• DarthGeri
    #6312
    Köszi a választ!
    Én jelenleg a flottátés a repcsiket a HQ theatherekhez kapcsolom.

    Más:
    A strúktúráról olvasgattam a kézikönyvben és ott ugyi azt írták, hogy a skillekért megkapják a plusszokat a seregek csak folyamatosan osztódik az ereje (pl egy zsinttel feljebb csak a felét kapja, kettővel feljebb a negyedét, stb...)
    DE mi van az extrákkal leader traits vagy mi a tököm? (pl: panzer leader, commando, stb...) Ezek után is ugyan így kapják a bónuszt?
    Pl ott van a németeknél mindenki nagy kedvence Rommel bácsi, akinek van vagy 4db +skillje (Panzer leader, Logistical wizard, Trickster,...)na őt csak akkor érdemes magasabb rangra emelni, ha a magasabb rangból is érvényesülnek ezek a tulajdonságai, ha csak a közvetlen egy Divizió vezetésénél érvényesül, akkor szinte tilos őt feljebb húzni.
    Ha bárkinek van tapasztalata erről a kérdésről kérem ossza meg velem/velünk!
    Jó harcot Mindenkinek! :)