12367
  • hunbalee
    #12125
    A netflix kinyírta a A Jupiter hagyatéka-t nem lesz 2. évad
  • hunbalee
    #12124
    Na fasza lelőtték a Debris-t is
  • hunbalee
    #12123
    Anyjukba elmennek

    "Fox has cancelled Prodigal Son after two seasons"
  • mégvadabbdisznó
    #12122
    Zero 2021

    Eddig bejövős... mind a 8 részt ledaráltam. De sajna mire rendesen beindul már vége is. Várom a többi részt.
  • Stockbauer33 #12121
  • Stockbauer33 #12120
  • bakkerman
    #12119
    Tenyleg,koszi!
  • hunbalee
    #12118
    Imdb szerint május 18án lesz a 6. része. A többinél nem szerepel dátum
  • bakkerman
    #12117
    Sziasztok,valaki nezi még rejtam kivul a Superman es Loist? Marcius 23.-an kerult fel az 5. resz HBO GO-ra,azota semmi,neten se talalok semmilyen infot,hogy most mi a helyzet a sorival,be lett rendelve a 2. evad is. Az 5. resznek nem ugy lett vege mintha szezonzaro lenne...meg 5 reszes evad az kicsit meredek lenne
  • hunbalee
    #12116
    Kaszálták a MacGyvert.. a most futó az utolsó évad azaz még van 7 része és vége :(
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.04.08. 15:03:07
  • hunbalee
    #12115
    White Wall-ról tudni valamit hogy lesz-e második évad? Mert jó volt ez a 8 rész csak sok más sorozathoz hasonlóan itt se derült ki mit is nézett az ember ...
  • Inquisitor
    #12114
    Debris (NBC - Universal)
    Pilot alapján, nagy elvárások nélkűl, eléggé szórakoztató sci-fi sorozat a Fringe alkotóitól.
    Jelen sorozat alapját egy hatalmas idegen űrhajó Földre hulló darabkái és az azok után nyomozó csapat kutatómunkáját követi nyomon. Az apró darabkák szeretik a környezetükben az lapavető természeti törvényeket felülírni, másrészt elég fura hatással vannak az emberek elméjére is, így igen veszélyesek. És persze pont ezért sokan bármit megtennének, hogy megszerezzék ezeket.
  • IXEMGabeo
    #12113
    30 Ezustot nezzetek meg...HBO Go-s sorozat...spanyol vegig erdekfeszito misztikus kisse vallasi temaju sorozat mindenkinek ajanlom
  • AnuluWork #12112
    Amiket most néztem meg.
    A 22-es csapdája nem volt rossz, mint háborús sorozat. Csak ajánlani tudom. (7/10)
    Hernán egy Cortezről szóló sorozat. Spanyol. Szerintem remek, bár nagy akciózásra senki se számítson. (7/10)
    Romulus pedig ahogy a neve is mutatja, nem Csernobilról szól. Akinek bejött a Barbárok, ezt is tudom ajánlani. (6/10)

    Ami viszont nagyon bejött, és ebből lesz második évad is (jól is nézne ki, ha nem lenne!), az az El Cid. Az utóbbi idők - szerintem - legjobb Amazonos történelmi sorozata, remek szereplőkkel (kivétel aki Jimenát játssza, na ő a filmhez képest - ott anno Sophia Loren játszotta - a sorozatban nagyon erőtlen benyomást kelt, pedig elég jó karaktert alkottak neki is). (9/10)
  • Ferenc4
    #12111
    Én a 12. évad 6. részénél tartok.
  • hunbalee
    #12110
    Murdoch nyomozó rejtélyei

    Anyukám mondta, hogy nézi a tv-ben és tetszik neki. Elkezdtem én is. Egyelőre más se csinálok a gépen csak ezt nézem. Már a 9. évad végén járok :)
    1-2 rész egész szűrreális. Agytröszt felnőtt emberek azt a kisgyereket ott babusgatják a boncteremben a kibelezett hullák között
  • JonasSandor
    #12109
    Online-n nem lehet megnézni a koronavírusos vírusvadászokat?
  • Long_Gun
    #12108
    Walker pilot
    kritikán alul unalmas
    amcsi nyáltenger/10
  • Caliph
    #12107
    az új walkert el se merem kezdeni... :D
  • hunbalee
    #12106
    Harry Potter sorozat készülhet az HBO Maxre

    Az új Walker nyitánya rekordot döntött..
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.01.25. 19:16:00
  • hunbalee
    #12105
    Na elkezdődött az új Walker is kíváncsi leszek. Anno a Magnummal is úgy voltam minek így full új szereplőkkel, aztán megszoktam
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.01.23. 20:27:50
  • hunbalee
    #12104
    Servant S02 el is kezdődött...aki látta az első részt el tudná mondani hogy ez egy full másik történet vagy kötődik az első évadhoz?
  • Inquisitor
    #12103
    Eléggé elcseszte a nézettséget és a felirat készítő kedvet is, hogy az S1 két részben jött ki. Nyolcadik résztől zuhant a nézettsége, az S2-t meg már harmad annyian nézték, mint az S1 első pár részét. Szerintem S1-et én is angol felirattal láttam csak. És bármi is a vége az S2-nek, tuti nem lesz S3.
  • Inquisitor
    #12102
    Annyire nem rosz, de pl. a koreai Sweet Home sokkal szórakoztatóbb. Ha már ázsiai netflixes sorozatok. Kezd kinos lenni, hogy a koreaiak, de lassan a kínaiaik is JOBB élőszereplős Manga/LN adaptációkat csinálnak, mint a japánok.

    Más. Tegnap este csodálkoztam rá a Netflixen túrkálva, hogy rövidesen (február?) jön Mortal Engines sorozat. Gondolom az elszúrt mozi miatt kútba esett trillógiát így akarják visszahozni, ahogy a BBC-HBO a Sötét anyag trillógiát menti a hasonló mozis bukta után. Érdekes módon a trailer a YouTubeon nem jött szembe, ennyire nem akarják, hogy nézze valaki? :D
  • hunbalee
    #12101
    Instinct-ről tud valaki valamit?

    Anno letöltögettem, de nem kezdtem el nézni. Akkor csak 8. részig volt felirat.Most láttam fenntvan a teljes 1 évad felirata. Mondom letöltöm akkor a maradék pár rész felirata miatt.. De akkor látom hogy a 13 részes sorozatnál a teljes sorozat felirata csak 10 részes. Ez hogy van most?

    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.01.12. 20:34:38
  • extra sensory
    #12100
    Azért Manuel atya is szolgáltat egy szerény Szájer-Gődény kombót. :DD
    (szerencsére csak küllemre) :D
  • BenedekFeco
    #12099
    +1
    Kösz az ajánlót. A "kipattintott" polgármester kimondottan idegesít. Inkább egy egy vígjátékban tudnám elképzelni ezt a karaktert. A főszereplő állatorvos kiscsajnak viszont isteni teste van
    Eddig simán egy erős 7-es. Kíváncsi vagyok mi lesz a vége.
  • hunbalee
    #12098
    Mégsem kell az Arrow csajos spin-offja a The CW csatornának
  • vérpocok
    #12097
    30 ezüst

    Már az első rész nyitójelenete odabasz... néhol kegyetlen és gyomorforgató, néhol rejtélyes, misztikus. Eddig csillagos 9-es.

  • UUUU
    #12096
    Alice in Borderland , nem volt olyan rossz, mint amire szamitottam.
  • hunbalee
    #12095
    Servant

    Tetszett,érdekes volt. Valaki leírná mit is néztem?
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.01.01. 21:12:47
  • hunbalee
    #12093
    Megjött az új Superman sorozat első teasere
  • Metalmilitiakid
    #12092
    Letölteni vagy megtalálni én is megtudnám. Engem az idegesít, hogy feltehetőleg szándékos design-ként nem nézheted meg azt amiért már amúgy is fizettél amíg nem fizetsz egy másik cégnek is. Mert sejtem ha az ingyen VPN-eket kiszúrja a rendszer akkor a fizetőst is kitudná, de sejtem van vmi megegyezés köztük, hogy kapnak egy kicsit a bevételből aztán hagyják a dolgot.
  • Zsombor99
    #12091
    Anyukámék ha jól emlékszek, akkor "Sorozatbarát" oldalon nézik az "Agymenők" sorozatot. Viszont az oldalra csak meghívásos alapon lehet bejutni és persze utána is pár reklámot ki kell nyomni mire az adott epizód elindíthatóvá válik (legalább az epizódok közben nincsen reklám).
    Utoljára szerkesztette: Zsombor99, 2020.12.30. 19:41:36
  • piamania
    #12090
    Berendelték a 2. évadot.
  • hunbalee
    #12089
    A légikísérő az ennyi volt? Vagy terveznek neki 2. évadot?


    #12090: Király
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2020.12.30. 16:03:20
  • Panzeradler #12088
    Ha esetleg találsz jó megoldást kérlek oszd meg, mert ez nekem is probléma.
  • Metalmilitiakid
    #12087
    Igen azt tudom, de pl próbáltam bármelyik Stargate-et, Mentalist, Lie to me, meg még párat és azok az amazon oldalán mind fent vannak és mutatja hogy elérhető, de amint belépek már nem.
  • SzirmosSzisza
    #12086
    Passzolok, általában az ingyenes vpn-eket tiltják, a fizetősek pedig megoldják. De a saját készítésűeknek elérhetőnek kéne lenni bárhol, pl Boys vagy Expanse.
    Utoljára szerkesztette: SzirmosSzisza, 2020.12.18. 15:09:21
  • Tikal #12085
    Semmi köze a két sorozatnak egymáshoz.