WTCC RACE Xbox 360-ra
  • High end PC #69
    " De még mindig a legjobb a versenyélmény szempontjából, kormánnyal, online N1. "

    Mikor először megvetted, az volt a véleményed, hogy kormánnyal élvezhetetlen az irányítás, és el is adtad. Jó, lehet a patch segített rajt valamit (nem tudom, nekem nincs kormányom X360-hoz), deee, nem vagy picit elvakult? :)
    Ha már kormánnyal való versenyélvezkedés, akkor én azt mondom LFS S2, ott valami brutálisan eltalált a visszacsatolás, FFB, és a finomhangolási lehetőségek tárháza G25-nél, és még a gépigénye is rendben van.
    Ha pedig online versenyélmény, akkor a TDU-ra szavazok, igaz az árkád, de online a legélvezetesebb autós gamma (ott sem a játékkonzolos szerverekre gondolok, azokra fel sem megyek már).

    Ugyanaz a véleményem, mint régen, nekem a Race Pro valahogy még a GTR Evo feelingtől is elmarad mind irányításban, mind grafikában, mindettől eltekintve rendben van a cucc, ha a Forza 2-ben lett volna ilyen belső műszerfal nézet, lehet az is jobban lekötött volna. :(
    Nem néztem még utána a készülő Forza 3-nak, de remélet ott már orvosolják ezt a részletet is.