289
WTCC RACE Xbox 360-ra
  • High end PC #128
    Istencsászár, te mit szólsz ehhez az egészhez? :)
  • jointboy
    #127
    Lejött most próbáltam ki a Gt legends-t bár már ebben sem vagyok biztos lehet ,hogy csak álmodtam. Ez nem rossz ötlet egy gondom van csak a telefonom nem fényképezős! van egy de az a másik házban van, digitális fényképező van nálam le is fényképeztem már de ennek meg az usb kábele nincs itt. Holnap megyek a másik házba meló után ez kb este 7-8 óra körül lesz, fel fogom rakni a képeket csak mond meg ,hogy hova? csináltam a menüről, betöltés közben de ha kell csinálok játék közben is. De ha kell csinálok a Gt legends-ről is ugyanígy. Ja amúgy jól látható a menüben a {race pro demo} 8 megabites kép a max amit tudok csinálni az elég lesz?
  • High end PC #126
    A válasz egyszerű: semmit. Kamuztál.
    Várj, akkor csinálj már pár fényképet a mobiltelefonoddal, és szúrd már be ide (pár perc) ahogy betöltődik a PC monitorodon a Race Pro demo, de főként olyat is, ahol ki van írva a játék főmenüjében hogy Race Pro, vagy hogy Race Pro demo.
    Mielőtt még avval a trükkel próbálkoznál, hogy gyorsan letöltöd a Race 07-et PC-re, és abból csinálnál képeket, tájékoztatlak, hogy a két játék menürendszere kinézetre ég és föld. Tehát várjuk a képeket.
  • jointboy
    #125
    Akkor már csak arra lennék kiváncsi mit töltöttem le????????
  • High end PC #124
    Ember, te miket hordasz itt össze?
    Ez csak egy hír januárból, mielőtt még kiadták volna Xbox360-ra a Race Pro-t, és arról szól, hogy még nem tudni a megjelenés dátumát. Szó sincs benne semmiféle PC verzióról, sem pedig letölthető PC demó verzióról.
    Semmiféle Race On demó sem létezik, nem is lesz, hiszen mindössze csak egy addon pack lesz.
    Mekkora kamu ember vagy te, lebuktál és kész, ebből már nem húzod ki magad.
  • jointboy
    #123
    Igaz ,hogy nem a legújabb proci dübörög a gépemben és nem is a legújabb video card, nekem ez a 3,2 ghz-es proci pont elég, és pont erről szól a console vs pc, egy console-ba nem kell hetente 300000ft-ot ölni ,hogy elinduljon rajta a legújabb game ami önmagában is vicc ami meg pláne ,hogy rá két hétre megint lesz egy game ami még azon az új pc-én is akadni fog, látom hogy az unokatesóm mit össze kínlódik a pc-vel röhej három hete költött a 300000ft-os gépére 140000ft-ot, és láss csodát három hét után már volt olyan játéka ami már csak akadozott az új gépen. Bocs de én ezt kihagynám.
  • jointboy
    #122
    Nincs olyan ,hogy Race Pro PC????????????? akkor ez mi?? szerinted akkor mit töltöttem le??? Hát ha neked nincs meg! akkor töltsd le innen bár fizetni kell érte. Igaz ez még csak a demó de egy próbát megér! http://softwarengameslinkshere.blogspot.com/2009/01/race-pro-demo-coming.html. Végleges megjeleneés passz. Aztán ,hogy majd mi lesz a végleges neve azt mindenki ossza be magának egyenlőre {race pro}>>pc de lehet hogy mire kijön race on lesz de ez nem oszt nem szoroz. A Race + Gtr evolution 1,2 már megvan most fizettem elő a GT legends-re még kb 2 óra és lejön.
  • High end PC #121
    Hazudsz. Olyan nincs PC-re, hogy Race Pro.
    Race 07 + GTR Evolution 1.2 pakk van. Mellesleg majd ha tènylegesen is kipróbálod, szerezz be hozzá egy nomálisabb konfigurációjú PC-èt, rakd ki minimum 1920*1200-ra, 6xAA-val, minden grafikai beállítást Maximumra húzva. Ja, ès szerezz be hozzá G25-öt. Valamint tolj le vele pár online futamot. Eztán visszajöhetsz összehasonlítani a kèt játèkot. :)

    Mellesleg a hamarosan PC-re megjelenő Race On addon pakk a már meglèvő autók ès pályák nagy részének kidolgozását is frissíteni fogja.
  • jointboy
    #120
    Na! sikerült beszereznem PC-re is a race pro-t, feláldoztam a gépem és feltelepítettem, nem szivesen. Hááááát én nem látom a külömbséget a pc-és és az xbox360-as verzió között, a grafika pc-én is sz...r, mondjuk pc-én egy 19-colos lcd monitoron próbáltam, az xbox360-at meg egy 155cm-es full hd tévén, semmivel nem szebb pc-én. Az irányítás még rosszabb pc-én billentyűzettel teljesen irányíthatatlan, mondjuk én már hozzászoktam a joy-hoz.
  • Istencsászár
    #119
    Bár lényegtelen, annyi hiba van a Forza2be is hogy elő sem vettem már másfél hónapja, inkább Race Pro és várom a Forza 3at, meg egy jó GT5öt, bár ha nem fog fejlődni fizika/törés/meghibásodás terén akkor a Forza3 ellen esélytelen és ismét csak gafikában lesz az etalon.
  • High end PC #118
    Megrázó, bár bizonyára én nem tudom elég reálisan összehasonlítani, mert míg a Gran Turismo 5 Prologue-t kormánnyal tolom, a Forza Motorsport 2-őt gamepad-al.
  • Istencsászár
    #117
    Grafikát kivéve mindenben jobbnak találták a Forza 2őt.
  • High end PC #116
    Lusta vagyok végignézni, mi lett a végeredmény, hogy mindkettő gyenge? :D
  • jointboy
    #115
    Most nincs időm végignézni látom elég hosszú videó, de az én szememben a forza 2, nem hasonlítható össze a granturismo-val. abszolút tiszteletem a gt széria készítői előtt tudom pénzt kaptak a munkájukért de ezt csak pénzért bem lehetett volna ilyenre megcsinálni ehez kellett egy csomó lelkesedés és fanatizmus. Na megyek pihenek egy kicsit hosszú volt a nap este nyolc után fejeztem be a haver autójának ill Hondájának a festését. helló! jó éjszakát mindenkinek.
  • Istencsászár
    #114
    8:00tól érdemes megnézni
  • Istencsászár
    #113
    Jessica, Darin és Shaun kiadták a híres Inside Sim Racing videómagazin legújabb számát. A mostani rész a Gran Turismo 5 Prologue és Forza Motorsport 2 összehasonlításáról szól, tehát kiderül, hogy a srácok szerint melyik a legjobb autós játék konzolra.
  • jointboy
    #112
    Soha nem felejtem el mikor megvettem az első PS1-emet, megvolt rá a granturismo 1 demó, 1 éjszakai pályán lehetett menni 1 de talán több autóval durván 70-80 másodpercet majd visszalépett a menübe a demó lemez, hetekig csak ámultunk bámultunk milyen gyönyörű{persze a maga korában} éjjel nappal ez ment. Aztán rá jó néhány évre megvettem az első PS 2-őmet gyakorlatilag ha semmi más játék nem lett volna rá csak a gt3 akkor is megvettem volna elsők közt vettem még nagyon drágán azt hiszem 190.e.ft. volt. aztán meglett a gt3 köpni nyelni nem tudtam a döbbenettől mikor betettem a gépbe a korát legalább 10 évvel megelőzte mind grafikában mind teljes egészében. Unokatesóimat haverokat áthívtam játszani kb. ugyanaz mint nálam mindenki le volt döbbenve! unokatesóm nagy pc-és ért is hozzá ezek után ,hogy menjek haza! másik haver mondása még mindíg itt van a fülemben {{{{{{{{{semmi sem tökéletes de ez most az}}}}}}}}}} éjszakákon át nyomtuk a haverokkal a gt3-at de semmi mást, megcsináltam minden jogsit később aranyra aztán jöhetett a verseny. Emlékszem még nem volt meg a ps2-őm és az olimpia szünetében jött egy reklám dodge viper aston martin stb, száguldottak egy hegyes erdős pályán először azt hittem valami tévéműsor aztán a végén meg kirakták a ps2 logót és kiírták {GRANTURISMO3 REAL TIME} először nem hittem a szememnek, majd mikor magamhoz tértem eldöntöttem ha bele döglök is nekem ez kell. már végigvittem de még ma is mikor egy jobb xbox360-as játék után beteszem a PS2-be a gt3-at hát nem kell szégyenkeznie még az xbox360-al szembe sem. Még mindig gyönyörű a grafika az autók a hangok a zene a menü az irányítás mind mind tökéletes.
  • Istencsászár
    #111
    Atarival egyetértek, valahogy tapad a kezükhöz a bugos optimalizálatlan, be nem fejezett játékok hada, de itt nem pont erről van szó. Azért az Atari is tud kiadni normális játékokat pl Afro Samurai, Ace Combat 6, Alone in the Dark 5 ( igaz ez a bugos szériát erősíti, de a játék amugy remek ), Dragon Ball Z: Burst Limit, Eternal Sonata, The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena ( lehetett volna jobb is a demo alapján, de nem rossz ), Ghostbusters ( majd jön, jónak tünik ) ezek csak a x360 játékok... mondjuk azt hogy vegyes a kép, lehetne sorolni a bugos és összehányt játékokat, de egy nagy kiadóról van szó akik játékokat publikálnak. Egy Eternal Sonatahoz smemi közük sincs, csak japánon kívül ők a kiadó, Ace Combat 6 detto és a többi, a fejlesztésekhez semmi közük ezekben az esetekben.

    Ezt a Race Prot a Simbin készített és az Atari Publikálta, hogy ki mennyire hibás a végeredményben nem tudni...
  • jointboy
    #110
    Sok olyan dolgot megfogalmaztál a vége felé ami miatt én szintén kiakadtam a játékra és nagyon megutáltam, nagyon vártam én is a demót de nem jött, ez már gyanús volt, ha adtak ki volna demót tizedét sem tudták volna eladni a játékból, meg amikor megláttam az ATARI feliratot tudtam ,hogy gagyi lesz, ezt több fórumban is megírtam már a megjelenés előtt de aztán később többen visszaírtak hogy sajnos igazam volt, kérdezték honnan tudtam előre? Az elmúlt jó néhány évben amihez az ATARI-nak köze volt mind rossz gagyi lett! nagy reklám hatalmas ígéretek csilli-villi képek amikor meg kijön csak a nagy csalódás és a játék nem is hasonlít az előzetes képekre. Az ATARI-val többek között az az egyik nagy baj mindig kezdő, alulfizetett, zöldfülű, programozókkal dolgoztat és szétspórol mindent, elmaradnak a tesztek, nincs modellezés, nincs szkennelés, nincs szakértői gamer teszt, nem költenek a valós autó adatok beszerzésére sem egy fillért sem, és ez minden játékukon meg is látszik. Ezért becsülöm a GT-szériát és a Gridet is az előzetes képek és a játék 100%-osan azt adták vissza mint amit az előzetes képeken videókon láttál és amit ígértek. és a GT-ből és aGRID-ből is mertek kiadni demót amivel annyit értek el , hogy még többet eladtak a full verzióból.
  • Istencsászár
    #109
    Nem, nem kell lecserélni az alapók jók. Tovább kell fejleszteni és csiszolni vagyis optimalizálni, az tény hogy nem csilli villi, viszont kellemesre meglehet csinálni, azokat a dolgokat tudja melyek hiányoznak a pécésból és ezeket hatásait lehet fokozni.

    Fizikát szintúgy, de nekem ezzel semmi bajom ugyan az mint a pécés, csak picit könnyebb ami nem baj, nem vesz el semmit az élvezetből ugyan úgy csúszok meg keresztbe állok ha hibázok... be kell setupoli a kocsit ugyan úgy mint a pécésben ugyan azokat a paramétereket és a kocsi jól fogható lesz csúszáskor, az alap setup nem túl jó a játékba, és ezzel is voltak bajaim mert nem tetszett elsőre, aztán át lett véve a pécés beállításaim és jó lett.

    Csak csiszolni kell rajta, hogy ne legyen bugos, a visszajátszás ne legyen élvezhetetlenül trágya, ne vsynceljen, stabil 30 vagy 60 fps legyen, az autókon ne legyen ez a gusztustalan kamucsillogás.

    FFBn is lehetne mit csisztolni faragni, esetleg erősség beállításokat belerakni mert engem idegesít amikor egy kanyarba tolom a kocsi orrát akkor ugy rezeg mint egy kontroller, marha erősen amiko a pályáról lehajtok dett, a többivel nincs gondom, igaz ez a Forzában sokkal jobb abba kiváló az FFB, és a kormányszögek beállítása is némi csiszolásara szorulna, belőttem magamnak jól de a pécéshez képest olyan 80%os, először fura volt.

    Szóval ilyenekre gondolok, de ezeket így kellett volna megcsinálni ebbe a játékba, sok apró dolog ami kiad egy nagyot és ez ráhúzta a bélyegét a játékra, nem hiába nem adtak ki demot... én az elsők közt vettem aznap amikor megjelent, és aznap már jópáran el is akarták adni, mert ez a sok apró hiba egyből szembetünő volt.

    Arról nem is beszélve hogy maga a WTCC rendszer is hemzseg a hibáktól, Volvo, Pözsó mi francokat keres a 2007es WTCC mezőnybe?:) rakják bele ok, azzal nincs gond, de akkor külön könyörgöm... hendikep rendszer nincs benne, a 2 versenyes lebonyolítás sem, repülőrajt sem stb... sok sok sok apró hiányosság ami nekem mint WTCC fannak kicsapta a biztosítékot.

    De ezek ellenére kiváló a játékélmény és remek szórakozás online haverokkal.
  • High end PC #108
    Inkább legelőször csináljanak SimBin-ék jobb fizikai modellezést, és MS-ék normális kormánytámogatást boxra, többet számítana, minthogy lecseréljék a grafikus motort.
  • Istencsászár
    #107
    Ne! ehhez kár, inkább csinálják a Race Pro 2-t... PSNen ez nem lesz mivel 360 exluzív.
  • Istencsászár
    #106
    Nem töröltem le... Fsone 2008 nagyon jó, azzal játszogatok néha.
  • Attis38
    #105
    Need for Speed és tsai. autósgámákhoz képest biztosan szim-nek minősül a TOCA-sorozat.De azért a Race Prohoz,és a komolyabb PC-s versenyszimekhez hasonlítani balgaság lenne.Tán még a legelső része állt legközelebb a szimulátorokhoz,utána egyre árkádosabb lett a verdák viselkedése.
  • High end PC #104
    Ja, és az rFactor nem Xbox játék. Vagy akkor mégis csak játszol PC-én is? Legutóbb még azt mondtad minden letakarítottál a PC-édről. Most akkor hogy is van ez? :o)
  • Attis38
    #103
    Nem tudom,a SimBin elgondolkodhatna azon,hogy az általad említett játékokat megjelentethetné konzolokon is,mint DLC-tartalmat.Akár az Xbox Live-on,akár a PSN-en.
  • Attis38
    #102
    "Irányítása egy nagy halom szerencsétlenség,fizikai modellezés nincs."
    Mondd,te biztosan a Race Pro-ról írsz véleményt??Mert ugatni lehet közte,és a GRID között a különbséget.Látványra nem csúnya a GRID,de az autók viselkedésének a valósághoz semmi köze nincs.
  • High end PC #101
    GT5P nekem is jobban bejön, mint a Forza2. Van nagyon szépen kidolgozott belső nézet, van PC-és G25 kormánytámogatás még ha elég gyatra is, és kanyarban nem lehet megőrizni a stabilitást annyira oda-vissza kormányrángatásnál, mint a Forza2-ben.
    Viszont ha a GT5P és a Race Pro közt kéne vacillálnom, már nehezebb lenne a kérdés.
  • High end PC #100
    Jah, rFactor-ba én is belemoddoltam az isten fütyköséit is már :D
  • Istencsászár
    #99
    Az mind szép és jó:) én meg rfactor alá tudom gyüjteni mindet sőt 6 féle F1et meg mindent amit akarok ott van egycsapásra:), de engem pl csak a WTCC érdekel semmi más és a legtöbb ember így van vele ( online WTCCvel tolja mindenki... ), a többi jó hogy van, vannak jó kis autók és a Race Proba bőven elegendő széria és autó van, a 3/4dét még ki se próbáltam, nem ettől lesz jó avagy rossz, sőt WTCCben is 90%ban a BMWvel megyek, 1-2 pályán Alfával ahol a BMWvel lassú vagyok a hátsó kerék miatt, pl Brands Hatch.
  • Istencsászár
    #98
    Volt a TOCA RACE DRIVER és voltak akkor is normális szimek pécén.

    GTben sok munka van ez tény, a külcsinre a körítésre, a csillogásra mennek rá. Az szép hogy elmondják azt hogy mennyi energiát fektetnek a modellezésbe, meg hogy tesztpályán körözgetnek az autókkal, de akkor mi a francért rosszab a fizikája mint a Forzának? mert a GTnek nem a fizika az erőssége hanem a grafika, ezt nem én mondom hanem szimulátorokkal foglalkozó szaklapok is összehasonlították a két játékot és a Forzát hozták ki győzteesen a szimuláció terén és a GTt a grafika terén... ez tény ezen kár vitázni.

    A Race Pro lehet nem vonultat fel 500 autót hanem csak pár szériát, de abban biztos lehetsz hogy a WTCC széria élethű benne, hiszen liszensz alapján valós fizikával, modellekkel, hangokkal és paraméterekkel készítették el.

    A Race Pro annak nem tetszik aki a GT élteti, ez rendben is van, mert a két játék célközönsége nem ugyan az, a Race a Pro a nyers szimulációra megy rá a GT a mindenki számára élvezhető játékélményre, ezért sok benne a kompromisszum... arról nem is beszélve hogy az Ai buta benne mint a föld, törés nincs, az autók ugy pattognak le a falról meg egymásról hogy rossz nézni... 10 éve semmi változás, csillog, villog és ennyi.
  • jointboy
    #97
    http://www.gamecon.hu/cikkek/gran_turismo_tortenelem.htm
  • jointboy
    #96
    A forzán az sem segit, a forza minden része nem más mint egy csillogó gagyi.
  • High end PC #95
    Xboxra én csak a Forza Motorsport 3-at várom. Abban lesz legalább műszerfalnézet?
  • High end PC #94
    Jah és arról se feledkezzünk már meg, hogy mikor legelőször a kezembe került a PC-és GTR szimulátor 2004-ben, azóta végigkövettem a SimBin alkotásait, megvettem őket: GTR, GT Legends, GTR2, Race, Race 07, GTR Evo, STCC és most a PC-és Race07+GTREvo+STCC pakkban mindezt egy játékban tudhatom (ugyanis bele lehet moddolni pluszba még a GTR,GT Legends,GTR2 autóit és pályáit is...) És minderre még rárakhatom a Race On pakkot is majd nemsokára. Űberbrutál all in one pakk lesz.

    Hát sorry, ehhez képest az Xboxos átirat elég soványka.
  • jointboy
    #93
    Egy biztos, amely game kimondottan xbox360-ra készül az sokkal komolyabban néz ki xbox360-on mint egy akármilyen széttuningolt pc-én ez tény. pl: race driver grid, turok, resident evil 5, gears of war 1,2. STB.
    A másik, sajnos már nem vagyok túl fiatal több mint 22 éve játszom valamilyen platformon mostanában a sok munka miatt egyre kevesebbet, TOCA RACE DRIVER sorozat a maga korában az egyik legjobb autószimulátornak számított ez tény nézz utána. A GRANTURISMO széria 10 éve nem ugyanaz, minden része más és más, hatalmas tudás és munka van mögötte, ami minden ponján meg is látszik. Más játékokhoz nem hasónlítható, a fizika nem szimulátor benne??????? soha nem készítettek még autó szimulátort amiben az autók viselkedése ennyire megeggyezik a valósággal nézd meg a gt4 prologue videóját hogy készült, minden eggyes autót a ritkaságokat is mind beszkennelték és és versenyautó sofőrökkel tesztelték és modellezték le, soha egyetlen autószimulátorral nem dolgoztak még ennek 1%-át sem mint a granturismo szériával ráadásul profi programozók nézd meg a granturismo 3 fejlesztői listáját több mint 1000 világhírű programozó készítette és összesen 10000-en dolgoztak a játékon, soha ilyet még senki nem csinált és nem is fog sajnos. A Race Pro-t 21 kezdő amatőr programozó csinálta, {MEG IS LÁTSZIK} semmiféle valóságalapja nincs a játéknak az irányítása csak próbálkozás. Ezt meg olvassátok el: {{{{{http://www.gamecon.hu/cikkek/gran_turismo_tortenelem.htm}}}} de végig és akkor nincs több mellébeszélés pl gt 10 ugyanaz.
  • Istencsászár
    #92
    Boxon is gáz, pécén is az... elavult motor, a boxos valamivel többet tud, de más dolgokban gagyibb, amíg a Simbin ez a Lizzard motort nem csinálja meg használhatóra addig nem lesz előrelépés, de remélem hogy a Race on után bejelenti a Simbin egy WTCC 09 vagy WTCC 08 különálló játékot xboxora és pécére, ami a Lizzardal fog menni immáron tökéletesen.
  • High end PC #91
    Jóvan, ennyire ne fájjon má h szebb lesz mint a boxos verzsán. :D
  • Istencsászár
    #90
    Ezen mit kell látni?:) utómunkált bélyeg.
  • High end PC #89
    aha, de attól még javul a környezeti kidolgozás