Prince of Persia: Prodigy
  • Shiwo
    #2282
    nah, végre volt időm végigtolni a gémet.. hüle vége lett, sok hűhó semmiért -.-

    a grafja nekem bejött, de volt 1-2 illogikus apróság, ami nem tetszett..

    pl hogy Elika tűzön-vízen, mindenen át képes követni, 1 helyen kell cipelni..a falon lévő növényzeten..allergiás a növényekre vagy mi ? pedig ránézésre bőven könnyebb lenne neki azon mászni, mint egynémely akrobatikus mutatványt lekövetni..

    azt sem tetszett, hogy például repülés közben eldob, persze pont annyival a cél elött, hogy mégegyszer segítségül kelljen hívni a nagyugráshoz...ennyi erővel azt a 3 métert még megtehette volna -.-

    falonfutásnál is volt, hogy 3 métert futottam a következő pontig.. eh.. kicsit az az érzésem, minta valami kötelező látványelem lett volna ez a négy szuperizé, ráadásul zavaró volt, hogy némelynél összevissza kellett haladni a tér minden irányába, a gyomrom felfordult a látványtól

    ami még picit zavaró volt, az a párbeszédek megoldása..engem érdekeltek a párbeszédek, s volt hogy vagy nyolcszor kellett megnyomnom a T-t, mire a mondandójuk végére értek..miért nem lehetett volna 1 huzamba letudni -.- ráadásul volt hogy lemaradtam 1-1ről, mert menet közben láttam felbukkanni a lehetőséget, de túlhaladtam a helyen, utána meg hiába mentem hátrébb, nem akart újra megjelenni a villogó fejecske..

    de még így is egész türhető lett, bár jobb lenne, ha a Sand of Time irányába mennének el a köv részeknél..márha kiadják pc-re őket egyáltalán -.-