2509
Prince of Persia: Prodigy
  • Shockmaster
    #2389
    Hehe az egy a sok jó poén közül a játékban
    http://www.youtube.com/watch?v=0EglJ8fM6Ww
  • The Protector
    #2388
    Hát.Nekem a játék megjelenésénél egy kurva nagy dollárjelet láttam.Mikor játszottam vele elhalványodott picit.Amikor végigvittem még nagyobb dollárjelet láttam+egy kasszahang csilingelős effektet.Lesz folytatás.
  • Shockmaster
    #2387
    Fura,de sajnos ilyen... Annyi azonban kiderül ebből, hogy lesz folytatás tutira :)
  • Atkamon
    #2386
    Aha, jól látod a helyzetet:)
  • chooselee
    #2385
    Most értem a végére.
    Spoiler lehet:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elég érdekes a vége. Akkor most mindent feladtam azért hogy éljen Elika? Újra kiszabadítottam Arishman-t csak azért hogy éljen Elika. Érdekes vég, szokatlan, de fő a változatosság. Bár a happy end azért hiányzik. Gratulálok a készítőknek a kreativitásért, nagyon élvezetes volt.
  • Shockmaster
    #2384
    Na, találtam egyet:
  • armageddon666
    #2383
    :(


    :))
  • norbi2fraktal
    #2382
    #2378
  • armageddon666
    #2381
    megdobna valaki egy magyarítással? [email protected] a mailem, köszi!
  • Shockmaster
    #2380
    Pedig csak eggyet kellet tvolna olvasnod lefelé
  • surisomi
    #2379
    valaki magyarítást feltudna dobni? vagy elküldené nekem a [email protected]?
  • Shockmaster
    #2378
    Nem hiszem, hogy találsz, mert alapból magyarul adták ki.
  • hematit1976
    #2377
    sziasztok
    tud vki már magyarítást a játékhoz?
  • Shockmaster
    #2376
    Én nagyon régi motoros vagyok ilyen téren, a DOS-os verzióval nem játszottam, a Sands ofTime-mal kezdtem de az egyszerűen isteni volt. Onnantól kezdve fanatikus voltam. Persze a Warrior Within volt a kedvencem, a T2T-t elég gyengében éreztem ,de a sztori mindent megért, természetes, hogy imádtam.
    Amikor meghallottam ezt a lehetetlen elképzelést, hogy Prince of Persia homok nélkül, más sztorival azt mondtam bocs, erre én nem vagyok vevő. Szinte mániákusan kiutáltam magamban ezt a részt.
    Aztán persze az egyik haverom odajött hozzám és fülig érő szájjal közölte, hogy az új rész 95% fölötti értékelést kapott. Ez ledöbbentett ugyanis tudtommal a SoT 96% a WW 92% a T2T 88%-ot kapott (PC GURU). Mondom ezt le kell vakarni a netről,de anno megfogadtam, hogy SEMMIT aminek köze van a Prince of Persiához nem szedek le illegálisan így berongyoltam az első boltba megvette és elkezdtem...
    Nem is tudom mit tette a kedvencemmé ezt... Az észbontóan gyönyörű grafika, az eszméletlenül jó harcrendszer, maga a karakter vagy a játék menete... Amit sajnálok belőle, az Kaileena, de valahogy kibírom nélküle
  • Atkamon
    #2375
    Hát énis... Első napon megvettem ezt is, és imádtam, a régebbieket elég későn ismertem meg, de azokat is nagyon szerettem.
  • Shockmaster
    #2374
    Ajánlom is nekik :)
  • Atkamon
    #2373
    Azt nem mondták, hogy nincs több PS-c Pop, csak az Epilouge-ot nem adták ki PC-re.
  • Shockmaster
    #2372
    Anno még sok sok évvel ezelőtt, amikor a Warrior Within készült leadtak egy interjút arról is, hogy PC-re is kijön-e a Prince of Persia (szó szerint idézem): "A sorozat alapvetően konzolra épül,de természetesen lesz PC verzió is. Hé, hiszem a Prince of Persia eredetileg PC-s játék és mi nem fogunk kiszúrni a PC-s játékosokka!"

    Magyarul most sz*rnak a pofánkba finoman szólva? Ennyi volt, nincs több PC-s Prince of Persia?
  • Atkamon
    #2371
    Hát mivel az a címe, hogy Epilouge, ezért szerintem van köze hozzá... bár lehet semmilyen fontos információ nem derül ki benne, de azt meg kétlem.
  • wednes
    #2370
    Úgy tudom A box-os DLC-nek nincs köze a történethez. De majd a youtube videó megadja a választ. :)
  • davidka003
    #2369
    "PCre nem is lesz semmi féle kieg vagy DLC?"

    Nem.

    "És ha a folytatás megjelenik nekünk meg fogalmunk nincs a sztoriról, mert jópár óra kimaradt?"

    Ez nem érdekli a Ubisoft-ot.

    "Esetleg nem lehet az xbox verziót úgy felboncolni, hogy a PCssel is kezdjen valamit?(emulátor?)"

    Nem.

    Egyébként youtube-on fent van a DLC végigjátszása.
  • BGYI
    #2368
    PCre nem is lesz semmi féle kieg vagy DLC? És ha a folytatás megjelenik nekünk meg fogalmunk nincs a sztoriról, mert jópár óra kimaradt?Esetleg nem lehet az xbox verziót úgy felboncolni, hogy a PCssel is kezdjen valamit?(emulátor?)
  • Atkamon
    #2367
    Azok X-box achievmentek...
  • Shockmaster
    #2366
    Sok youtube-os videón lehet látni, hogy achivementek járnak a kombókért. A magyar verziónál miért nem? Vagy ez csak X-BOX on elérhető?
  • Looooser
    #2365
    azé nézegesd csak néha elég poén.....
  • Shockmaster
    #2364
    Jó neki, de ha beszélek vele is max az ellenfelemről akar valamit mondani amit már az első termőterület előtt meghallgattam... Nagyon feszegeti ezt a témát :)
  • Looooser
    #2363
    elika beszélgetni akar...
  • Shockmaster
    #2362
    Lehet,hogy hülye kérdés, de amikor a bal alsó sarokban megjelenik két fej, akkor az micsoda? Ebben a videóban is benne van: Prince of Persia - Alchemist - olyan 2:40 környékén.
  • Looooser
    #2361

    komoly így néz ki a gyüjtői verzió borítója?
  • Picar77
    #2360
    hát a vége egy faszság őszintén :DD
  • CroftManor
    #2359
    Hát én se erre számítottam, de legalább biztosak lehetünk benne, h lesz folytatás
  • Scharnhorst
    #2358
    üdv!
    Köszi a segítséget, azóta már végig is vittem bár kicsit másra számítottam a végénél
  • CroftManor
    #2357
    Hát ugord át, és Nyomd meg az E betűt, Elika át dob
  • Scharnhorst
    #2356
    csak nem jött össze :D na talán most..
  • Scharnhorst
    #2355
    Remélem sikerül jól beraknom...
  • Atkamon
    #2354
    Hát így most nem tudom, hogy ez hol lehet, nem tudnál esetleg egy screenshotot feltenni?
  • Scharnhorst
    #2353
    üdv!
    Nemrég kezdtem el játszani a játékkal. Igen izgalmas (őszintén sose szerettem ilyen mászkálós játékkal játszani ) Azonban elakadtam egy résznél a Királynők tornyánál, felmásztam egy ilyen varázsgömb izével magasra azonban a következő gömbhöz nem tudok eljutni mivel ilyen fekete trutyi van előttem végig ami mindig elnyel... Szembe van a falon a gömb és oda mutat Elika... Ha vki tudja a megoldást kérem ossza meg velem előre is köszi
  • Atkamon
    #2352
    C:\Documents and Settings\"your pc name"\My Documents\Prince of Persia
  • Shockmaster
    #2351
    Összeszedtem minden fénycsírát (1000db, a végén 1001) de újra kéne telepítenem a játékot mert kicsit szét van esve a gép. Melyik az a fájl amelyiket le kell mentenem ahhoz hogy ezt a mentésemet megtarthassam? (és főleg, hogy hol találom a mappákon belül)
  • WinT
    #2350
    Nabazz, erre aztán nem gondoltam volna. Köszi!