• fery02
    #793
    Tegnap éjszaka, úgy este 10-től játszottam vele hajnali 2-ig. De ez valami hihetetlen paráztatós játékra sikeredett. :O Írták, hogy a grafikája helyenként a Silent Hill 2-t idézi. Igaz, hogy a textúrák minősége messze van egy Crysis-től, de szerintem az összkép egyáltalán nem zavaró, egész kellemes (feltéve, ha egy horror játék esetében helyén való a kellemes szó :)). Ráadásul a zseblámpkánk fényére is minden árnyékot vet, még önárnyékunk is van. Csak azt sajnálom, ha átváltunk fps nézetbe, csak nézelődni tudunk, mozogni nem.

    Am szinte ez az első Silent Hill, amivel végülis komolyabban belemélyültem. Ez előtt még régebben a Silent Hill 3-at próbáltam volna, de az nagyon nem tetszett, ha jól emléxem az irányítása miatt. A 4. résznek csak a demóját játszottam, de úgy emléxem azt is az irányítás miatt hagytam abba. Már nem igazán emléxem, hogy azoknak is ugyanilyen irányítása volt-e, csak közben változtam és végül megtetszett az a fajta irányítás. De halványan emlékeim szerint mintha azokban a részekben a kamerát nem mi irányítottuk volna. Sőt, az egérrel nem is nézelődhettünk. Valaki fel tudna világosítani ez ügyben? Mert ha azoknak is ugyanilyen az irányítása, akkor azokat is kipróbálom majd újra.