• katarzis
    #425
    Na pont itt a baj,vagyis a probléma ,hogy itéled meg mi a sikeres és mi nem.Az ókori Róma sikeres volt,fejlödött,átvett rengeteget a leigázott népekböl hozzáadott és megteremtette Europa alapjait->mivel romanizált.A kollektivista rendszer nem pusztitásbol rombolásbol áll miért állna abbol?Felsoroltam kb 8 birodalmat amiket ma méltán csodálunk azok "kollektivisták" ahogy te hivod öket akkor nincs itt ellentmondás?A tudomány technika fejlödése nem csak a XIX században volt tudni kell mi inditotta be,és hol volt.Jelentöset fejlödött föként a technika Németországba ami ugyancsak "kollektivista".Rólunk nem is beszélve.Továbbá a "kollektivista" Náci Németország is hihetetlen technologiai eredményeket ért el pl a hadifejlesztéseiben.Továbbá nem tudom mennyit tudsz az östörténelemböl,persze a tudosok többsége ezeket badarságnak ostobaságnak tartják,mégis sok forrást olvastam amiben az ókori Indiában már repülö szerkezetek voltak,ilyen ábrák láthatoak Egyiptomi hieroglifákon is,ezen repülökrök,harcokrol,technikai leirásokrol rengeteg adat van különbözö Indiai irásokban védákban etc,amik közül forditottak is le jonéhányat.A németek tudva levö sok expediciot inditottak a térségbe (Tibet,Észak india) és volt erre egy külön hivatal felállitva az SS-en beül nem jut eszembe pontosan a neve.Hatalmas mennyiségü irást halmoztak fel ezekböl és épitettek jopár dolgot.(Igen pl csészealj alaku repülöt is,müködött is).Elég fura... (Kis kitérö a témábol;)