• JB arts
    #1088
    Szerintem ez a játék röhejes. Annyira nem izgalmas mint ahogy az elején éreztem és a szörnyek is kezdtek olyan laposak lenni. Ahogy megkaptam a cuccot a kezemre rögtön a Bioshock jutott eszembe és ez így is maradt a végéig. Az egész interface meg minden pont olyan mint a Bioshockban. A kis kinyíló dobozok, többfajta fegyver a kézen. Nem egy új találmány.
    Aztán ami a legnagyobbat néztem az az hogy maga a kinézet ugye teljesen olyan mint a Bioshock, de rengeteg Half-Life 1, opposing force, hl2, hl 2 ep 1, ep2-vel van tele. Az hogy egy nagyobb szörnynek ki kell lőni a bütykeit, az már ismerős az opposing force-ból. Nem hasonlít, ugyanilyen volt az a része. Várunk a liftre a csajjal, akarom mondani alyx-szel. A csaj néha pont ugyanolyan helyeken ugrál le meg megy mint a half life 2-ben. És igen. mi megy az égbe őszintén? Őszintén leszarom de hogy az episode 2 menüje is ugyanígy néz ki. A tárgyrakosgatás kicsit gyengébben van megoldva de mindegy, A dialógusok, szereplők teljesen megegyeznek a half life-ban látottakkal. Egyszerűen... nekem pont olyan volt mintha a half life forgatókönyvét a bioshock készítői "megjátékosították" volna. tulajdonképpen nem felháborodva vagyok mert végigjátszottam, normális játék csak a történetbe nem tudtam magam úgy beleélni. Facsarták a dolgokat hogy a közepén kb semmit nem értettem. Engem az idegesített fel hogy az egyik manót amikor összeraktam miért villant be egy halott. Az oké hogy levertem a kávémat de nem volt értelme mert addig a pillanatig én már 1000 magnót összeraktam és mindegyik csak lejátszotta az anyagot. Akkor kicsit felidegesedtem...