• Metalmilitiakid
    #12153
    Sejtem kellően elege van már mindenkinek.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szóval öljünk meg valakit azért most mert később gonosz lesz? Nem csináltak ilyet mások is, sokszor tőlük eltérő bőrszínű és vallású emberekkel? Öljük meg Hitler-t amíg csecsemő? (És igen eljutottunk oda mint minden vita hogy előkerül Hitler xD) De ezt te se gondolhatod komolyan hogy az egy teljesen jogos és átgondolt dolog, hogy még adott pillanatban csecsemőket és járni alig tudó gyerekeket öljön meg. És ha már itt tartunk, hogy Isten 120 évre előre tudta hogy mindenki gonosz lesz akkor ő tette gonosszá az embereket, mert hát minden az ő akarata nem? Neki van a tökéletes terve.Szóval csak azért gonosszá tette őket hogy majd egyszer a kedvére megölhesse őket mind. Nem tudod nekem megmagyarázni hogy ebben nem volt semmilyen kegyetlenség és főleg ha nem féktelen akkor meg még kegyetlenebb mert előre eltervezte, gyakorlatilag saját szórakozására kiirtotta az emberiséget, ami lássuk be egy kicsit rosszabb mint a random szex és mulatozás. Az meg hogy nem haltak ki az állatok az egy dolog de millióik haltak meg ártatlanul úgy hogy ők semmit nem tettek. Ha Isten ennyire nagy hatalmú akkor miért nem csak az embereket ölte meg? Az meg hogy most az volt írva, hogy mindenki teljesen romlott és gonosz volt az meg, hogy is szól a mondás "A történelmet a győztesek írják.", szóval pont azt írhatott amit akart miután már mindenki halott volt, tudom hogy az egész kitalált, de így is annyi lyuk van benne ami csak jobbra balra értelmezgetéssel hozható ki úgy hogy tényleg nem csak egy népirtás mert olyan kedvem volt az egész történet.

    Utoljára szerkesztette: Metalmilitiakid, 2021.08.12. 22:28:11