• katarzis
    #366
    Persze az ember olyan ,hogy amit elfogad és amiben hisz csak és kizárolag az lehet a helyes,az igaz etc,csak ,hogy ez az állitásoddal ellentétben nem csak a kollektivista nézetekre áll hanem épp ugy az individualista nézetekre is.Egy kérdés te ,hogy látod ahhoz ,hogy valaki individualista legyen mennyit kell tanulnia mennyit kell hozzá tudnia,vagy ez csak egy egyszerü felismerés?Mert én ugy vagyok vele ,hogy aki azon az oldalon áll mint én behatóan kell ismernie az antropologiát,történelmet,filozofiát,teologiát,hogy a véleménye számitson is.Nekem is sokat kell még fejlödni,tanulni folyamatosan bővitem ismereteim ezeken a területeken.Csak azért kérdezem és erre az okból várok választ végre mivel elterjedt a liberális,individualista vagy hívd ahogy akarod oldalon ,hogy a másik oldal tanulatlan,és ismeretei hiányábol fakadnak ezen "tév" képzetek.Azt mondom hová ez a hihetetlen nagy gög,természetesen gyözelmükkel most ök vannak hatalmon, és ök irják a történelmet,az ö igényeiknekhez mérten idomitják a biologiát (itt elsösorban az emberiség eredetére vonatkozó részt értem nem a többit),a társadalom tudományokat (igen szociologia,pszihologia etc),de még egyszer mire fel ez a nagy gőg,és mire fel becsmérlik ilyen indulatokkal ezt az oldalt?