• hunbasser
    #17
    hát,nem tudom...majkán mit lehetett lehúzni? kis csíra volt csak,inkább a szárnyai alá vette,és pont ezért tud most is rappelni.egyébként lehet,hogy a kutya nem foglalkozott volna vele,és úgy járt volna mint a többi való világos...aztán MárkyPapa meg a tehetségkutatóját nyerte meg,így fedezte fel,szerintem nem tud annyira a csávó,de egynek elmegy.őrajta is nem tudom mit lehet lehúzni,mert ha lenne pénze,akkor valószínüleg többre vinné.őt is inkább csak híresebbé tette,mert szerepeltette a Telep csicskáján,amúgy a kutya nem ismerné.aztán ott van 2arc,őrá is a Telep csicskáján figyelhettünk fel,mert előtte csak egy eléggé rossz minőségű lp-je volt(amit sajnos még nem hallottam,de be kellene szerezni,annak ellenére is,hogy recseg össze-vissza :)),mondhatni,hogy az ismertségét köszönheti részben Dopemannek.aztán ott van a fekete vonat,tko,mc ducky(bár ő eléggé gyenge eresztés volt...),szóval sokmindenki köszönhet neki sokat.

    az pedig hülyeség,hogy a kartelt ő csak ugródeszkának használta.ganxsta hívta be,nem pedig úgy nyalizott,hogy na,akkor most én hadd legyek már benne légyszi."a többieknek a két szép szeme nekem a vakerom volt a belépőm a kartelba tesó,miért engem hívtál,hogy az enyém a meló?"
    inkább ott őt használták ki.látható,hogy ő most is boldogul egyedül meg a tesójával,de a kartelről nem hallani semmit,ez az "új" lemeze meg nulla...meg tényleg lopja az összes szöveget ganxsta,mert nem jó szövegíró,amíg Dopeman volt ott,addig elfogadható zenéjük volt.