Prince of Persia: Prodigy
  • Shockmaster
    #2376
    Én nagyon régi motoros vagyok ilyen téren, a DOS-os verzióval nem játszottam, a Sands ofTime-mal kezdtem de az egyszerűen isteni volt. Onnantól kezdve fanatikus voltam. Persze a Warrior Within volt a kedvencem, a T2T-t elég gyengében éreztem ,de a sztori mindent megért, természetes, hogy imádtam.
    Amikor meghallottam ezt a lehetetlen elképzelést, hogy Prince of Persia homok nélkül, más sztorival azt mondtam bocs, erre én nem vagyok vevő. Szinte mániákusan kiutáltam magamban ezt a részt.
    Aztán persze az egyik haverom odajött hozzám és fülig érő szájjal közölte, hogy az új rész 95% fölötti értékelést kapott. Ez ledöbbentett ugyanis tudtommal a SoT 96% a WW 92% a T2T 88%-ot kapott (PC GURU). Mondom ezt le kell vakarni a netről,de anno megfogadtam, hogy SEMMIT aminek köze van a Prince of Persiához nem szedek le illegálisan így berongyoltam az első boltba megvette és elkezdtem...
    Nem is tudom mit tette a kedvencemmé ezt... Az észbontóan gyönyörű grafika, az eszméletlenül jó harcrendszer, maga a karakter vagy a játék menete... Amit sajnálok belőle, az Kaileena, de valahogy kibírom nélküle