Debreceni Egyetem
  • madi 9k
    #61
    Debreceni Egyetem, röviden: ... .
    Édesanyámék mindig mondták nekik a fősulis/egyetemista évek voltak a legjobbak. Ebben a nézetüket nem tudom osztani.

    Amit tudni kell régen csak PTM volt, utánna lett PTI(ebben vagyok 3. éves) és most van új PTI. PTMen iszonyatsok kemény matek, PTI kevesebb de kemény matek, új PTI meg kb egy vicc(még szigorlat sincs egyem a lelkük).

    Ami tény: tanulni kell. Ha nem tanultál programozni, majd megtanulod ezzel nincs gond, ha jó tanárnál veszed fel akkor könnyen fog menni, bár elsőre szokatlan lesz.

    A szívás a matek résszel van általában két okból kifolyólag: vagy nem érted vagy iszonyat szar a tanár(sajnos utóbbiből van elég).

    Írták itt előttem Juhász Pici tanár urat. Igen ő kemény, szigorú, megszórja a népet de korrekt. Ha tudod és érted az anyagot átenged.
    Viszont van nekünk még Várterész Magdolna tanárnőnk is(Logika, Mesterséges Inetlligencia stb.) ő is kb Pici kaliber.
    Van egy mondás az egyetemen:
    "Várterész dönti el lesz-e diplomád, Pici meg hogy mikor."

    Van ismerősöm ELTE-n, hát ha választani kell akkor az ELTE-t ajánlom ;)

    De hogy vmi pozitívat is írjak: vannak sűrűn bulik, egy-két rendezvény is. Vannak korrket, rendes tanárok is.

    Most pedig, mint jó egyetemista: tanulok a holnapi Picis vizsgámra xD