(Budapesten)
  • PyRex
    #74
    Kedves Taranov. Komolyan nem értelek. Te milyen ember vagy ilyen gondolkodással? Ki a bánat "turkál a zsebedben"?? Atyaég... szerinted hol érdekel, hogy milyen autód van? Már megbocsáss de pontosan TE kötekedsz (még mindig) mondván:

    "Most is jó esernyővel, tisza, rendes, viszonylag új autóval (nem kínai, hanem olyan, aminek van presztizse - közel sem volt 20-25 millió)"

    Ez szép és jó. És akkor ezek szerint Te is államfőkkel találkozol ugye? Milliárdos üzletemberek közé jársz ugye? Fogd már fel az ENYHE különbséget a TE életed meg annak az élete között, aki miatt ezt a topicot nyitottam. És NEM, ez most NEM a TE ledegradálásod. Különféle emberek vagyunk, különféle élettel, életúttal, élethelyzetekkel.

    Én pl. a pénz ellenére sem cserélnék azzal, akinek majd az esernyő lesz, de aki nem képes túllépni azon, hogy ilyen körökben igenis van egy elvárható minimum (külsőségek, látszat, protokoll, mint ahogy írták előttem is), ami korántsem egyenlő a sznobizmussal, azzal nem tudok mit kezdeni...