Cities XL
  • ttt1
    #897
    Van gyáripari szekcióm ott is el tudok érni növekedést de közel sem ennyit. Ott 100 misi körül van a kp és 120-150 e a bevétel és 500 e a lakosság, szal nehezebb.. Figyelni kell sajnos ott is ki mit "igényel". Pl ugye High tec-hez kell nehézipar(illetve hulladék), de ha rámész 1-1 épületre kiírja mi a nyűgje. Az elején kell 0-ba tartani az igényeket. Ill volt,hogy az mentette meg az iparomat az összeomlástól,hogy megvettem 1 2 speciális épületetami pl 35%-al megnövelte a nehézipar termelését és akkor el lehetett adni (ill ugye üzemanyagnál is van 35% és 40% adó épület is, bár fentartása 30-40 e,de a belőle származó üzemanyag eladása fedezte a kiadást). Ill ipari városnál a légszennyezés a legnapobb gond, mivel nem csak az adott területen szennyez hanem az egész térképre is hat.Nem tudom mi a bug én játszom a 2012-es patinumal eddig nem volt semmi olyan hatalmas gond amibe belefutottam volna. Azt tudom javasolni, ha belassulna ,mentsed el lépj ki teljesen az egész játékból indíts ujra és jó lesz...3-4 óránként lelassul ,de nem a népesség miatt sztem.