1776

Vadász MMO-t készítenek a Just Cause fejlesztői



FAQ - magyar oldal


  • zoltanwelscher
    #1656
    Nálatok van magyar nyelv választása? Mert az újban nem találom. Csigás íjjal illetve sörétessel csak repülő fácánra lehet lőni vagy a földön lévőre is? Meg lőttem komoly trófeákat és valami miatt nem mutatja a képek meg vannak, de a nevem mellett ahol a nyom van nem számol tovább. Nektek valami hasonló jelenség?
  • SirRomero
    #1655
    a multi nekem nagyon nem jön be . nem is értem mire jó egyébként . talán ha nagyon összehangoltan mozog pár ember akkor lehet értelme , de amúgy egy káosz az egész... a többi újítás viszont egész jó lett . gondolok itt az új design-ra a webes felületen , az új betöltőképernyőre , vagy hogy menet közben lehet használni a hívókat , és pl az elk hívót hamarabb el lehet tenni . az hogy a fegyó nem látszik ,számomra megint csak egy hasznos újítás : eddig a fegyver nagyon sokat kitakart a képből , rühelltem is miatta fegyóval a kezemben járkálni . tetszik az új inventory is , végre 3 slot van fegyvereknek , meg a többi vacaknak is van bőven , nem kell mindig cserélgetni . szóval összességében nagyon jók lettek szerintem az újítások .
  • KiruHoshino
    #1654
    Valaki más esetleg tudja?

    ricsa köszi a segítséget.
  • ricsa008
    #1653
    ezt passzolom én előfizetett vagyok ott unlimited van...
  • KiruHoshino
    #1652
    Ha megveszem az egyik fegyvert és hozzá lőszert akkor az ellőt löszereket nem kapjuk vissza? Úgy értem újracsatlakozás után. Vagy újra kell vennem őket?

    Mert ugye az alap fegyvernél mindig újratöltődik.
  • ricsa008
    #1651
    hát én nagyon sokat toltam vele de se most se annó nem volt benne magyar nyelv...

    Én vettem már többx is em -et utoljáras multhét pénteken azonnal jóváiródik az összeg...
  • KiruHoshino
    #1650
    Daopay-el rendelt már valaki em$-et?
    SMS verzió érdekel.

    Kapunk válasz sms-t? Mennyi idő amíg jóváírják az összeget?
  • zoltanwelscher
    #1649
    Az új verziónál nektek sincs magyar nyelv? A régin volt
  • ricsa008
    #1648
    na leszarom fizettem paypal on 3 hónapot csapassuk...
  • tibi2015
    #1647
    Na, eljutottam odáig, hogy csináltam karaktert. Ott kell elkezdni a start game-nél?
  • tibi2015
    #1646
    Üdv! Ez ingyenes játék? Hogyan működik? Letöltöttem a laucnhert, és valami olyat ír ki, hogy:

    No server specified. Please start the game from thehunter.com.
    Please see the support section for more information.
  • KiruHoshino
    #1645
    Valaki nem tudd egy szervert indítani Loggers Pointba? Alig lehet találni rendes szervereket.
  • #1644
    Na most a hejzet a következő fogtam magam lenyugodtam szépen és a játékos társak rábeszéltek vettem diszno licenszt hét naposat meg 270 pusekba löszert 6 dobozzal hát nem az anyúkat ha meg nem baszom a pénzem elvették de a löszer már megint eltünt baszom aszt ba kúrva geci szájbavert anyúkat elég volt ideg összeropanásom van
  • zoltanwelscher
    #1643
    Nekem annyi a tapasztalat, hogy kijött az új verzió leszedtem telepítettem. Megmaradt mindenem, nem vettek el semmit...hála! Én írtam nekik, hogy mi van és válaszoltak is, rendkívül korrektek voltak, sms-ben fizettem, de ez a része most nem megy, már mint az sms-el való fizetés.
    Webfordító segítségével írjatok nekik, tuti válaszolni fognak, elég gyorsan dolgoznak. A játék többi részét meg meg kell szokni, apropó nem kötelező játszani vele :)
  • #1642
    Én is ugyan igy jártam meg szerintem mindenki aki nem előfizetéses .Aki tud angolul annak kellene utána nézni a forumon ,hogy ez csak ideiglenes állapot vagy igy martad .Mert ha nem kapom vissza a cuccom a feljelentésbe én is benne vagyok nem kevés pénzt vettek el a tetvek
  • mormota32
    #1641
    sziasztok hogyan lehetne ezeket a rohadékokat feljelenteni elvették az összes meglévő lőszereimet mindenből volt legalább harminc most meg csak az ingyenes puskához van a nyilaim is eltüntek pedig nagyon sokat fizettem érte!!!
  • #1640
    Nagy nehezen elindult a játék de bár csak ne sikerült volna mert amit tapasztaltam hát finoman szolva is fos .Árnyvadász leirja a problémát ami szerintem senkinek nem jön be ez a távcső meg fegyver dolog de ami etől is jobban fel basz az az hogy kiraboltak pontosan 5 napja vettem fácánra és 270 puskába lőszert és eltünt baszódjonak meg az alkotók én evvel a tolvaj játékkal többet nem játszom annyi szent .Meg mi ez a gagyi távcső nélküli célzás meg menet közben ez a gyomor forgató le fel mozgás mintha lovagolna az ember gyaloggalopp faszom
  • Árnyvadász
    #1639
    Furcsa az új desing, de csak idő kérdése. Nekem viszont jobban tetszenek az új animációk és a játék is jobban fut, bár ez lehet az új radeon driver miatt van. Eddig húzni kellett a procit, hogy jó legyen, most alapjáraton is ugyanazt tudja. Egyedül két dolog nem tetszik. Egyik, hogy a fegyvert nem látni a kézben, csak szabad (X) mozgás közben, akkor is lefele nézve, a másik pedig a B betűre nem engedi elővenni a távcsövet. Pedig ott jobb, mint a számokon.

    Romero vegyél fel barátnak légyszíves. Medve40 néven vagyok most. Szeretném kipróbálni a multit és mivel régebben is sokat játszottunk egy időben, így arra gondoltam most is kéne egy próbát tenni. Hétvégén megpróbálok gépközelben lenni, ha neked is jó. Ha nem, akkor meg majd a Hunter belső levelező rendszerében megbeszéljük mikor lenne alkalmas.

    Ha jól emlékszem Te is árultad az accountodat. Eladtad végül és egy újat használsz vagy megmaradt a régi? Nekem amúgy augusztus elejéig van előfizetve. Nem biztos, hogy hosszabbítok.
  • SirRomero
    #1638
    grafikával semmi gond , csak alapra rakta vissza a játék a frissítés miatt . launcher-ben állítsd vissza .
  • SirRomero
    #1637
    az új launcher-t leszedted hozzá ?
  • #1636
    Na most meg mondaná nekem valaki hogy mi a kúrva faszt kell csinálni hogy elinduljon ez a fosom játék .2 éve játszok már de ilyen még nem volt 4 napja vettem egy szaros 28 napos őz licenszt oszt mióta ez a szaros frissités volt nem birok elinditani semmit már ujra is telepitettem az egészet de semmi . Kibaszottúl fel basz
  • mormota32
    #1635
    kár hogy igy elrontották ezt a jó játékot a grafika is nagyon gagyi lett a fák levelei teljesen elmosodtak pedig az alapbeállításon játszom szerintem sokkal rosszabb lett a játék pedig már töbször is kiváltottam a tagságot de ezek után fontolóra veszem hogy kiváltsam.
  • zoltanwelscher
    #1634
    Hát én is nagyon sajnálom... eléggé elrontották a single-t... lehet vele játszani de nem olyan a hanuglata már. A grafika nem változott, a honlapon elolvashatók az új változások. De viszont az jó , hogy menet közben is lehet hívni a vadat, lehet forgatni a játékos fejét (körbe nézni) de a fegyvereket meg csak akkor látod, ha lőni akarsz, nekem ez nagyon nem tetszik, próbálták nagyon realisztikusra csinálni, de evvel szúrták el. Pedig gondolkodtam, hogy befizetek még 3 hónapra, de így már nem tudom. Meg van tagságom, még 2 hónap van belőle. És teszem fel, hogy a .300 kaliberű puskával nem engedte lelőni a vaddisznót, de néha az őzet sem. Ja és a lényeg!!! Hová lett a magyar menü??? Eddig volt, most meg sehol semmi.
  • ricsa008
    #1633
    uj állatok nem kerültek az ingyenes vadászathoz?
  • TBeckett
    #1632
    Teljesen új design, menu, inventory rendszer plusz multi lehetőség. Az szubjektív h nem tetszik néhány külső újítás de sajna a single animációk úgy megváltoztak mintha vmi gagyi fpsel játszanék. Teljesen elrontotta az egész hangulatát, nem is értem hogy indíthatták el így és miért kellett a multi oltárán feláldozni a single-t.
  • ricsa008
    #1631
    mert miylen változások lettek? rég toltam vele...
  • TBeckett
    #1630
    Sziasztok! Hát ezek az új változások nagyon csalódottá tettek. amúgy se nagyon érdekelt a multi,de hogy ez az egyjátékos módot is tönkrevágja,azt nem gondoltam. Rettentő fapados lett az egész, ugrott a feeling, sőt mintha a grafika sem lenne olyan szép mint előtte. Remélem csinálnak valamit mert így kedvem sincs játszani vele :(
  • zoltanwelscher
    #1629
    Sziasztok! Néztem ezt a 3 hónapos tagságot, ahol ha jól értelmeztem 15 dollárba kerül, most átszámolva ez 3000 valahányszáz forint körül van, sajnos utalni nem tudok, megpróbáltam az sms-t, de ott több mint 5000 Ft kérne érte... ez miért van? Ennyit felszámolnának kezelési költségnek? Nagyon tetszik amúgy a játék, az eddigi legjobb vadász szimulátoros játék. Sajnos csak minimum grafikán megy, de így is nagyon élvezhető. Kár hogy fizetős a dolog. Valamint a 3 hónapos tagság mellé kapnék valami 631 Em fizető eszközt amit gondolom a játékon belül arra vásárolnék le amire akarnék?! Köszönöm előre is ha valaki felvilágosít! ÜDv. Zoli
  • Forrest Tomee
    #1628
    em$-et csak akkor kapsz ingyen ha egy versenyen az első 3 helyezett között vagy. Általában em$-t pénzért lehet venni.
    Tagság nélkül is lehet venni és használni felszerelést.
  • Bálintka96
    #1627
    Sziasztok, lenne két kérdésem:
    1: A játék mi alapján adja az em$-t?
    2: Ha nem veszek tagságot akkor attól fegyvereket meg felszereléseket lehet venni?
  • Forrest Tomee
    #1626
    Te jó ég, ez hány Km-es séta volt?
  • KiruHoshino
    #1625


    3 órás vadászat. De meglett a dög. :)
  • Kistax
    #1624
    Ok 1000 köszi :)
  • Forrest Tomee
    #1623
    Minden felszerelés, amit megszerzel a tiéd marad.
  • Kistax
    #1622
    Életemben előszőr játszottam "ezzel" a játékkal és egész jó ,és egy kérdésem lenne ha vennék egy fegyvert akkor az végleg az enyém vagy az is idő limites ????
  • Árnyvadász
    #1621
    Az utóbbi időben az ingyenes verzióval vadászgattam kicsit és nosztalgikus érzések fogtak el. Láttam van már egy havas pálya is és még egy korábbi, amit élőben még nem láttam, csak olvastam róla korábban.

    A többjátékos mód eléggé meglepett (igaz az még csak alfa), de szerintem ez egy jó ötlet. Szerintem elég esélyes, hogy visszatérjek és megvegyem újra a hozzáférést. Hiányzik a nyugodt vadászat. Versenyekre nem hiszem, hogy beneveznék, úgyse lenne sok értelme.

    Alszom rá párat, aztán meglátom.
  • #1620
    Nagyon jó ez az új havas pálya csak kár hogy alig van hó meg állat Gratulálok a fejlesztőknek
  • TBeckett
    #1619
    Én még csak kétszer vadásztam az új pályán,de macit bár sok nyomot követtem sose láttam. De ma épp egy roe deert csalogattam fekve mikor hallok csörtetést magam mögött.Megfordulok és lám egy barnamaci alig 20-30méterre csámborog, rögtön kidőlt a lövésemtől, és bár csak egy átlag 19 pontos de nagyon örültem neki :)
  • Forrest Tomee
    #1618
    Érdekes nem hallottam mástól szaggatási problémát.

    Medvék főleg az északi területen vannak, magasabb részeken.
  • VDomino
    #1617
    Pár hete nem cserkeltem,gondoltam csapatok egyet az új mapon,hátha összefutok egy mackóval.Erre szaggat,16-22 fps,játszhatatlan.Gép nem probléma,i7 2700K+HD7870,eddig szépen futott,lemaradtam valamiről?Ez így elég gáz.