Egy böngésző a Google-től.
  • 5c0rp330n
    #170
    elég rég volt már ez a probléma, minimum 2 hónapja Operát használok már helyette. olvastam ezt a profilos dolgot, hogy esetleg az lehetett volna a baja, hogy sokféle firefoxom volt már az 1.0-tól kezdve a 2.0-ig, ki is töröltem elvileg minden profilos dolgot és tiszta lappal indultam, és újra előjött a probléma. kiterjesztésből volt pár, de ezek viszonylag nagyobb kiterjesztések voltak, amiket sokan használnak. és próbáltam letiltani is őket, nem sok sikerrel. win xp pro, nod32 3.0, tűzfalból comodo volt, kb egy ideje már nem használok tűzfalat, ki lett a tököm a sok kérdezgetéséből, némelyik program/installer el sem indult mellette. a crash-ek ~80%-a nem is rendes crash hibaüzenettel fordult elő, hanem egyszerűen spontán bezáródott az egész, hibaüzenet nélkül.. elég régi rendszer mondjuk, 1 évesnél biztosan idősebb xp-m van, sok progival, azóta volt egy alaplapcsere is, szóval majd egy közeljövőben esedékes format után rmeélhetőleg nem lesz már vele nagy baj. ff-em, operám, és mostmár chrome-om mindenképpen lesz format után is, mindegyiknek megvan a maga előnye..