854
  • Evin
    #814
    LMNO arra akart célozni, hogy frissítsd a DX-et. Mopst teljesen mindegy melyik van fent, töltsd le a legutolsót, vagy tedd fel amit a játékhoz adtak.
  • Coronita21
    #813
    directx 10 van fent:)
  • LMNO
    #812
    a directx 9-et kéne felrakni, a legfrissebbet
  • Coronita21
    #811
    háj!

    Felraktam a játékot de nem akart indulni xinput1_3.dll hiánya miatt, letöltöttem beraktam a Windows/system mappába ezután még mindig nem akart indulni a d3dx9_38.dll miatt, szintén letöltöttem beraktam ugyanoda. A játék elindult. Azomban nincs játék közben hang, csúsznak a videók és egyes karakterek nem jelennek meg, első párperc után csináltam képet, itt látható hogy az orvos nem akkor hal meg amikor kellene.. ha odaér a kisgyerekhez nem is jelenik meg és a felirat sem tünik el:s találkozott már valaki ilyen problémával vagy csak én vagyok ilyen mázlista?:) kép1kép2

  • persil
    #810
    Meg van köszi szépen a gyors választ :)
  • chooselee
    #809
    Magyarítások portál
  • persil
    #808
    Hali!

    Meg tudná valaki mondani konkrétan honnan lehetne letölteni a magyarítást...?
    És ne csak azt, hogy "hunositokteam.extra.hu" mert ott fizikai képtelenség eligazodni,(szar egy oldal, nem akarok megbántani senkit, de akkor is) hanem konkrét linket.

    Köszi
  • Gary
    #807
    Nincs harag, egészségedre!
    De mi volt a mosoly tárgya? Végül is, nem ez a hibaüzenet hevenyészett fordítása?
  • Maxtreme
    #806
    Amúgy a vga-d több mint valószínű nem támogatja a pixel shader 3 utasításkészletet. (ami manapság az alap alapja ha valaki játszani akar) Így ahogy előttem is írták uninstall, or buy new vga.
  • Maxtreme
    #805
    lol!
    Ezen jót nevettem már bocsánat
  • fery02
    #804
    Ha elindítja a játékot, akkor a menüben a Beállításoknál a Kép menünél. Ott lehet változtatni felbontást, meg képminőséget. Ha meg még a menüig sem jut el, akkor vagy letörlöd a játékot, vagy pedig sajna jobb videokártya szükséges.
  • mogyi21
    #803
    szia holl lehet beálitani?
  • Gary
    #802
    A videokártyád memóriája kevés a pixel shader-nek. Próbáld alacsonyabbra állítani a grafika minőségét.
  • mogyi21
    #801
    sziasztok felraktam a játékot amikor inditom ezt irja ki:abording build(final)versio 6.34 changelist#663064 silent hill failed to create pixel shader because we ran out of video memory.Try decreasing the quality settings:fontos lenne a válasz
  • Csibusz
    #800
    na végigvittem.. de basszus nekem sajna a hospital ending lett meg.. mert nem tudtam megölni anyut... nem vitt rá a szívem xD
  • Csibusz
    #799
    Huhh én ott készültem ki idegileg, mikor a Fitch család Démonával kellet megküzdenem, és kijöttem a házból, és mindenütt azok a kétlábonjáró baltafejű idióták voltak xD
    nekem egy kis flaska életem volt csak, és semmi lőszer.. és hát akkor inkább kis késsel uccu neki, mert az ami gyors is =)
    de amúgy nekem, a silent hill 2 meg most az 5 ami nagyon bejön... Mindegyik részt végig vittem 1-től 4-ig.. és most valahogy ezt nagyon eltalák.. Szerintem.
    Nekem a közelharc éppenhogy nagyon is tetszik, ezek akitérések meg hasonlók...nehéz de jó:)
  • fery02
    #798
    Lehet, hogy "nehéz" szinten csak idegesítő tud lenni a játék, mert én már a Hotelben is sokszor már úgy mászkáltam, hogyha megjelent egy szörny, akkor nem félelmet éreztem, hanem inkább idegességet, hogy vajon nagyon megesz-e, vagy netán megölt-e, vagy el tudok vele bánni. Miért nem tud ez Condemned-e lenni? :P Abban olyan jó fps módban a közelharc, hogy ott öröm harcolni. Itt meg szenvedés és idegeskedés.
  • Gary
    #797
    Lesz ez még cifrább is! :D
    A polgármestert belepaszírozta a földbe, Te, meg mint edzett katona, csak pofonokat kapsz... :D Nekem is csak sokadik nekifutásra sikerült, folyton a magasban lévő fejét akartam ütni és mikor csapott volna, átbújtam a karja alatt. Negyed óra múlva rájöttem, hogy ez nem lesz jó (kicsit utána néztem itt: silenthill.hu), és megtudtam, hogy a támaszkodó kezét kell ütni először, ekkor leborul a földre, akkor a fejét. Normál erősségen, 2-3 ilyen simogatástól megnyugszik...

    Én a rendőrségen pihentettem a játékot, de nem igazán volt jó ötlet, mert kizökkentem az irányításából, és a csoportosan beköszönő Schism-ek (szétnyíló bárdfejű dögök), eléggé meg tudják csappantani az életerőmet.
  • fery02
    #796
    Francba, kezdek kiábrándulni a játékból a frusztráló harcrendszere miatt. Nehéz szinten nyomom, mint minden játékot, és most eljutottam egy boss-hoz, ami rögtön azután jön, miután beszélgetek a polgármesterrel. Az még oké, hogy leütöm a húsdarabokat, de mi az, hogy oda kell mennem hozzá és ütögetni? :D Mi ez a baromság, a polgármestert egy ütéssel kicsinálta, nekem meg nyugodtan oda kell mennem, baltával meg késsel egy ilyen rohadt nagy szarhoz? Hagyjuk már. Pedig nagyon érdekelt volna a játék, de úgy látom számomra Silent Hill nem fog változni és ezt se fogom végigjátszani. :(
  • fery02
    #795
    Akkor szóval nem olyan, hogy amerre mozgatjuk az egeret futás közbe arra néz.
  • wednes
    #794
    Én még nem játszottam az 5. résszel úgyhogy nem tudom, milyen ott az irányítás. Az előző részekbe kötött a kamera. Nekem nem tűnt vészesnek egy rész irányítása sem. Talán a 4. részé lehetett volna jobb is, mert a 3-at sokkal jobban tudtam irányítani.
  • fery02
    #793
    Tegnap éjszaka, úgy este 10-től játszottam vele hajnali 2-ig. De ez valami hihetetlen paráztatós játékra sikeredett. :O Írták, hogy a grafikája helyenként a Silent Hill 2-t idézi. Igaz, hogy a textúrák minősége messze van egy Crysis-től, de szerintem az összkép egyáltalán nem zavaró, egész kellemes (feltéve, ha egy horror játék esetében helyén való a kellemes szó :)). Ráadásul a zseblámpkánk fényére is minden árnyékot vet, még önárnyékunk is van. Csak azt sajnálom, ha átváltunk fps nézetbe, csak nézelődni tudunk, mozogni nem.

    Am szinte ez az első Silent Hill, amivel végülis komolyabban belemélyültem. Ez előtt még régebben a Silent Hill 3-at próbáltam volna, de az nagyon nem tetszett, ha jól emléxem az irányítása miatt. A 4. résznek csak a demóját játszottam, de úgy emléxem azt is az irányítás miatt hagytam abba. Már nem igazán emléxem, hogy azoknak is ugyanilyen irányítása volt-e, csak közben változtam és végül megtetszett az a fajta irányítás. De halványan emlékeim szerint mintha azokban a részekben a kamerát nem mi irányítottuk volna. Sőt, az egérrel nem is nézelődhettünk. Valaki fel tudna világosítani ez ügyben? Mert ha azoknak is ugyanilyen az irányítása, akkor azokat is kipróbálom majd újra.
  • offkorzreg
    #792
    jó csak viccelődtem
  • Csibusz
    #791
    HÁt azt nem hiszem;) Mivel foglalt vagyok :)
    Amúgy a szám címe: memory of the night
  • fery02
    #790
    lóóól :D
  • offkorzreg
    #789
    ártatlan pasizási módszer
  • fery02
    #788
    Annyira nem fontos köszi, de akkor ha album is van, akkor könnyen megtalálom én is. De azért köszi mégegyszer. :)
  • Csibusz
    #787
    szval ha kell vegyél fel msnre
  • Csibusz
    #786
    nekem az egész album megvan:D
  • fery02
    #785
    Valaki nem tudja, hogy mi a zene címe, ami a menüben megy?
  • fery02
    #784
    Megoldottam. C meghajtóra gond nélkül feltelepült.
  • fery02
    #783
    Nekem oylan gondom van a Vitality-s verzióval, hogy megadom neki, hova csomagolja ki a játékot. Ezután nagyban elkezd "extracting-olni", majd feljön egy Vitality steam extract tool, hogy: "Cannot run DXSETUP.exe. Valaki találkozott már ilyennel és/vagy tudja, hogy mi a megoldás? (Vistában UAC ki van kapcsolva.)
  • balee4
    #782
    Délután befejeztem a gamet, köbetkezzék rövid értékelésem:

    A lényeg: nagyon tetszett a game. Végigvittem már többször is a korábbi részeket, lehet hogy sok tekintetben egyszerűsödött és nem ér a nyomukba, de ennek ellenére is jó játék lett. Leginkább a fordulatokban gazdag, jól megírt története miatt. Ha nem hasonlítgatjuk a korábbi részekhez, csak átadjuk magunkat a hangulatnak, ami sztem elejétől a végégig megvan (igaz a végén indul be igazán a történet), akkor nagyon jól szórakozhatunk, vagy inkább retteghetünk. Na lássuk akkor:

    Pro:
    - nagyon érdekes, fordulatos történet
    - egész jó fejtörők
    - viszonylag szép grafika
    - gyönyörű soundtrack
    - változatos, hátborzongató helyszínek
    - azért lehet parázni benne rendesen (még ha nem is olyan mértékben mint a korábbi részekben)
    - megfelelő hosszúságú játékidő
    - 5 féle befejezés, megszerezhető extrák

    Kontra:
    - kicsit nehézkes irányítás, sete-suta harcrendszer
    - néha fagyogatott
    - a paraszint azért nem az igazi
    - sokat egyszerűsödött

    90%
  • G18XM8
    #781
    Szerintem a harcokra csak rá kell érezni, jókor kell megnyomni a kitérés gombot. Legfeljebb azzal van bajom, hogy túl sokat kell ütni egy ellenségre. Főleg ha boss. Viszont a mentés az egy rakás sza*. Játszok 20-30 percet, elintézek vagy 15-20 ellenséget, aztán ha ki kell lépnem, akkor kezdhetem elölről, mert alig van olyan hely, ahol el tudom menteni. Ez elég kiábrándító, és ezért lehet, hogy végig sem játszom, pedig nagyon kíváncsi vok a történetre.
  • wedge31
    #780
    Én pont forditva látom tul könnyü lett a harc valszeg nincs ritmusérzéketek mert ha jókór nyomod a kitéréseket soha mégcsak megse fognak ütni.

    A bossok is elég zsengék az elözö részek bosssaihoz.
  • bogyoka
    #779
    Tökéletesen igazad van, én most megutáltam a Silent Hill-t, pedig szerettem, de ez a rész elég balul sikeredett szerintem is.
  • midian
    #778
    Elég furi nekem ez a game ,eddig nagy SH rajongó voltam de ez a rész nekem kicsit kiábrándító ,és ez főleg a játszhatatlanságnak köszönhető.Nem nagyon emlékszem hogy lett volna ilyen nehéz SH rész.Fejtörő alig van benne,a szörnyek eléggé nehéz ellenfelek főleg hogy nincs se lőszer ,se életerő tuning ,ami szerintem butaság benne hogy próbálták mozgáskombinációra építeni az erősebb támadásokat.Persze rendben van odáig ,hogy egy kemény katona a főszereplőnk,de ettől független túl nehéz lett, az egész a sok bugyuta harctól.
  • Gary
    #777
    +1 hely: GameCopyWorld
  • Gary
    #776
    Próbáld innen (isten mód, 1 ütéses gyilok, stb.):
    MegaGames

    Csak kerestem, én nem teszteltem, azt majd Te!
    Várom a tapasztalatod...
  • ricsa008
    #775
    szégyenlem hogy ilyent kérdezek de nincs valami cheat? isten mód vagy valami? mer a porcelán baba nem megy sehogyansem egy fájdalom csillapítóm van és nem vagyok elég ügyes hozzá