• szvini
    #72
    veled értek egyet :D

    Annak idején ha valaki aztt merte állítani, biza a Nap körül forog a föld és nem fordítva, akkor az hamar szembekerült az inkvizíción végezte :D, vagy legalább is nem lett jó vége.

    Én is azt mondom, megvan a vallás maga helye, nem kell túlzásba, szélsőségekbe esni. Nem is kell itt fikázni a másikat.

    Ha már valakit piszkálni akarok, maradjunk a hülye jehováknál :D, ami már néhol önmagának is ellent mond, meg a tököm kivan amikor jönnek a szarságaikkal, persze ketten járnak :D, nehogy az egyiküket megbefolyásoljam. Ami még zavart legutóbb, azt nem tudom melyik intézmény szervezte, de kopogtattak itt nekem, hogy most lesz Jézus valamilyen évfordulója lesz, mennyek ünnepelni. Sztem ez szánalmas, így toborozni :D a megemlékezésre az embereket, adjanak fel újság hirdetést vagy mit bánom én, de ne egyesével keressenek fel mindenkit, ráadásul a munkahelyemen.
    Ja meg a másik oldal a szcientológia, ami egy nagy kamu vallás az egész :D üzlet alapú, ezt maga a létrehozója mondta :D. Na ezt szidjátok inkább, agymosoda az egész.