• Prince23
    #175
    No most már végigvittem én is. Lenntebb már leírtama véleményemet, annyit tennék hozzá még, hogy igazából akkor indul be a játék, amikor oda jutunk, hogy nemzetet kell választani a 3 faj közül. Más-más küldetés várható a Prelude warban, aki az amcsikat válastja, és más ha az oroszokat vagy az Európai egyesült államokat. A történet akár valós sisztémán is alapulhat, nem hiába: Tom Clancy írtózatosan jó író. Szinte már elrevetíti nekünk a jövőt. A hab a tortán az jelenti, amikor már a nemzet választás után pár küldetés után már speciálózódni kell hadosztályokra, azaz szinten választani kell nemzeten belül, hogy melyik divíziót képviseljük, pl. légidesszantosok is lehetünk, vagy spec ops hadosztály, vagy gyalógsági avagy páncélos. Mindnek megvan a maga erőssége. És ugyanakkor megnézhetjükl a Barrackra kattintva a hadseregünk felépítését, amit kiválasztottunk, és tudjuk fejleszteni azokat! Ahogy haladunk egyre előrébb a történetben, a WWIII részben annál hosszabb játékidőre kell számítanunk. S az egész átmegy abba a küldetésbe, hogy nyernünk kell. A világháborús csaák CSAK egyszer játszahtóak le. Ha kilépsz játék közbe, akkor vereséget szenvedtél és mész tovább a térképen a köv csatára. Én azt mondom, hogy nagyon is megérte kiadni a játékot pc-re, a honlapok is jó összpontot adtak rá.

    Ami jó:
    - hangvezérlés
    - kezdeti küldetések sokasága egészen a WW3 játékrészig
    - kiváló átvezetők, jó szinkronszínészekkel (!)
    - légi csapás, taktikai atombomba, elektronikus támadás
    - grafika: legszebben kidolgozott egységek eddig amit valaha láttam, ja és a környezet
    - szinkronszínészek

    Ami rossz:
    - kissé multiplayer centrikus egyjátékos kampány, főleg a játékrész utolső epizódjában
    - a hang lehetne hangosabb és tisztább
    - a vége, kontroll pontok tartása nehézkés

    8.5/10

    kritikai értékelések:
    videogamer
    gamespot PC-s verzió
    worthplayinggamespy
    ign
    gamekapocs