htc_one_banner_1.jpg
  • PeeTeR
    #4947
    en utanna olvastam egy kicsit es sokaknak van/volt ez a hibaja. a hiba pedig az hogy elveszik a kapcsolat az akku es a telefon kozott (ertsd ez alatt "aljzat"). ami orvosolhato de csak ideiglenesen...

    megoldas/valasz meg hivatalos TMob. es nagyon forumokon is ez volt:
    "Cut off a bit of credit card, inserted the battery with the credit card bit in the top right hand corner of the battery compartment (vertically) and the phone works. It works beautifully, no more crashes, whether it's in my pocket or not, wireless or not, gaming or not. THANK YOU!!!! "
    (mas ugyan ezt probalta egy darab papirral.)

    elosszor... - de ugye itt jon elo a "megtort kabel" szindroma ahogy olvastam. vagyis idoszakos megoldas. ha van pl. egy hajvago geped ami csak 220 -rol megy (lehet barmi ez csak pelda) es mondjuk a kabel meg van torve valahol. mukodik de mondjuk ahogy hasznalod a kabel egyutt mozog a geppel elo-elo fordul hogy megall. na most ilyenkor legtobben bazeraljak a kabelt, ide-ido csavargatva, tordelve es mukodik (IDEIGLENESEN!) aztan beadja a derekat vegleg egy ido utan.

    masodszor... itt jon a "megtort kabel" - tobben is irtak hogy megjavult de egy ido utan (nem par ora utan de par het) megint elo jott a hiba es akku cserebe fulladt a "kartyazas" es "origamizas".

    a gyors merulesre meg ott a valasz alattam :D