145
(Budapesten)
  • Lullaby
    #104
    Minek valakinek egy több ezer forintos esernyő? Talán igényes, ad magára és szereti a luxust? Lehet olyan emberek között jár ahol ezt úgymond megkövetelik?

    Amúgy tényleg elég gáz, hogy ennyire segítőkészek vagytok, de hát SG-n mit vár az ember (:
  • Sir Quno Jedi
    #103
    Én itten csak vendégmodi vagyok ám. Büntetni azért persze itt is tudok... (az alap dolog, anélkül nem lehet élni) :D
  • bracsek #102
    Nem veszek, mert olyan ritkán megyek ki, hogy a nap is előjön megnézni, ha Én kimegyek !!!444 Ha meg nem esik minek az ernyő?
  • aaasdd
    #101
    okés. ugyis elveszett a héten
  • PyRex
    #100
    TÉK :)
  • PyRex
    #99
    vegyetek inkbb olcsó esernyőket! sokat! :)
  • PyRex
    #98
    na, most ne flame-eljünk már :DDD
  • aaasdd
    #97
    nem mer az enyim
  • PyRex
    #96
    ok, legyen a tied :)))))))
  • sapkafej
    #95
    ebből már úgyse jössz ki jól
    hagyd h enyém legyen az utsó szó
  • PyRex
    #94
    akadjál már le rólam... rohadt unalmas vagy...
  • sapkafej
    #93
    ne próbálj meg vicces lenni
  • PyRex
    #92
    igen, most leszek nagycsoportos! már benézhetek az ovónéni bugyijába! na irigyelsz mi?
  • sapkafej
    #91
    "legalább nem cseszem szét mások topikját"

    bazzeg olvasod te magad? mint egy ovis
  • sz4bolcs
    #90
    milyen fülei vannak
  • PyRex
    #89
    jajj, bocsánat, annyira köcsög nagypofájú sznob vagyok, hogy be mertem írni az árát!!!!!444négy
  • PyRex
    #88
    lol, pedig nem flametopiknak indult és az esernyő meg lett ma délelőtt véve amúgy (asszem 10 és 15 ezer forint között volt az ára - nem én mentem el érte).
  • PyRex
    #87
    csak úgy általában valóban nagy. de legalább nem cseszem szét mások topikját... ^^
  • blackgamer
    #86
    PyRex próbál a "A PC-s játékoknak leáldozott" mintájára újabb flémtopikot összehozni :)
  • joebacsi
    #85
    nyugi, az érzés valószínűleg kölcsönös :)
  • cicai
    #84
    :D
  • aaasdd
    #83
    Szeretem az olyan modokat akik nem hogy bezárják a topikot hanem még bejönnek "szorosan" a témához kapcsolodó hszeket irogatni.
  • Sir Quno Jedi
    #82
    Rossz szögben tartja, viszont a pospsiját, na azt jó szögben...
  • GregSB
    #81
  • GregSB
    #80
    Én azt akarom hogy nekem ő tartsa az esernyőt :D

  • Aspyrin
    #79
  • Sir Quno Jedi
    #78
    Umbrellaflame2008 PAAARTYYYYY!
  • sapkafej
    #77
    csé

    én írtam h nagy az arcod, és nem a 25milliós autó szöveg miatt, hanem úgy általában.

    csak épp arra a hsz-re küldtem el
  • Coco
    #76
  • zyppy
    #75
    a teszkós úgyis ingyen van :D
  • PyRex
    #74
    Kedves Taranov. Komolyan nem értelek. Te milyen ember vagy ilyen gondolkodással? Ki a bánat "turkál a zsebedben"?? Atyaég... szerinted hol érdekel, hogy milyen autód van? Már megbocsáss de pontosan TE kötekedsz (még mindig) mondván:

    "Most is jó esernyővel, tisza, rendes, viszonylag új autóval (nem kínai, hanem olyan, aminek van presztizse - közel sem volt 20-25 millió)"

    Ez szép és jó. És akkor ezek szerint Te is államfőkkel találkozol ugye? Milliárdos üzletemberek közé jársz ugye? Fogd már fel az ENYHE különbséget a TE életed meg annak az élete között, aki miatt ezt a topicot nyitottam. És NEM, ez most NEM a TE ledegradálásod. Különféle emberek vagyunk, különféle élettel, életúttal, élethelyzetekkel.

    Én pl. a pénz ellenére sem cserélnék azzal, akinek majd az esernyő lesz, de aki nem képes túllépni azon, hogy ilyen körökben igenis van egy elvárható minimum (külsőségek, látszat, protokoll, mint ahogy írták előttem is), ami korántsem egyenlő a sznobizmussal, azzal nem tudok mit kezdeni...
  • hunbasser
    #73
    miért kéne zárni? másnak nem kellhet majd később jó esernyő? :)
  • Szeszmester
    #72
    Nem értem a vitát, kiadták PyRexnek a feladatot, hogy vegyen jófajta esernyőt.

    Lehet okoskodni, hogy ugyanolyan jó a pár száz forintos esernyő, lehet, hogy sznobizmus.

    A főnöknek ez kell, ki is fizeti. Hol itt a baj?
  • Jano
    #71
    Szűzanyám, mennyi gyökér, ez tényleg valami elképesztő.
  • joebacsi
    #70
    ott a pont
  • Ronny
    #69
    már elsütötték párszor
  • joebacsi
    #68
    szerintem épp emiatt volt hasznos megnyitni :)
    nem nagyon gondoltam volna, hogy ez a kérdés is képes ekkora vitát gerjeszteni, ezt sose tudtuk volna meg, ha nem nyitod meg :)
  • kakaoskalacs
    #67
    Piacon is vannak jofélék-.-
  • joebacsi
    #66
    nagyrészt nem a KKV szektorra jellemző, amit írunk, gondolom te sem kötsz havi több - egyenként több száz milliós - üzletet, ezért nem érint, de nem hiszem el, hogy nem tudod elképzelni, hogy ez valahol számít :)

    azt sem pyrex, sem én nem mondtam, hogy ez így milyen jó, de hogy így van, az tény
  • fanka93
    #65
    kint a kínaiba