• alcotb
    #4215
    "Felolem lehet x-zibit, fifti szent rajongo is, ha normalisan/kultiraltan tud viselkedni" - de nem tud
    és nem értem miért jön ezzel a "nem vagyok goás" szöveggel mindenki aki goát-hallgat.ági is folyton ezt magyarázza...Én meg tudod mit mondok?GOÁS VAGYOK...nah...milyen fasz szöveg ez hogy nem vagy goás?Goát hallgatsz, többnyire goabulikba jársz...tehát goás vagy.
    aki techno-t hallgat, technóbulikba jár az technós...ennyi erővel mindenki semmilyen...mindenki ember azt cső.de ígyis úgyis meg vanan/vagyunk különböztetve...ilyen az élet.
    és tudtommal acidról volt szó.......hát nekem a tiesztó nem acid...a tiesztó az szutyok.mellesleg nem kell a "mandalával a homlokán" születnie senkinek...csak megpróbálni átérezni mennyivel többről szól a goa mint a többi...Mert ez akkoris többet ad mint más...És egyszerűen rossz látni ahogy nyomják az x-eket a tűz körül, meg amikor a 14 évws kis fasz k2-ben rángatózik össze-vissza mert túlspézte magát...és hidd el ismerőseim/haverjaim/barátaim között nincs kb 1 goás sem...van dubstepp-es, dnb-s, rocker, rapper, mindenféle...nincs is velük bajom...de akkor sincsen fogalmuk arról milyen GOÁSNAK LENNI
    ."Az, hogy a zene mas.. hat allitolag erre van kereslet"
    De goaparty-n ne legyen más a kereslet...Vagy ne merjék goának nevezni.Az hogy van fullon az oké...De az hogy van olyan hogy high-tech fullon...nah ez már kezd olyan lenni mint a dnb...nagyon kivoltam amikor megtudtam hogy van technoid dnb...hátmég amikor halottm...majdnem sírtam is....