ha rossz kezekbe kerül?
  • Fbn Lx
    #67
    akkor te is benyaltad rendesen, amit nyújorki média produkált neked.
    ugye ha becsapódik egy torony felső szintjeinek egyikébe a gép, az a toronynak max az érintett szintjeit zúzza szét. A torony összedőlését azzal magyarázták, hogy ugye robbanáskor a kerozintól "megolvadt" a tartópillér, és összedőlt.
    Csak hogy a kerozin égéshője, c. 800 fok, a tartópillér anyagáé meg 1200 körüli.
    továbbá a kimenekülő emberek nagy része, akik alsóbb szinteken dolgoztak, több kisebb-nagyobb robbanásról is beszámoltak, a torony különböző szintjein. a gép becsapódását érezni sem lehetett az alsó szinteken, ők teljesen mást, robbanásokat hallottak.
    ezt ugye nem adták le a tévében, csak azt, hogy titkosszolgálatisok a kimenekülő emberek nagy részét, akit csak tudtak, elvezettek oldalra.
    valamint a cég, aki az épület romjait eltakarította, valamért villámgyorsan kiérkezett, és nem hagytak időt a szakértőknek hogy megvizsgálják a romokat.
    továbbá a 4 érintett gép - amit állítólag terroristák térítettek el - valami oknál fogva abban az időben csupán 1/4-es telítettséggel indultak útnak, a légitársaság nem tenne ilyet, mivel nyilvánvalóan veszteséges lenni elindítani így egy járatot. Ezt a 4-et azonban mégis elindították.

    az utólagos idióta "bizonyítékgyűjtésekről" már nem is beszéve, hogy találtak egy koránt, meg a "romok között" megtalálták egy körözött arab terrorista útlevelét... pfff. na azt bezzeg nem olvasztotta meg a kerozin!
    a gépre meg felengedték a körözött arab terroristát, aki ezt az útlevelet használtak. nem elgondolkodtató? -.-
    és ez még csak kis része a dolognak.
    nem is beszélve a titkosította, de nyilvánosságra jutott Bush - Blair telefonos beszélgetésről, avagy "nem tudom, miylen okkal menjek háborúba irak ellen".