#3007
Mondjuk azt nem értem, hogy miért kellene, hogy utalás legyen az előző évadokra. Simán lehet, hogy úgy lesz vége, hogy említés szintjén se lesz az első 3 évad. De miért is kellene? Kötelező? Tettek rá utalást az írók?
Amikor én itt írtam, hogy szép lenne ha az egész összeállna egy nagy történetté a végére akkor arra gondoltam, hogy az szép lenne de nem leszek csalódott ha nem így lesz.
Mondjuk nekem elég tiszta, hogy kik ezek a Megfigyelők, miért vannak itt és mit akarnak. Aztán majd lehet megcáfol valamelyik rész de nem érzem, hogy szoros kapcsolatnak kellene lennie az első 3 évaddal. Persze Szeptember miatt nem lett gyógymód a másik világban Peter-nek, ezt majd még magyarázhatják valahogy, hogy pl. mennyire volt szándékos vagy sem a megjelenése akkor ott a laborban.