Szalagszakadás - húzódás
  • shad0w
    #33
    nyugi, jó lehet még az a boka. eléggé hasonló volt nekem is anno, bár én meccsen törtem el a bokám. két hetet feküdtem vele kórházban, fel sem tudtam kelni, csak ahhoz ragaszkodtam, h márpedig a wc-re akkor is ki fogok járni, de még az a pár perc is szenvedés volt. aztán persze jött a gipsz, mankó stb történet, de az már nem volt gáz. fokozatosan kell elkezdeni terhelni, újra bejáratni, hozzászoktatni a terheléshez és nem lesz vele szinte semmi gond. nem a legokosabb dolog egyből beállni focizni, ha folyamatosan rásérülsz akkor tényleg nagyon rossz lesz, de nem is kell rásérülni, a hirtelen terheléstől, újra és újra be fog dagadni, fájni fog. fáslizni is erősen ajánlott, nekem már így pár évvel az eset után megerősödött a lábam, nem fordul ki a bokám könnyebben mint a baleset előtt, viszont sokkal könnyebben bedagad még a kisebb összerúgásoktól is, ezért meccsek előtt jól betekerem még most is :)

    nekem így rakták össze akkor (jobb lábam, mint a képen is látszik, röntgenen nemtom miért van L :)