• Vicodine
    #1677
    Ezt irtam en is, h probalja ki, hatha!:) BDO meg teged lehet azert nem kotott le, mert ahogy viszonyitani tudok, mikor probaltad ki, es mikor is hagytad abba, innen forumozas alapjan, te az end game pvpben nem sokat vettel reszt, igy persze, h ogy nem ment at more:D lvl 50-55 alatt semmi nincsen, kombatot meg szokni kell, mert ujszeru, de messze a jelenleg legfejlettebb es legjobban hasznalhato, tenyleg nagyon profi iranyitast tesz lehetove egesszen egyszeruen, csak nekem pl vagy 1 honapig szoknom kellett(valakinek 1-2 ora..XDD) De amugy jah, izlesek es pofonok, kinek az instak, meg pve hegyek jonnek be, de nekem meg inkabb a pvp illetve olyan dolgok, amikkel ugy tudom elutni az idot, hogy az 100%-ban fun, semmi szenvedes, semmi kotelezettseg, de vagy jot rohogok kozbe, vagy haverokkal tudjuk egymas veret szivni kozben, es ebben messzemenoen a legtobb lehetoseget BDO nyujtja. B&S az tenyleg ez az arenasdi, harcmuveszetesdi, de annak viszont kituno, viszont az instazgatas meg a gearelodes nagyon eroltetett es monoton sajna, de az alapok keszek, szoval valoszinuleg az irany nem fog mostansag valtozni