1711
  • Bolhaslo
    #1631
    Atyaég! Ez a játék az Aion szintjét sem üti meg, Abban (bár azt is utáltam), legalább volt pvp. Mit szenvedtek ezzel a fossal?!
  • Malachit
    #1630
    Olvastam a recruitment-et, kemény feltételek vannak

    4 felé bejelentkezek. WOW HC raid már nem kenyerem, próbáltam újra, de hamar frusztrált lettem tőle már.
    Utoljára szerkesztette: Malachit, 2016.04.08. 08:54:20
  • Malachit
    #1629
    2 napja váltottam oldalt, így ha kell ember be tudok lépni. :)
  • Darkfury
    #1628
    Nem találtam klános topicot ahová írni tudnék, úgyhogy itt:
    Starfall Crater crimson oldalon az Elemental Gankery-be várunk mindenkit szeretettel. Gear nem számít, csak két kikötés van: legyél aktív, és ne legyél kretén. Minden este pár órát farmoljuk a 4es dungeonöket ill. soulstone plainst, a kevés időnket értelmesen akarjuk eltölteni, drámázás, anyázás, és legfőképp retardált pugok/gyűjtőklánokra jellemző klántársak pesztrálása nélkül. Klánadó nincs, minimális aktivitás: heti 4 nap, főként este. Részletek a hivatalos fórumon, (Clan recruitment, EU, Starfall Crater, Elemental Gankery), vagy ingame: Lodovik, Elleryn, Fuyukami

    Ha nem akarsz csatlakozni, csak partyt keresel egy-két dungeonre, arra is nyitottak vagyunk.
    ps.: Nem tudtam a recruit linket beszúrni, ha valami mod beszúrná, megköszönném.
  • Malachit
    #1627
    Helix-el megyek, mert a többi hiába sebez nagyobbat, ha cast time és animációja van, ami miatt nem lehet elmozogni, plusz nehetzebb is használni.. A Helix-et csak spammelni kell.
  • p2501
    #1626
    Azt tudom hogy egyénileg számolja, a warlock party buffjára gondoltam, amit te is megkapsz ha partyban vagy vele. :D De ha te eleve warlock vagy úgy már más.. ha 420-430 ap-d van, akkor jah, kicsit még gyúrni kéne lehet, vagy esetleg állíthatnál a skilljeiden. Esetleg kipróbálhatnád a dragon helixet a dragon call helyett (nem tudom h most mit használsz, de a guildben hol vagyok, sokan a callt használták, és úgy "ajánlottam" nekik hogy próbálják ki a másik vonalat is, mert szerintem, azzal nagyobb dps-t lehet leadni).
  • Malachit
    #1625
    Lokkal vagyok és egyénileg számolja a bevitt sebzést sajna, így erősebb csapattagokat összeszedve sem vagyok előrébb. Az átmegyek másik chenelre meg nem működött, mert örültem, hogy azon volt annyi tömeg amit az erősebb frakció már nem abajgatott halálra.

    Tegnap váltottam is frakciót, így MW a 30-60+ percből hirtelen leredukálódott 10-15 percre. Nesze neked frakció balance....
  • p2501
    #1624
    Sajna pont azok, akiknek a legnagyobb szükségük lenne a soulstonera (akiknek még kurvasokat kell enchantolni), pont azok vannak most hátrányban, mert a kevés dps miatt szenvedni fognak ezekkel a küldikkel. :/ De szerintem már 450+ felett megoldható a dolog (klánban egy destro haver 451 ap-val is simán megcsinálja, igaz ő is meghal egyszer-kétszer :D de azért csak összeszedi a ládákat).
  • p2501
    #1623
    Próbáltam a kicsi warlockommal és értelmetlen volt :D tudom. Sajna ide kell valamennyi dps. De egyébként ha pl oyayn chanel-ön vagy ahol rengetegen csinálják épp akkor a küldiket akkor nehéz megszerezni a dpst. Érdemes iylenkor az egyik oldalon állni (mert ugye egyszerre mindkét oldalra jönnek a bossok és az emberek elkezdik az egyiken és odafutnak a másikhoz). Ilyenkor állj arra az oldalra ahol kevesebben vannak, ahova később futnak oda. Addigra tudsz majd annyit dps-elni. Vagy ha nagyonnagyon nem megy akkor esetleg egy olyan időpontban is megpróbálkozhatsz a küldikkel amikor nem csinálják annyian, vagy másik chanelre mész. És amúgy ha meghalsz a ládát akkor is megfogod kapni (tapasztalat). Persze gondolom te male karival csinálod, nekik tényleg nehezebb, én summonerrel vagyok.

    Ja és ha már warlock, az se baj ha nem egyedül mész oda hanem partyban csinálod (mondjuk egy warlockkal :D). Szokták ott a helyszínen invelni egymást az emberek, és a warlock partybuffja lényegesen megkönnyíti a dps dologot.
    Utoljára szerkesztette: p2501, 2016.04.06. 11:59:50
  • Malachit
    #1622
    Ha a bányász 3 as boss és az end boss 1 aoe-val kinyír (1 instant hit 38k hp + 2-2,5k/sec mérgezés 15-re), akkor kínszenvedés és nem éri meg. Max 2 küldetést lehet könnyen megcsinálni, az első boss-t és a 8 elite kill-t. A bányász bossokból pedig nem adott küldetés itemet, mivel ha fejre álltam akkor is kevés volt a dps-em a többi játékostengerrel szemben. Ugyan ez van GH-n is. Ha az endbossnál, csak 1x is megakadok stun, aoe kiugrás miatt, már nagy eséllyel a küldetés item is ugrott. Próbáld meg 420-430-al és 40k hp-val, Tapasztalni fogod az érzést. :)
  • p2501
    #1621
    A frakció pvp-re gondolsz?

    Ott talán 1-2 quest van aminek még nem néztem utána hogy pontosan mit is kéne ölni meg ilyenek így azokat soha nem csinálom meg.. de alapvetően 51 db soulstonet kilehet szendi / nap. (468 ap-val).
    Utoljára szerkesztette: p2501, 2016.04.05. 09:25:42
  • Malachit
    #1620
    Tegnap próbálgattam Soulstone Plains-t, de 2 kör után otthagytam :/ 500 AP és 60k Hp alatt kész szenvedés volt. Majd vissza nézek full lab Shielddel.
  • Vicodine
    #1619
    Az elojelek nem erre mutattak, azt meg, hogy 45os contentben nem szabad sokra szamitani meg az elejen, azt tudtuk, csak azt nem, hogy az 50es ujdonsagok, uj pvp teruletek sem hoznak semmi erdembeli valtozast, mivel amit utanajartunk, es feluletesen kiprobaltunk, az alapjan mas volt az osszkep, de hat volt mar ilyen a vilagtortenelemben, hogy tevedett az ember..:D
  • Bolhaslo
    #1618
    Megkímélhetted volna magad, és a pénztárcád is, ha rám hallgatsz...(mert a többi privátban ment, hiszen a házigazda cenzor úgy is törli az igazságot)
  • Sordoran
    #1617
    Minimapon azt hiszem a jobb egérgombot lenyomva tudsz rajzolni te is. Vagy ha nem azzal, akkor a bal egérgomb.
  • Rafanir
    #1616
    Egy dolog érdekelne.
    Többször is feltűnt, hogy miközben egy dungeonba nyomulok, a mapon időnként "illetlen" ábrák szoktak kirajzolódni :D
    Az ilyeneket ki és hogyan csinálhatja? Az világosan látszódik, hogy valaki rajzolja őket.
    Valami programozó hacker betör a játékba és szórakozik a játékosokkal vagy mi? Mert feltételezem nem az adminok trollkodnak unalmasabb pillanataikban. :D
    Nem mintha én akarnék ilyeneket csinálni, csak hát nem értem.


    Utoljára szerkesztette: Rafanir, 2016.04.01. 18:52:55
  • Panzeradler #1615
    Privátban folytathatjátok, ez még mindig a B&S topik.
  • Malachit
    #1610
    A big red zerg-et a MW-ben pár TS-en koordinált és csapatban mozgó, elfogadható felszereltségű játékos ki tudja nullázni, de ez ritka eléggé. Egyedül persze felszecskáznak.
  • Vicodine
    #1609
    Igazabol a legnagyobb gondott hosszutavon a monotonitasban latom. Megvan milyen instakat kell farmolni, melyik napikat erdemes megcsinalni, es ha az embernek nincsen napi 8+ oraja a jatek elott ulni, akkor magara a tenyleges szorakozasra alig marad ido, vagy nem halad semmire. Ehhez meg hozzajon, hogy az end game pvp nem igazan kielegito, meg kell hogy mondjam, nem erre szamitottam, es sokan masok sem, mivel persze, ellehet lenni, mindig van mit csinalni, de igazi pvp kihivasok es celok nincsenek, max arenaban, ami meg tele van botokkal, macrot hasznalo idiotakkal meg cheaterekkel, es a banhullamok elmaradnak, vagy ha banolnak, az meg sem latszik. Legjobb pelda erre, szerverunk pvp osszesitett elsoje sokaig egy lvl 22es summoner volt...(most nem tudom h all a lista nem logoltam be par napja) Ez onmagaban nonszensz, mivel 1800as pontszam folott mar nagyon sok az igen jo jatekos, es kizart, hogy ez az eszmeletlen nagy skillpont kulonbseget tudassal kompenzalna valaki, raadasul egy summoner, szoval ebbol is latszik hogy mennyi a cheater es h nem banoljak oket, es ez az elejen meg elment, de hosszutavon nagyon idegesito, es bar kb le se fosom az arenat, de ha ott nem banolnak, akkor open world pvp terulet is tele van ezekkel.

    Azt sajnalom a legjobban, h eveket vartam a jatekra, ki is probaltam kijovetele elott, es akkor tetszett is, de hosszutavon sajna nem hozta az elvarasokat, beleoltem vagy 60k ftot, es jatszottam vele ugy 2 honapot. 1v1 az tenyleg jo, a skillek az animacik a grafika meg sokminden tenyleg kovetendo pelda mai napig, de valami hianyzik az end gamebol, es tul sok benne a monotonitas. Kar erte, pedig ugy terveztem evekig tolom majd ezzel. Persze ha kesobb raknak be open world pvpt erinto fejleszteseket, amik feldobjak az egesszet, es normalisan lehet majd "vadaszni " az embereket, nem pedig "big red zerg" vs "mini blue zerg" lesz, akkor azert fogok neki adni meg eselyt, de egyenlore nem latok ilyen fejlesztesekre utalo jeleket.
  • Rafanir
    #1608
    Én eddig az arénában összesen egyszer győztem egy destroyer ellen, minden más alkalommal valami olyan brutálisan szinten kaptam ki, hogy azt még nézni is fájdalmas volt. Ez alatt azt kell érteni, hogy jóformán megérinteni sem bírtam az ellenfélt.
    Nos igen, sosem a PVP-ért játszottam az MMO-kat...
  • Hitmanus
    #1607
    Hihetetlen mennyire eszi az ember idejét ez a játék... A legútobbi patch meg egy vicc. A soulstone plains olyan lag van hogy csak na. Az upgradnél meg annyi összetevőt kell már összeszedni ami tényleg zombit csinál a játékosból mert állandóan ott kellene ülni a gép előtt hogy összeszed. Erről ennyit... ilyen időigényes játékot mint ez -.-
  • Vicodine
    #1606
    Arenaban nem az szamit, hogy hanyas szintu az enemy, hanem hogy hany pontja van. Majd ha elered az 1700-1800as pontot, akkor irjal hasonloakat pls:) Bar lvl 22esen tutira nem ered el az 1800at mert bucira verik a fejedet:)
  • xodd
    #1605
    több variáció más skillek. de nem ez a lényeg hanem az hogy fentebbi playerek már értik az FM skilleket és mechanikáját és hogy mit kell ellenük csinálni. mint mondtam attól hogy valaki 50es és nem tudja mitől áll egy helyben a karija FM ellen még nem jelent semmit nem silverre meg gold playerekre van balanceolva a gém vicces is lenne
  • BnSToci
    #1604
    Skillekre értettem :)
    Mind1 bohóckodni jó ez, amúgy sincs más normális ingyenes game... :(
  • BoneDragon
    #1603
    Arénában nem számít a gear...
  • BnSToci
    #1602
    Hát nem tudom.. ha én is 50 leszek mi fogy változni? Tán gyengébb leszek?...
  • xodd
    #1601
    gondolom max gold alja emberekkel játszol mert plat környékén már nem igen versz el senkit 22esen... attól hogy nyomsz 1-2 gémet és összedob a gyenge playerekkel nem jelent semmit....
  • BnSToci
    #1600
    Micsoda ballance LV 22 Force Masterrel verem az 50 eseket... XDD
    Csodalkoznak, hogy csödlett a jatek...
  • Malachit
    #1599
    Ok, lemaradt a premade. Lfg.-vel szívtam a hétvégén, de volt, hogy egész jó csapatot sikerült kifognom. Tiszta lutri. Plusz ott kaphatsz könnyen olyanokat is, akik azt se tudják merre néz a karakterük és valami skilleket is kéne nyomkodniuk. Nem egy ilyet kaptam már.
    Utoljára szerkesztette: Malachit, 2016.03.30. 12:23:10
  • BoneDragon
    #1598
    "insták 480-500+ attak a belépő"
    Ez netto baromság. Tegnap 430 és 450 között volt mindenki, sőt volt aki 410-et alig súrolta és yetiből maradt több mint 2 perc hátra...
    Persze, ha nem lfg-be akarsz menni hanem jól összeállított csapatba, akkor az az elvárt szint.
  • Malachit
    #1597
    Lab-ot szedd ki, de oda 380-400 a minimum, amivel érdemes menni, kivéve, ha combos karakterekkel sikerül menned. Új lila insták 480-500+ attak a belépő. Ha szenvedősebbet akarsz, lentebbi is lehet adni, de akkor nem biztosak a gear chekkes bossok.

    A kék északi 26-osnál még a lila Harbor is jobb. Az is elérhető 360-al már. Gondolom a fegyvernél az új vonalat választottad, vagy azt adta alapból, így a Pirate részekkel nem tudom mennyire kell szenvedned.

    Plainsre nem volt még időm :/
  • Sordoran
    #1596
    Üdv!
    Viszonylag friss játékos vagyok BnS-ban, mikor 45 lettem rá 3 nappal bejött 50, így szinte semmit nem tudtam gearelődni akkor. Kérdésem annyi lenne, mi lenne ideális gearelődés szempontjából, milyen soul shieldet szedjek össze? (jelenleg 35k hp-m van, a soul shieldem kék set, az északi napi küldis zónából, illetve 360 ap)
    Ahogy néztem Yeti a legjobb, de oda gondolom ez még kevés, érdemes Naryu Labiryth-eset kiszedni?
    Illetve Soulstone farmolásra mi az ideális célpont? Soulstone plains eléggé fps laggos nekem, így elég szenvedősnek tűnik ott szedni tatyóra valót, marad aréna és babból vegyek táskát?
  • Mirayse
    #1595
    Sziasztok!
    Hogy van pontosan ez az átváltós dolog?
    Átváltottam 1 gold-ot és hongmoon coint kaptam érte.
    Ez egyenértékű az ncoin-al?
  • BoneDragon
    #1594
    Nem lehet, dobd ki nyugodtan.
  • bogobogo
    #1593
    Szoasztok
    A gemeket lehet valahogy fejleszteni ? Mert nem engedi nekem eladni a hoongmon gemeket viszont kb semmit se érnek azok már és csak foglalják a helyemet.
  • Vicodine
    #1592
    jah.shop
  • Titanromero
    #1591
    Sziasztok,, a karakterem kinézetét tudom utólag változtatni?
  • Malachit
    #1590
    Rossz hír. A sárga út nem vezet el, a célul kitűzött 50-es szintig, csak kb. 49 és 1/3-ig :D

    Tegnap belefutottam a napi quest plafonba. Tényleg komolyan gondolták, hogy 50 küldetés a napi limit? Utána húzzál aludni, vagy ki a természetbe? :/
  • Malachit
    #1589
    A fene áruló pirosak :P

    Az új területek meg eléggé szépek lettek. A mobok meg durván halálosak. A rendszer meg inkább a csapatban küldetésezz és csinálj mindent-re lett beállítva, A lesolozok minden instát és minden mob/boss párosítást eléggé felejtős lett.
  • Mocsok22
    #1588
    Ment Pü.