WTCC RACE Xbox 360-ra
  • jointboy
    #110
    Sok olyan dolgot megfogalmaztál a vége felé ami miatt én szintén kiakadtam a játékra és nagyon megutáltam, nagyon vártam én is a demót de nem jött, ez már gyanús volt, ha adtak ki volna demót tizedét sem tudták volna eladni a játékból, meg amikor megláttam az ATARI feliratot tudtam ,hogy gagyi lesz, ezt több fórumban is megírtam már a megjelenés előtt de aztán később többen visszaírtak hogy sajnos igazam volt, kérdezték honnan tudtam előre? Az elmúlt jó néhány évben amihez az ATARI-nak köze volt mind rossz gagyi lett! nagy reklám hatalmas ígéretek csilli-villi képek amikor meg kijön csak a nagy csalódás és a játék nem is hasonlít az előzetes képekre. Az ATARI-val többek között az az egyik nagy baj mindig kezdő, alulfizetett, zöldfülű, programozókkal dolgoztat és szétspórol mindent, elmaradnak a tesztek, nincs modellezés, nincs szkennelés, nincs szakértői gamer teszt, nem költenek a valós autó adatok beszerzésére sem egy fillért sem, és ez minden játékukon meg is látszik. Ezért becsülöm a GT-szériát és a Gridet is az előzetes képek és a játék 100%-osan azt adták vissza mint amit az előzetes képeken videókon láttál és amit ígértek. és a GT-ből és aGRID-ből is mertek kiadni demót amivel annyit értek el , hogy még többet eladtak a full verzióból.