Nektek van légpuskátok?
  • #2235
    Nem kötekvésből írom, mert nekem is bejön ez a fegyver, persze nem célbalövésre, inkább rombolásra:) a 45-46lépés az mondjuk jó esetben is max 35 méter lehet, mert az ember lépéskor nem 100 centikre teszi le a lábát hanem olyan 60 centikre. Mindegy, mindenesetre nem 10m az tuti biztos. A videóba meg mindenki bele fog kötni érzésem szerint, szóval ha lesz időd napközben inkább csinálj egy olyan videót, ahol felállítod a célpontot, majd bejelöld rajta a már korábban megjelölt találatokat. vagy rakj rá egy tiszta papírdarabot, hogy lehessen látni hogy igen abban a lövésben talált, amit fel is vettél, mert őszintén megszólva én speciel csak a lövést hallom és mást nem nagyon látok a videón. Ez a minősége miatt lehetséges. Szóval ha a célpont fel van állítva, visszasétálsz a fegyverhez, betöltöd a videón a puskát, lehelyezed, majd mikor mindennel megvagy, ráközelítesz a célpontra úgy hogy mondjuk a puska egy része is benne legyen. Lősz, kamera fel, és séta a célponthoz bemutatni a találatot. Na sztem ebben a videóban tényleg nem lehetne belekötni! De ha nem akarsz bajlódni vele azt is megértem, csak mint mondtam, ez elég instabil lábakon álló videó és nap végére tele lesz a fórum azok hsz-eivel akik kételkednek. Csak neked akarok jót, ne feledd!