4882
  • Depridol
    #4240
  • MR ME
    #4239
  • Depridol
    #4238
    konamiéknál is befigyel a mushi(:
  • OrioN the S
    #4237
    majd fizu utan meglatom, h allok es akko megveszem.
  • MR ME
    #4236
    ja hamacsi halott, most meg nem rakom újra miatta a gépet :/
    vedd meg a bf-et mert online toljuk
  • OrioN the S
    #4235
    haza fog baszni +1k, ha elfogyott... akkor lehet mar nem is meek. :(

    rakd fel a ghost recon 2-ot, mert hamacsin fogjuk nyomni :( ja nem megy a hamcsid... :(
  • MR ME
    #4234
    remélem már elfogyott
  • OrioN the S
    #4233
    mindegy majd megveszem akkor :\ buzik.
  • MR ME
    #4232
    nemszoktam am se, az olyan vizes :/
  • OrioN the S
    #4231
    akkor az ugy megoldhato, hogy nefugyelle? :@
  • MR ME
    #4230
    az a tré h már Peti megvette csütörtökön...:|
  • OrioN the S
    #4229
    Dany! Van ra mod, hogy nekem is megvegyetek elovetlebe HHH-ra a jegyet es majd kifizetem?

    Nem van kedvem bemenni a varosba... meg idom se nagyon. Amennyiben nem megoldhato... kenytelen leszek bemenni.

    Koszipuszi!
  • OrioN the S
    #4228
  • Looooser
    #4227
    húúú de rég jártam erre...
    egy kis péntek esti lazító
  • alcotb
    #4226
    ezt nézzétek végig...

    http://www.youtube.com/watch?v=Ihi_wl5rqis&feature=related
  • alcotb
    #4225
    Feljött haver msn-re szal meg is tudtam kérdezni hogy mi volt az a technoid dnb amit mutatott multkor.Hát íme:

    Raiden - Sputnik
  • alcotb
    #4224
    én igenre szavazok
  • alcotb
    #4223
    Frogacult-ot tetszenek ismerni?
    nagy kedvenc

    http://www.youtube.com/watch?v=pgCQEtllIu8
  • alcotb
    #4222
    ennek egyszerűen nem psy.Nem ébreszt sodró érzéseket, nem repít.Ez kőkemény földretapadt gyorsulós diszkózene.
  • alcotb
    #4221
    meghalgattam pár számát, hogy törném el kezét, lábát!
  • alcotb
    #4220
    Most jut eszembe!
    http://www.cokxponambient.hu/?rovat=3&lang=HUN

    Ez kb mindent elmond amit én nem tudtam megfogalmazni.Nagyon jó hogy van akiknek ez sikerül.
  • alcotb
    #4219
    Hát goa.hu rádiót pont nem, de csak mert kaki.
    Helyette inkább psyradio.org vagy divbyzero.de.
    Többnyire psy-t hallgatok de az nem azt jelenti hogy psy-n belül csak a tucc-tucc részét...mert ugye psy-ből van chill is.Ha nem psy akkor undergrund, főleg magyar, vagy a régebbi dnb-k közül.aphrodite, omni trio, klute, bse, concord dawn, chrisu, dilinja, noisia, ed rush & optical, nightwalker, twisted individual stbstb...
    "akkor en tech-goa and basses vagyok?"
    Igen te tech-es vagy :D.
    "Neha tekno megy :D Esku... ez amugy miert van?" ---> "azert hipeoljak igy fel a zeneket, mert nehez nekik ujat kitalalni meg az se jo am, ha sok zene egyforma hangzasu"
    én úgy gondolom hogy nem lesz egyhangú annak aki ezt szereti...minek változtatni olyanon ami bevállt?De ha változtatnak is...hát jó...legyen.De hívják puccitámpárá bábábábábum-nak és ne goának.A " haladjunk a korra"l dumától is kivagyok....jó haladjunk...de attól még hogy megy az idő miért kell így átalakulnia valaminek?Érdekes dolog ez mert gergő azt mondta nekem hogy azért nem olyxan a zene mint régen merthogy más a hangcucc...akkor miért van az hogy tudok 2 olyan előadót mondani, akik alkotásai között eltellt 17 év és ugyan olyan a hangzás?

    "Sztem ami elbasz nagyon sok dolgot az nem mas, mint a narko. Nagyon pofatlanul nagyon sokat tolnak mar es semmi diszkrecio vazze... "

    1. többször kell a zsebbe nyúlni ha szar a minőség
    2. többször kell a zsebbe nyúlni ha olyat használ ami kevés ideig hat
    (muhaha, nekem elég 1x-is :D)
    3.persze hogy semmi diszkréció ha kezd teljesen természetes lenni, meg akik mostanában kerülnek goára azok úgy fogják fel hogy "áh a goa az a kábítószerről szól" meg " azért jó bulira járni mert ott jól be lehet akármizni" stb...és mindek vagyen vissza ha senki nem szól érte mert ilyenné vállik a goás társadalom.Engem az zavar amikor táncolnék és 20-an jönnek oda hogy "kell ez?kell az?tudsz ilyet?tudsz olyat?fujj de undorító.És a sok kis fasz veszi a felkevert sp-t meg lasztit ami üt fél órát azt már el is fogyott 2g.......nemhogy mindenki megenne 1-1 tudjukmit és tágítanák kicsit az rohadt beszűkült tudatukat.
  • Depridol
    #4218
    a témához hozzáböffentek már én is kicsit
    a goa téma hosszú ideje szinte csak az üzletről szól, spirit zéró
    az előadók 3/4-e trágya tinglitangli ultra gagyi leporolt hangzású psytrance (intersys új albuma áll most a trágyadomb tetején vmi förtelmes izraeli popfullon forintot sem ér psyshop van pofájuk uppolni)
  • OrioN the S
    #4217
    Aki nem tud azt ki kell baszni a tobbi ember szorakozasanak erdekeben oszt annyi. Engem spec kurvara megmozgat a minimal is :D Es evekig dnb-re jartam es nagy szunet utan kezdtem goa bulikra jarni... elotte csak hebe-hoba. Most meg ott tartok, hogy azert hallgatom, mert "mesel" es jo erzes viszont alig tudom elmondani par bulirol, hogy jo volt. Mondjuk a hajos bulik meg a szabadterik :) Ellenben nem voltam meg szar minimal/techno bulin :) Techno alatt most ne ilyen karl koksz meg ezeket a szarokat ertsd, mert azt nem igaza. szeretem :) Sot... nagyon nem szeretem. Izlesek es pofonok... akkor en tech-goa and basses vagyok? :D Am ertem mit mondasz... Te szoktal hallgatni mast is a psyon kivul?

    Tuz korul x-eles.. ok alairom :D ez gaz... bar egyszer csak beleikszel :ASD
    14 eves kis faszokat meg nemtom minek kell beengedni :\

    Par zene meg valoban nagyon tucci-tucci alapu, de szvsz azert hipeoljak igy fel a zeneket, mert nehez nekik ujat kitalalni meg az se jo am, ha sok zene egyforma hangzasu, mert kurvara meg lehet unni.

    Technoid dnb? O.o :| Muti mar :D nemtom elkepzelni... :D

    Szoktatok goa.hu radiot hallgatni? Hallgassatok a progi reszet :) Neha tekno megy :D Esku... ez amugy miert van? Csak kivancsi vagyok :) Tegnap afteren beraktam egy zenet es mondtam, h ezt bizony goa.hu-rol vettem fel :D Mindenki lesett, h wtf?!

    Am a dnb-t az baszta el meg 4-5 eve, hogy elkezdtek jarni a kicsik is es divat lett az, hogy ki hogyan tancol... egybeveve: kurvara pop lett. De ez ellen nem lehetett tenni semmit :\ Mondjuk mar nem is nagyon kivankozok dnb bulira a fent leirtak miatt, meg mert nincs mondanivaloja a zenenek (bar a liquid dnb talan kivetel) csak erzest ad. Tipikus ereszd el a hajam partyzene amibol kino az ember egy ido utan, de soha nem felejti el :)

    Sztem ami elbasz nagyon sok dolgot az nem mas, mint a narko. Nagyon pofatlanul nagyon sokat tolnak mar es semmi diszkrecio vazze... Most is ahova neztel mindenhol vmit matatott, tolt vki :S En ilyenkor nem erzem magam olyan jol. A masik, h mindenki bamul a pofadba, lokdosodnek meg a tokom tudja.
  • Depridol
    #4216
    új banner szavazásra bocsájtva
  • alcotb
    #4215
    "Felolem lehet x-zibit, fifti szent rajongo is, ha normalisan/kultiraltan tud viselkedni" - de nem tud
    és nem értem miért jön ezzel a "nem vagyok goás" szöveggel mindenki aki goát-hallgat.ági is folyton ezt magyarázza...Én meg tudod mit mondok?GOÁS VAGYOK...nah...milyen fasz szöveg ez hogy nem vagy goás?Goát hallgatsz, többnyire goabulikba jársz...tehát goás vagy.
    aki techno-t hallgat, technóbulikba jár az technós...ennyi erővel mindenki semmilyen...mindenki ember azt cső.de ígyis úgyis meg vanan/vagyunk különböztetve...ilyen az élet.
    és tudtommal acidról volt szó.......hát nekem a tiesztó nem acid...a tiesztó az szutyok.mellesleg nem kell a "mandalával a homlokán" születnie senkinek...csak megpróbálni átérezni mennyivel többről szól a goa mint a többi...Mert ez akkoris többet ad mint más...És egyszerűen rossz látni ahogy nyomják az x-eket a tűz körül, meg amikor a 14 évws kis fasz k2-ben rángatózik össze-vissza mert túlspézte magát...és hidd el ismerőseim/haverjaim/barátaim között nincs kb 1 goás sem...van dubstepp-es, dnb-s, rocker, rapper, mindenféle...nincs is velük bajom...de akkor sincsen fogalmuk arról milyen GOÁSNAK LENNI
    ."Az, hogy a zene mas.. hat allitolag erre van kereslet"
    De goaparty-n ne legyen más a kereslet...Vagy ne merjék goának nevezni.Az hogy van fullon az oké...De az hogy van olyan hogy high-tech fullon...nah ez már kezd olyan lenni mint a dnb...nagyon kivoltam amikor megtudtam hogy van technoid dnb...hátmég amikor halottm...majdnem sírtam is....
  • OrioN the S
    #4214
    Jo, azert tiesztora nem szamitottam, bar ki volt irva, hogy nem csak goa lesz, de azert ez eros volt :ASD Zenei/oltozkodesi stilus miatt kirekeszteni valakit sztem faszsag es ugyanugy divatmajomsag. Ideznem Danit "-goás vagy? -nem, Én ember vagyok." Felolem lehet x-zibit, fifti szent rajongo is, ha normalisan/kultiraltan tud viselkedni, mert mindenkinek joga van elmenni barmilyen buliba es nem szulethet mindenki mandalaval a homlokan. Szerintem. Az, hogy a zene mas.. hat allitolag erre van kereslet :\ Ez van ezt kell szeretni/nem szeretni. A belepo arakkal kapcs. meg pont azt latom, hogy egyre olcsobbak. Gondolom Ok is rajottek, hogy nem lesz jo, ha aranyarba megy a belepo.
  • alcotb
    #4213
    És HRUCSIKA A FASZOMAT SZOPJA KI A GECI AMANDA SÉKJÉVEL EGYÜTT A GECIBE!FASSZOPÓ DISZKÓGECIK, HOGY HUGYOZNÁNAK AZ AGYVIZÜKBE!
  • alcotb
    #4212
    És akkor még mi vagyunk mindíg lefikázva hogy miért mondjuk minden bulira hogy diszkó...Mert télleg elkezdett ez lenni...És lassacskán már a szabadtéri bulik sem leszenk rendesek...Lásd Halásztelek goa...olyan emberekkel lesz tele akiknek smemi keresnivalújuk ott...az emberek 3/4-e azért jön majd el mert hogy hú ott vaoltak olyan igazi goák...csak a bibi az hogy voltak.....és többe tnem lesznek mert megváltozott minden...akkor lenne olyan igaz ha a kis fasz dnb-seket meg a kis pöcs dubsteppeseket nem engednék be és ténylegesen 5-6-7 évvel ezelőtti zenéket játszanának.DE: a pénzről szól már minden...és nem elég a sok...(lsd.: 2-3 éve a max behopp helyszínen 3000Huf volt...Most 3500)Még több kell...A lényeg hogy jöjjön mindenki...Add ide az összes pénzed köcsög!
  • OrioN the S
    #4211
    Ha lent lettel volna sonicba, akkor mar az lennel :D Oda se megyek tobbet.

    Amikor a nagyteremben megszolalt a tiesto(eskuszom!) akkor hirtelen beparaztam, hogy kiesett par ora a tudatombol es vmi masik helyre kerultem :D (hozza teszem volt ra esely xD) no meg a rajok elkezdtek lokdosodni... vices volt. Mindenki irja, hogy mekkora jo buli volt... megkerdeznem, hogy melyik resze? :) Oszt lehet csak nekem volt elbaszott hangulatom.

    Lehet tenyleg meg kene varni az opener szezont :\
  • mangalány
    #4210
    Azt hiszem emos leszek...
  • mangalány
    #4209
  • mangalány
    #4208
  • mangalány
    #4207
  • mangalány
    #4206
  • alcotb
    #4205

    http://fc01.deviantart.net/fs26/i/2008/038/a/3/Psychedelic_by_otherperson.jpg
    http://fc09.deviantart.net/fs17/i/2007/134/1/d/Psychedelic_Trip_by_hardstyle20.jpg
    http://fc01.deviantart.net/fs39/i/2008/338/1/d/Psychedelic_Blossom_by_psion005.jpg
    http://fc04.deviantart.net/fs41/f/2009/021/a/2/Psychedelic_Soul_by_JanEinar.jpg
    http://fc07.deviantart.net/fs11/i/2006/229/8/9/Psychedelic_by_uewebawo.jpg
    http://fc03.deviantart.net/fs36/f/2008/248/d/d/FE_Psychedelic_by_011Art.jpg
    http://fc07.deviantart.net/fs21/f/2007/267/2/4/Psychedelic_Sun_by_jesu772.jpg
  • alcotb
    #4204
  • PesSim
    #4203

  • PesSim
    #4202
  • PesSim
    #4201