• p2501
    #1623
    Próbáltam a kicsi warlockommal és értelmetlen volt :D tudom. Sajna ide kell valamennyi dps. De egyébként ha pl oyayn chanel-ön vagy ahol rengetegen csinálják épp akkor a küldiket akkor nehéz megszerezni a dpst. Érdemes iylenkor az egyik oldalon állni (mert ugye egyszerre mindkét oldalra jönnek a bossok és az emberek elkezdik az egyiken és odafutnak a másikhoz). Ilyenkor állj arra az oldalra ahol kevesebben vannak, ahova később futnak oda. Addigra tudsz majd annyit dps-elni. Vagy ha nagyonnagyon nem megy akkor esetleg egy olyan időpontban is megpróbálkozhatsz a küldikkel amikor nem csinálják annyian, vagy másik chanelre mész. És amúgy ha meghalsz a ládát akkor is megfogod kapni (tapasztalat). Persze gondolom te male karival csinálod, nekik tényleg nehezebb, én summonerrel vagyok.

    Ja és ha már warlock, az se baj ha nem egyedül mész oda hanem partyban csinálod (mondjuk egy warlockkal :D). Szokták ott a helyszínen invelni egymást az emberek, és a warlock partybuffja lényegesen megkönnyíti a dps dologot.
    Utoljára szerkesztette: p2501, 2016.04.06. 11:59:50