1132
  • Qwerty4
    #1092
    "Az hogy egy nagyobb szörnynek ki kell lőni a bütykeit, az már ismerős az opposing force-ból."

    Mondjuk ezt sok játék átvette, hogy ilyen kis gyenge pontokat kell lőni.Legutóbbi 2 végigvitt játékomnál (Dark sector, Resident Evil 5) is szinte mind ilyenek voltak a bossok.
  • TreDoR
    #1091
    Hát igen, egy feliratozás nem ártana a játéknak :/
  • JB arts
    #1090
    elnnézést a hibákért, kicsit gyorsan írtam. még azt akartam volna hozzátenni hogy oké én kb. végigrohantam a pályán de gondoljatok bele rohadt sok munka volt ez a játékot a pályaszerkesztőknek, modellezőknek összerakni. Mindenhol csövek kanyarogtak össze vissza, minden más volt . Sok gép, fal. Egy szóval az alap jó lett volna csak hát nem mindenki tudja eltalálni hogy hogy kösse le az embert több napra.
  • Seth
    #1089
    Túlzásokba nem kell esni azért. Van a játéknak sok egyedi része is.
  • JB arts
    #1088
    Szerintem ez a játék röhejes. Annyira nem izgalmas mint ahogy az elején éreztem és a szörnyek is kezdtek olyan laposak lenni. Ahogy megkaptam a cuccot a kezemre rögtön a Bioshock jutott eszembe és ez így is maradt a végéig. Az egész interface meg minden pont olyan mint a Bioshockban. A kis kinyíló dobozok, többfajta fegyver a kézen. Nem egy új találmány.
    Aztán ami a legnagyobbat néztem az az hogy maga a kinézet ugye teljesen olyan mint a Bioshock, de rengeteg Half-Life 1, opposing force, hl2, hl 2 ep 1, ep2-vel van tele. Az hogy egy nagyobb szörnynek ki kell lőni a bütykeit, az már ismerős az opposing force-ból. Nem hasonlít, ugyanilyen volt az a része. Várunk a liftre a csajjal, akarom mondani alyx-szel. A csaj néha pont ugyanolyan helyeken ugrál le meg megy mint a half life 2-ben. És igen. mi megy az égbe őszintén? Őszintén leszarom de hogy az episode 2 menüje is ugyanígy néz ki. A tárgyrakosgatás kicsit gyengébben van megoldva de mindegy, A dialógusok, szereplők teljesen megegyeznek a half life-ban látottakkal. Egyszerűen... nekem pont olyan volt mintha a half life forgatókönyvét a bioshock készítői "megjátékosították" volna. tulajdonképpen nem felháborodva vagyok mert végigjátszottam, normális játék csak a történetbe nem tudtam magam úgy beleélni. Facsarták a dolgokat hogy a közepén kb semmit nem értettem. Engem az idegesített fel hogy az egyik manót amikor összeraktam miért villant be egy halott. Az oké hogy levertem a kávémat de nem volt értelme mert addig a pillanatig én már 1000 magnót összeraktam és mindegyik csak lejátszotta az anyagot. Akkor kicsit felidegesedtem...
  • Devv
    #1087
    Megnéztem a befejezéseket, végül is értem, csak azt nem, hogy mi okom lenne Barisov-ot megölni, hiszen segített végig...de ha belegondolok...
    Amúgy amikor elhaladunk a Barisov szobor mellett a karakterem megnézi a bal kezét...
    Katryn beírja abba a füzetbe a Renko nevet meg még valamit.
  • IXEMGabeo
    #1086
    majd tervezem újra kijátszásra, mert rohadt jó sztem is...

    befejezéseknél mindig gondolj a tér-idő continumra és a múlt-jövő kapcsolaton...anomáliák megszűntek miután berobbantotta a főhős a gépet, mivel Demichevet lőtted le, Barisov aratta le a babérokat a TMD-vel ezért szobrot emeltek neki...te meg nem haltál meg, hanem mintha mi sem történt volna elhaladtál a szobor mellett a helikopterrel...
    mindegyik típusu befejezés végén a csaj Katryn ott ragadt 1955-ben és a hajós pályánál lőtt sebet szerzett és elkezdett az egyik kabonban irogatni valamit...nos azt a részét én sem értettem mire volt jó és, azt sem, hogy ragadt ott...
  • IXEMGabeo
    #1085
    olvass vissza kb a júliusi HSZ-ekhez:) ott megkapod a választ

    3 befejezés van amúgy, amit simán vissza tudsz tölteni...
  • Devv
    #1084
    Na végigvittem a játékot...Valaki felvilágosíthatna, hogy a befejezéseknek mi a története, mert nem nagyon értettem. Én személy szerint Demichevet lőttem le, utána magamat és a végén egy nagy Barisov szobor állt a tengerben.
    Nagyon tetszett a játék, bár szerintem könnyű volt, én drágítottam volna a karakterfejlődést pl., deadlock-ot nem is használtam...

  • Devv
    #1083
  • IXEMGabeo
    #1082
    bezony...itt használtam el 20 golyót a Seekerrel:D állati jó rész volt...
  • Devv
    #1081
    Hát erre már én se emlékszem...És erre emlékszel? Amikor a hidat összerakod.
  • IXEMGabeo
    #1080
    már nem is emlékszem erre a részre:D mi nem megy itt?:)
  • Devv
    #1079
    Harmadszorra csak sikerül! Nagyon jó a game!
  • Devv
    #1078
  • Devv
    #1077
    [IMG][/IMG]
  • Devv
    #1076
  • Devv
    #1075
    A hordókat vágom, a piciket szelem, amúgy amikor kalapál lőni kell a kék foltjait, mert különben a végtelenségig hadonászik.
    Amúgy már jó messze vagyok onnan, épp a hajón nyomulok!
  • Benedek
    #1074
    A nagy dögre egy darab golyót sem kell pazarolni. A lényeg az, hogy amikor dobálja a hordókat, akkor azt repülés közben kaptad el E-vel, majd dobd vissza rá Mouse 1-gyel. Amikor kalapál, akkor kerüld el. A pár kissebbet meg lődd ki.
  • Devv
    #1073
    Köszönöm!
  • TreDoR
    #1072
    Tölts vissza a mentést és csak ott lődd, ahol világít a teste, leginkább közvetlen közelről shotival.
  • Devv
    #1071
    Elakadtam: egy ketrecben vagyok, jön egy nagy dög, dobálja rám a robbanó hordókat, utána jön pár kisebb szörny, és utána megint jön a nagy dög és kalapáccsal hadonászik, a kalapács beleragad a földbe, a szörny eltűnik, majd visszajön és megint hadonászik...töltényem elfogyott, a tmd-vel sem tudok mit kezdeni.
    Aki tud légyszi segítsen! Köszi!
  • IXEMGabeo
    #1070
    lesz még jobb is...
  • Devv
    #1069
    Király a játék, még csak az iskolában bolyongok...
  • TreDoR
    #1068
    Nekem asszem a C gyökerébe pakolta, de én töröltem az összes fájlt.
  • Devv
    #1067
    Az install.exe, az a Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable telepítő, de csak javítás van meg uninstall... Na mindegy, megfogadom a tanácsodat.
  • Fpocok
    #1066
    Ahha. Az lehet az egyik program ami hozzá kell, azt lehet oda csomagolta ki. Szerintem ha nem foglal sokat, hagyd ott, azt ha végigtoltad a játékot akkor töröld le.
  • Devv
    #1065
    Van egy VC_RED.cab, 1,3 MB, ez a legnagyobb.
  • Devv
    #1064
    Van 9 db txt, 9 db dll, install.exe, install.ini, meg még egy pár fájl.
  • Fpocok
    #1063
    Hmmm. Én nem emlékszem, hogy pakolt oda valamit? Mi az? Mekkora?
  • Devv
    #1062
    Sziasztok!
    Feltelepítettem a játékot (most kezdek el vele játszani), és észrevettem, hogy a C meghajtón kívül a D gyökérbe is pakolt cuccokat. Ezeket törölhetem vagy feltétlenül kellenek a játékhoz?
    Köszi!
  • PAtr0n
    #1061
    Igazatok van, mèg vissza tudom tölteni, nem volt uninstall. :-) kìvàncsi vagyok...
  • IXEMGabeo
    #1060
    nem igazán
  • TreDoR
    #1059
    Nem, de ha betöltöd a mentésedet meg tudod nézni mindegyiket.
  • PAtr0n
    #1058
    Ès akkor a különböző befejezèsek csak abban nyilvànulnak meg, hogy màs lesz a tengerben a szobor?
  • IXEMGabeo
    #1057
    ugyanaz mint a jó befejezés...
  • MR ME
    #1056
    lehet köcsög vagyok de én azzal kezdtem h lelőttem a gecibe mind2t
  • TreDoR
    #1055
    Nekem az volt az első, utána a profot, utána mindkettőt, utána Demichevet (ez megegyezik azzal, mint amikor nem ölöd meg egyiket sem).
  • PAtr0n
    #1054
    Èn ùgy fejeztem be a jàtèkot, hogy egyik csòkàt sem lőttem le, csak simàn megfordultam, ès "beleenergizàltam" a sugàrba. :-)
    Gondolt mèg valaki erre a lehetősègre? vagy mindenki fèlkegyelmű volt? ;-)
  • MR ME
    #1053
    fú mennyiszer megpusztultam ott amikor leesel a "fészekbe", azt énis utáltam de nagyon :D