Másnaposnak tökre szar lenni
  • hunbasser
    #135
    meg amúgy nem csak rágondolni,hanem enni is jó benyomva :D volt már olyan,hogy bebaszva reggel a piacnál jöttem el és betoltam egy lángost,otthon meg már kitettem,de nem ez a jellemző. ha eszek és ráiszok,akkor nagy százalékban kijön,fordítva viszont nem.

    egyébként azt kell még kipróbálni,hogy elalvás előtt egy fájdalomcsillapító...másnapra elvileg nem lesz másnaposság. meg nekem még nagy kedvencem a tej,sokszor van,hogy ég a belem mint az állat,hazamegyek és lezúgatok vagy fél liter tejet,attól megszűnnek a savak :D mert a tej lúgos és semlegesíti.

    ha másnapos vagyok,én se tudok enni,inni is csak válogatottan ezt-azt,olyankor csak este eszek,olyankor viszont már nagyon jól esik,mert addigra már farkas éhes vagyok :D

    meg még olyat hallottam,hogy másnap reggel zsíros kaja (a brainiacben angol reggelivel nyomták :D hatásos volt),de hát ki az aki tud másnaposan reggelizni? :D meg még neo citrant hallottam,az is jó másnaposság.

    meg vannak ezek a másnaposság elleni tusfürdők/samponok.valaki próbált már ki ilyet?