    #126
    [URL=http://webcast.tv2.hu/dynamic/index.php?m=video&video_id=381850]XD ez a "liba" nagyon hülye[/URL]
  • kocsisgabor9999
    #125
    De erre van igény. A disznó mindent megzabál. A magyar TV-zők zöme disznó. Persze van egy pár kivétel de az nagyon ritka.
  • kuci06
    #124
    zita yeah :D
  • Jocex
    #123
    Nem néztem az első 28 percet:S. Shit!
  • kocsisgabor9999
    #122
    Tanácsokat? A sok ökör között Mónikának elég iq-ja van ahoz (kb 5) hogy rendet rakjon.
  • SlayR
    #121
    quasimodo effekt csak a szájuk púpos
  • kuci06
    #120
    LOLBÁZZZZ

    mit keres ez ott bal oldalon

  • SlayR
    #119
    az semmi segget csinált belőle csak :DDDDD
  • kuci06
    #118
    ..valami van szerencsétlen csaj száján :S
  • Daza500
    #117
    Ez a lánya ennek a némbernek ???
  • SlayR
    #116
    jéézusom mi mutánsok
  • FZoleee
    #115
    márijá!!!
  • Daza500
    #114
    A Nyugdíjasok.
  • savior
    #113
    lassan mar nincs olyan musor, ahol nem a beszed es irastudatlan ciganyokat kellene nezni
  • savior
    #112
    szereztek egy koszos terroristapalanta arabot, akinek a musorat teletomik lefizetett ciganyokkal, aztan megvan a nagy musor. ki a fasz kivancsi erre?
  • Taranov
    #111
    Ez nem csak lehetséges, hanem biztos.
    A magyar az különösen ostoba nép. (A sok termálvíztől, vagy a vízerektől?)
  • FZoleee
    #110
    hol? linkt! :D
  • Larvin
    #109
    Néztem az előző részt a neten.

    Joshi B:- Hogyan látja a történetet?
    özvegy: - Háát... rosszul

    :DDDDDD

    Ez kabaré. Akkoris, ha nagyon komoly dolgokról bezsélnek. Annyira lesül az egészről, hogy az egésznek semmi értelme azon kívül, hogy nézettséget generáljanak, hogy az már katasztrófa.
    A mónika legalább tanácsogat osztogat. De ez a Joshi, nem csinál semmit, még beszélni sem tud rendesen. Ilyet elméletileg nem is lehetne képernyőre engedni. Legalábbis régen még követelmény volt a helyes magyar beszéd.
    Tehetséges magyar színészek meg egyik napról a másikra élnek.
    Nem is azon van a hangsúly, hoyg magyar, hanem, hogy tehetséges.

    A nőnek, aki elégette az újszülöttjét meg nem általja meg kérdeni Joshi B, hogy "ön szerint mi a megoldás?"
    Hát eldobom az agyam!
    És még ilyen ártatlan képet is vág hozzá. A nő ország világ elött elmondja, hogy megölte a gyerekét, ergó egy egész ország elött befeketíti magát, és cserébe megkapja ezt a rossz pszihodoki szöveget.
  • Abu85
    #108
    Gondolom rájött, hogy Kristóf buzi és ebből azt kombinált ki, hogy férfinek nézte őt ...
  • SLICK
    #107
    Amúgy m volt a téma Kelemen Annánál? Miért bőgött?
  • Abu85
    #106
    Cybersex ... bizza le vagy maradva.
  • SLICK
    #105
    Kolumbiába viszik azt az idióta nőt
  • Palinko
    #104
    várjuk már a most leszoktok a cigiről részeket :D

    tényleg megérte megnézni a műsort félelmetes, azt szerettem a mónika és balázs beszéljük meg showba, hogy bejött pár barom azt dumáltak, jobb esetben ordibáltak, aztán elmentek, mónika hogy ott volt vagy nem épp mindegy, kérdeztem is magamtól mi a fenéért fizetik, na de most :D
    most sokkal jobb, hogy valaki beokoskodik közbe hülye kérdésekkel :D

    minden műsorban "sztárok" vannak? mert akkor fele kitalált merem fogadni és jövő hétre elfogynak aztán más kombinációkban jönnek vissza mint a hal a tortánban is valaki lassan 3. van :D

    de adom az új topic nyitási ötletet ahol együtt spammelünk a jövőben, senorita szöszi új műsor lesz a hargiatai beát viszik valami komához, a világ legveszélyesebb országába (a tv2 szerint, valszeg afganisztán stb nincs a térképen...) valami dél amerikai ország, nem jegyeztem meg, lényeg már jól előre beharangozták hogy milyen jó pasit látott a bea abban az országban az aktívban volt 2 szer legalább, áh tv2 gyenge vagy :D
  • Benny04
    #103
    Ezmiez? :-o