Vadász MMO-t készítenek a Just Cause fejlesztői



FAQ - magyar oldal


  • Árnyvadász
    #1639
    Furcsa az új desing, de csak idő kérdése. Nekem viszont jobban tetszenek az új animációk és a játék is jobban fut, bár ez lehet az új radeon driver miatt van. Eddig húzni kellett a procit, hogy jó legyen, most alapjáraton is ugyanazt tudja. Egyedül két dolog nem tetszik. Egyik, hogy a fegyvert nem látni a kézben, csak szabad (X) mozgás közben, akkor is lefele nézve, a másik pedig a B betűre nem engedi elővenni a távcsövet. Pedig ott jobb, mint a számokon.

    Romero vegyél fel barátnak légyszíves. Medve40 néven vagyok most. Szeretném kipróbálni a multit és mivel régebben is sokat játszottunk egy időben, így arra gondoltam most is kéne egy próbát tenni. Hétvégén megpróbálok gépközelben lenni, ha neked is jó. Ha nem, akkor meg majd a Hunter belső levelező rendszerében megbeszéljük mikor lenne alkalmas.

    Ha jól emlékszem Te is árultad az accountodat. Eladtad végül és egy újat használsz vagy megmaradt a régi? Nekem amúgy augusztus elejéig van előfizetve. Nem biztos, hogy hosszabbítok.